Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Heh, niestety podobne podejście ("hoho, będę siedział na Zaishenach ile wlezie, aż w końcu wbiję tego Sweet Tootha") prezentowałoby wielu graczy. Dlatego też wydaje mi się, że AN wprowadzi coś innego - nie tyle nagrody, co bonusy. Na Guru padały na przykład propozycje takie jak różne pety PvP-only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh...normalnie:grałem 10 dni!TYLKO 10 DNI!w wowa(trial) a teraz nie umiem grać w GW!normalnie szok...GW mi się znudziło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zastanawiam się nad losem obecnego GW. Sam Jeff Strain mówił, że po wyjściu gw:en mogą ukazać się darmowe updaty typu kiedyś SF. Gdzie możemy się dowiedzieć o niecnych zamiarach ANetu, czy zamierzają coś w niedługim czasie zrobić itd. ?

qrczak-> bardzo ciekawe pomysły... Ciekawi mnie ile taki Ghostly Hero kosztował by fb? ;) I jak to fb gromadzić na niego skoro jest ograniczenie max ;) (10k-50k (bodajże))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 19:59, kamyk95 napisał:

I tu mam pytanko - czy można taki barwnik kupić u graczy po normalnej cenie? Czy raczej tego
nie da się kupić gdzie indziej niż u handlarza?

Barwniki można normalnie kupić u graczy chociaż ostatnio miałem problem z dostaniem czarnego barwnika. Jednak udało mi się jeden kupić i zapłaciłem 6k więc o 1k mniej niz u handlarza.
Swoją drogą to muszę się pochwalić że udało mi się wreszcie zamówić Propa. Kumpel znalazł kilka egzemplarzy w jednym ze sklepów. Wszystkie zniknęły w kilka godzin mam nadzieję że swój dostanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:37, Bingolo napisał:

ehhh...normalnie:grałem 10 dni!TYLKO 10 DNI!w wowa(trial) a teraz nie umiem grać w GW!normalnie
szok...GW mi się znudziło xD


Witaj w klubie ;] WoW szybko wciąga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:58, Pyton15 napisał:


> I tu mam pytanko - czy można taki barwnik kupić u graczy po normalnej cenie? Czy raczej
tego
> nie da się kupić gdzie indziej niż u handlarza?
Barwniki można normalnie kupić u graczy chociaż ostatnio miałem problem z dostaniem czarnego
barwnika. Jednak udało mi się jeden kupić i zapłaciłem 6k więc o 1k mniej niz u handlarza.
Swoją drogą to muszę się pochwalić że udało mi się wreszcie zamówić Propa. Kumpel znalazł kilka
egzemplarzy w jednym ze sklepów. Wszystkie zniknęły w kilka godzin mam nadzieję że swój dostanę
:P


O ile pamietam czarny barwnik kosztuje 8k :S. Niewazne. Mam pytanie dot. farmienia w Prophecies. Zna ktos jakies dobre miejsce? Bo zbieram na Elite Armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:38, Mechu95 napisał:

O ile pamietam czarny barwnik kosztuje 8k :S. Niewazne. Mam pytanie dot. farmienia w Prophecies.
Zna ktos jakies dobre miejsce? Bo zbieram na Elite Armor.

Ja od niedawna farmię 55 monkiem w UW, nie narzekam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 03.12.2007 o 21:38, Mechu95 napisał:

Mam pytanie dot. farmienia w Prophecies. Zna ktos jakies dobre miejsce? Bo zbieram na Elite Armor.


Może Elona Reach ? Można też w UW ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:40, LuQeMaStEr napisał:

/.../

> Mam pytanie dot. farmienia w Prophecies. Zna ktos jakies dobre miejsce? Bo zbieram na
Elite Armor.

Może Elona Reach ? Można też w UW ...


Osada Elonianska odpada, a do UW nie mam z kim chodzic. Wiec kiepsko :S. Moze Upadek Talusa(Talus Chute)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 21:47, Mechu95 napisał:

Osada Elonianska odpada, a do UW nie mam z kim chodzic. Wiec kiepsko :S. Moze Upadek Talusa(Talus
Chute)?


może napisz kim grasz? bo wiesz, nie każdą postacią da się farmić każdą miejscówkę -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:48, Azrathel napisał:


> Osada Elonianska odpada, a do UW nie mam z kim chodzic. Wiec kiepsko :S. Moze Upadek Talusa(Talus

> Chute)?

może napisz kim grasz? bo wiesz, nie każdą postacią da się farmić każdą miejscówkę -_-"


Rangerem, a druga [rpfesje moge juz zmieniac. Nie przeszkadza mi tez farming z henchami i hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 21:49, Mechu95 napisał:

Rangerem, a druga [rpfesje moge juz zmieniac. Nie przeszkadza mi tez farming z henchami i hero.


Rkiem można runnować ludzi w Elona Reach (1.5k od osoby, 5 osób do przebiegnięcia, run trwa ~15 minut). do tego jakiś solo trapper w UW, choć tego w życiu nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 21:38, Mechu95 napisał:

O ile pamietam czarny barwnik kosztuje 8k :S. Niewazne. Mam pytanie dot. farmienia w Prophecies.
Zna ktos jakies dobre miejsce? Bo zbieram na Elite Armor.

Jeszcze wczoraj kosztował 7k niewiem jak dzisiaj :D A co do miejsca do farmu to wydaje mi sie że UW albo FoW lub Tomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:15, KonLee napisał:

Mam pytanko:)Za ile mozna kupic elite tome dla rytualisty ?


9-15k
Widziałem oferty za 8k nawet, ale są bardzo rzadko. Najczęściej sprzedawcy krzyczą 14-15k, staraj sie zbić cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:08, Mechu95 napisał:

A za ile te Aksy mozna sprzedac u kupca?

Cały deal polega na tym, żeby ich NIE sprzedawać kupcowi, tylko opychać graczom za 4-5k od sztuki.

KonLee>> 12-15k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:08, Mechu95 napisał:

A za ile te Aksy mozna sprzedac u kupca?


Jak każdy green - 35 golda ^^
Graczom za to możesz sprzedawać za 3-5k, a on ma bardzo dobre staty do farmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:23, walgierz napisał:

> A za ile te Aksy mozna sprzedac u kupca?

Jak każdy green - 35 golda ^^
Graczom za to możesz sprzedawać za 3-5k, a on ma bardzo dobre staty do farmu.


kapuje...tzn. jak wyfarmie takich aksow 10, to 10x5 bedzie 50k...spox ;). Tera musze czekac na upgrade kompa, bo normalnie gram w GW na laptopie taty, a juz nie moge :(. No trudno. Dzieki ludzie&ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować