Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2007 o 08:47, Pajonk78 napisał:

Czytanie ze zrozumieniem FTW! Chodzi o taxi do Consulate Docks, gdzie można kupić zbroję z
max armorem, a nie o taxi do Kamadanu. :P


Aha, czyli jednak nie dzisiejszy byłem (chociaż NF nie mam, więc nie wiedziałem, co tam można kupić) ;)

Ciekawi mnie jedno - mająć GWF chyba lepiej po prostu popłynąć do Kaineng i tam dokonać zakupu zbroji z max armorem, no nie? Pytanie tylko czy tam są jakieś zbroje dla derwiszów/paragonów i czy da się tam podróżować już przy pierwszej wizycie w Kamadan... Więc jak to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jak oddam nie pełny podręcznik bohatera (mam 14 z 16 kartek) to będę go potem mógł jeszcze raz wziąć i wypełniać do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jak Ty mało wiesz to głowa mała - tylko po co robisz z siebie...
Do Kaineng możesz popłynąć dopiero w momencie, gdy masz dostęp do Consulate Docks, więc jakby nie patrzeć wcześniej max armor dostaniesz właśnie tam. Trzeba także wziąć poprawkę, że do Kaineng musisz dotrzeć z Marketplace. :P Natomiast to czy w Kaineng są zbroje dla Derwisza i Paragona jest oczywiste... dla osób z IQ powyżej 0. :>

Mertionh - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 11:07, Mertionh napisał:

Mam pytanie. Czy jak oddam nie pełny podręcznik bohatera (mam 14 z 16 kartek) to będę go potem
mógł jeszcze raz wziąć i wypełniać do końca?

Możesz wziąć czystą księgę i zacząć ją wypełniać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Czy jak wypełnie ją znowu to będę mógł ją znowu oddać, dostać reputacje itp? To można robić tak w kółko?

I czy jak oddałem ten podręcznik awangardzie to czy będę mógł oddać komuś innemu? Na przykład nornom lub asurom jak go znowu uzupełnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 11:30, Mertionh napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Czy jak wypełnie ją znowu to będę mógł ją znowu oddać, dostać reputacje
itp? To można robić tak w kółko?

Tak, możesz je wypełniać tyle razy, ile ci się zechce. :)

Dnia 30.11.2007 o 11:30, Mertionh napisał:

I czy jak oddałem ten podręcznik awangardzie to czy będę mógł oddać komuś innemu? Na przykład
nornom lub asurom jak go znowu uzupełnie?

Podobnie jak wyżej, możesz oddać książki dowolnej frakcji i dostać wzamian punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 08:18, Sth`Devilish napisał:

Chyba, że tutaj chodzi o teleportnięcie dopiero co rozpoczątej postaci np w Prophecies do Kamadanu/Kaineng, żeby szybciej ją wylevelować - jak tak, to niech to szlag,
szkoda że nie wiedziałem i męczyłem się moją łowczynią w tym zawszonym Post Searingu :P

Łowczynią? Właśnie sobie przedwczoraj łowczynię wylevelowałem w postsearingu robiąc z henchami wszystkie misje nieco za LA w ciągu jednego popołudnia, a jestem cienki jak drut. Łowca, to chyba najłatwiejsza profesja do levelowania. :)
A z elemkiem męczyłem się dobre kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 11:08, Pajonk78 napisał:

Do Kaineng możesz popłynąć dopiero w momencie, gdy masz dostęp do Consulate Docks, więc jakby nie patrzeć wcześniej max armor dostaniesz właśnie tam.

Popłynąłem sobie 14-levelową łowczynią z LA do Kaineng właśnie po to, żeby szybko dorwać wymaksowany pancerz. Co ciekawe w Elonie (ściślej w Kamadanie) nie było to możliwe. Jest więc plus posiadania Factions. :) Potem wróciłem do LA i szybciutko dociągnąłem do 20 poziomu.

Dnia 30.11.2007 o 11:08, Pajonk78 napisał:

Trzeba także wziąć poprawkę, że do Kaineng musisz dotrzeć z Marketplace. :P

To chyba jakiś bug powstał bo mnie z LA przeniosło od razu do centrum Kaineng. Do Marketplace musiałem doczłapać na piechotę żeby przetrzeć sobie drogę do klasztoru Shing Jea (do kolejnego festiwalu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:07, Olamagato napisał:

Popłynąłem sobie 14-levelową łowczynią z LA do Kaineng właśnie po to, żeby szybko dorwać wymaksowany
pancerz.

Ajajaj moderator i nie czyta ze zrozumieniem? Chodzi o postać z Elony, która ma zdobyć max armor - czyli podróż Elona -> Cantha, a nie Tyria -> Cantha. :P W przypadku, który opisałeś jest to logiczne i normalne rozwiązanie, gdyż w Elonie masz dostęp do Consulate Docks dopiero po kilku misjach oraz questach. :> Mając natomiast postać z Elony wcześniej dostaniesz max armor właśnie w Consulate Docks. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:07, Olamagato napisał:

To chyba jakiś bug powstał bo mnie z LA przeniosło od razu do centrum Kaineng.

To nie bug tylko mój błąd. :/ Postacie z Canthy docierają najpierw do Marketplace, a później muszą iść do Kaineng City - postaci z innych kampanii lądują na nabrzeżu obok Kaineng.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 11:08, Pajonk78 napisał:

Jak Ty mało wiesz to głowa mała - tylko po co robisz z siebie...


Zakładam, że gdyby to było nieszkodliwe słowo typu "n00b", to byś je napisał, ale jako że zamiast dokończenia są tylko trzy kropki, to radzę ci dokończyć to zdanie aby uniknąć nieporozumień :)

Dnia 30.11.2007 o 11:08, Pajonk78 napisał:

Natomiast to czy w Kaineng są zbroje dla Derwisza
i Paragona jest oczywiste... dla osób z IQ powyżej 0. :>


Aha, czyli każdy kto tego nie wie jest według ciebie upośledzonym umysłowo człowiekiem. No ładnie... Wypada więc pogratulować tobie IQ powyżej 0 skoro wiesz dla jakich profesji można w Kaineng kupić zbroje :)

PS. Dziękuje za dokładnie objaśnienie co i jak, żeby nie było że nawet nie podziękowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam pytanie. Dlaczego mój kolega grając w GW patrzy na staty kompa i pokazuje mu 100% użycia procka?? Był w naprawie komp bo myslal ze coos nie tak a tu wszystko w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:31, NeVeN napisał:

Teraz ja mam pytanie. Dlaczego mój kolega grając w GW patrzy na staty kompa i pokazuje mu 100%
użycia procka?? Był w naprawie komp bo myslal ze coos nie tak a tu wszystko w porządku...

Ponieważ zależnie od sterownika sieciowego procedura liczenia czasu może podawać fałszywe dane. Chodzi głównie o sprawę wywłaszczania i powiązaniu go z trybem działania sterownika (synchroniczny/asynchroniczny). Chodzi o to, że część sterowników nigdy nie kończy wątku, a inne wprost przeciwnie - zawsze kończą wątek po wykonaniu akcji. To samo dzieje się z niektórymi sterownikami dysków (kontrolerów) i grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:29, LuQeMaStEr napisał:

Ekhm ... Trójka to Flameberg, czyli ... sword. Nie wiedziałem, że podstawową bronią mesa jest
sword ... :)


Ahh pomyliło mi się poprostu dałem numerację według włączanych okienek sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 07:49, HumanGhost napisał:

> Dlaczego?

Pewnie dlatego, że sam już wykonałeś quest dający dostęp do Consulate Docks. A tu trzeba miec
taki quest, ale nie wykonany.

Hmm,to lipa by była.wydawało mi sie,że wystarczy zabrać typa do ekipy i przejść przez portal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nahahahaha! I znerfili lamerskich asków ze staffami ! :]
No, ide na pvp, może jacyś inteligenci jeszcze tego urzywają i będą łatwym celem ;] niahahaha

"Assassin
Deadly Paradox: increased Energy cost to 15."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować