Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Witam,kupilem gw:f i mam pytanie czy nie powinno byc w srodku kodu do rejestraci gry na serwisie gram.pl?a kupilem w sklepie gram.pl na allegro ludzie sprzedaja gre razem z tym kodem a ja go niedostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:37, Kizlard napisał:

Witam,kupilem gw:f i mam pytanie czy nie powinno byc w srodku kodu do rejestraci gry na serwisie
gram.pl?a kupilem w sklepie gram.pl na allegro ludzie sprzedaja gre razem z tym kodem a ja
go niedostalem


Może dlatego, że posiadasz stare wydanie (na 2 CD), sam je mam i nie było tam żadnej karty z kodem, ani nawet broszurki CDP :) Takowe są, ale chyba tylko w wydaniu na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:28, Budo napisał:

Karta rejestracyjna musi być w każdym wydaniu, to że jej nie dostałeś to jakaś pomyłka.


W takim razie chyba pomęcze nieco ten DOK mailowo :) W sumie skoro przy moich kopiach WoW i WoW: TBC (na których nigdzie nawet nie ma loga CDP, tak samo jak w wydaniu GWF które posiadam) takowe dostałem, to w GWF też mi się należy. Zawsze to też jakieś wirtualne PLN do wydania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:28, Budo napisał:

/.../

Karta rejestracyjna musi być w każdym wydaniu, to że jej nie dostałeś to jakaś pomyłka.


Mylisz się, w tych wydaniach dwupłytowych nie ma karty do rejestracji - już trzy osoby to stwierdziły i ja również, bo też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:03, Robert'cik napisał:

Mylisz się, w tych wydaniach dwupłytowych nie ma karty do rejestracji - już trzy osoby to stwierdziły
i ja również, bo też mam.


Ja też mam to wydanie dwupłytowe, tez nie miałem karty rejestracji elektronicznej i napisałem o tym do DOK-u i mi przysłali kod rejstracji ;), więc wniosek jest taki, że karta rejestracji elektronicznej tam powinna być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ty sie mylisz, mam wydanie dwupłytowe i mialem kod, skoro wyszła jakaś partia bez kodów to znaczy, że jest to błąd. Każda gra cdp ma klucz rejestracji elektronicznej i od czasu gram.pl każda gra daje wpln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:08, bartek_kawa napisał:

Ponawiam pytanie - ile za to wyciągnę?

Stawiam 20k.W dużych porywach gdzieś ze 25k,ale wątpie,bo GWEN wyszło jakiś czas temu,więc ceny idą w dół.

Andy->lepiej pochwal sie co mogłeś zrobić w ostatnim czasie,że taką "nagrode" dostałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:06, cinus` napisał:

> Mylisz się, w tych wydaniach dwupłytowych nie ma karty do rejestracji - już trzy osoby
to stwierdziły
> i ja również, bo też mam.

Ja też mam to wydanie dwupłytowe, tez nie miałem karty rejestracji elektronicznej i napisałem
o tym do DOK-u i mi przysłali kod rejstracji ;), więc wniosek jest taki, że karta rejestracji
elektronicznej tam powinna być :P


Ale napisalem do nich i ci na meila wyslali kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 06:33, Kizlard napisał:

Ale napisalem do nich i ci na meila wyslali kod?

Chyba Ci się literki pierniczą + nie potrafisz czytać ze zrozumieniem:

Dnia 29.11.2007 o 06:33, Kizlard napisał:

> Ja też mam to wydanie dwupłytowe, tez nie miałem karty rejestracji elektronicznej i napisałem
> o tym do DOK-u i mi przysłali kod rejstracji ;)


BTW: meila? WTF? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Budo, mam Factions premierowe (2CD, zamawiane w pre-orderze na gram.pl) z angielskimi broszurkami itepe, i karta rejestracji el. była w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:25, Kizlard napisał:

koles przegina,duzo tu takich gnojkow?zal mi takich ludzi...;/


Jest proste rozwiązanie- nie graj na polskich dystryktach. Ja preferuję international, albo english i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować