Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

normalnie szok jak to zobaczylem... ekstra odjazdowy miecz! Zawsze sie dziwilem czemu tylko ghostly hero go posiada :) Od niedawnego update jest ETERNAL BLADE juz kosztuje niebotyczne sumy, ale to jest klasa ;)
a o to screeny
http://gw.gamewikis.org/wiki/Eternal_Blade

http://i215.photobucket.com/albums/cc37/Glazenblade/gw275.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:32, qrczak90 napisał:

Heh, niestety podobne podejście ("hoho, będę siedział na Zaishenach ile wlezie, aż w końcu
wbiję tego Sweet Tootha") prezentowałoby wielu graczy. Dlatego też wydaje mi się, że AN wprowadzi
coś innego - nie tyle nagrody, co bonusy. Na Guru padały na przykład propozycje takie jak różne
pety PvP-only.

Eeeeeeee,to lipa by była.A na Zaishenach to tylko 6k dziennie a to i tak nie każdy umie nabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 07:48, Pajonk78 napisał:

/ciach/
"Nabijanie" się z tego bossa jest starsze od węgla. :>

sony ericsson a Ciebie ostatnio odmrozili czy co? :>

Chyba tak :P Nie grałem półtora miecha... ale jak sobie przypominam to tego nigdy nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 07:54, Lukas1992 napisał:

miałby ktoś w GW do sprzedania smoczą kose tą z gwen nie wiem jak sie dokładnie nazywa ona
.

Pewnie chodzi Ci o Saurian Scythe - stać Cię chociaż na nią? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 08:36, Pajonk78 napisał:

> miałby ktoś w GW do sprzedania smoczą kose tą z gwen nie wiem jak sie dokładnie nazywa
ona
> .
Pewnie chodzi Ci o Saurian Scythe - stać Cię chociaż na nią? :>

Tak sobie z ciekawości na aukcje Guru spojrzałem i obczaiłem,że Saurian Scythe warta jest za r.9 20-70k(perfekt).Za r13 chcą 5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 11:51, Jarzy napisał:

Saurian Scythe warta jest za r.9 20-70k(perfekt)

Gwoli ścisłości: 70k to start bid za perfa, a nie jego ostateczna cena. :> B/O na niego wynosi 110k. ;)
http://tinyurl.com/2d8ywt - musiałem skrócić link, bo go podzieliło. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zaraz perfy, q11, albo 10 można dużo taniej, a będzie jeszcze taniej, tylko trzba trochę poczekac.
btw a ten Eternal Sword to gdzieś dropi explorable, czy jako specjalny item np. na pvp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:27, Budo napisał:

btw a ten Eternal Sword to gdzieś dropi explorable, czy jako specjalny item np. na pvp?

Wiki mówi że tylko w HoHu i końcowej skrzynce w UW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:29, qrczak90 napisał:

Wiki mówi że tylko w HoHu i końcowej skrzynce w UW...

Zależy która Wiki. :> Oficjalna wymienia również HoH jako możliwe miejsce do otrzymania tego miecza, podczas gdy "stara, dobra i poczciwa GWWiki" udziela informacji jedynie o dropie ze skrzynki w UW po wykonaniu wszystkich 10 questów. Na razie jedyny taki miecz wypadł właśnie w UW - od tamtej pory jest w cholerę ekip chcących jak najszybciej wykonać questy, aby mieć na niego szansę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, oficjalna wiki > "ta" wiki :P
Każdy "uber-rare" skin wypada w HoHu, w tym przypadku nie może być inaczej!
A 10 questów w UW to nie więcej niż 2 godziny zabawy (sprężając się można nawet dwukrotnie szybciej) ale niestety trzeba robić "PvE-Iwayem" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:45, Budo napisał:


Hehe, to wygląda jak farmienie Crystalline na Killroyu, tylko bardziej niepewne i kilkadziesiąt
razy dłuższe ;P

Coś w tym biuś... guście, ale nawet farmienie Crystaline jest już średnio opłacalne, bo drop jego spadł chyba niemiłosiernie.

qrczak90 do tej pory najlepszy czas w UW widziałem około 2,5 godziny (ursanway`em oczywiście) - nie wiem jakim cudem można to zrobić w godzinę. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować