Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 23:20, Tovaries napisał:

swojej gildi nie zaoferuje, bo troszke malo aktywna, ale popytaj w kamadanie la albo w kaenig
na pl, tam zawsze ktos szuka ludzi do gildi :)


To akurat chyba najgorsza z możliwości, nie twierdzę,ze w ten sposób nie można znaleźć przyzwoitej gildii, jednak większość to ogłoszenia typu: "dołącz do mojej gildii a dam Ci ofa".

Gildie są bardzo ważne, jeśli chce się czerpać maksymalną przyjemność z rozgrywki, więc radze szukać z rozwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:27, boogie85 napisał:

To akurat chyba najgorsza z możliwości, nie twierdzę,ze w ten sposób nie można znaleźć przyzwoitej
gildii, jednak większość to ogłoszenia typu: "dołącz do mojej gildii a dam Ci ofa".


tym sie zgodze, prawie kazda gildia ktora bierze na oficera przypadkowych ludzi utrzyma sie gora miesiac. ale dolaczajac do gildi w ktorej jest ok 30 osob z czego polowa aktywna w zupelnosci wystarczy (imo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 00:10, Tovaries napisał:

tym sie zgodze, prawie kazda gildia ktora bierze na oficera przypadkowych ludzi utrzyma sie
gora miesiac. ale dolaczajac do gildi w ktorej jest ok 30 osob z czego polowa aktywna w zupelnosci
wystarczy (imo)

Znam przypadek z własnego sojuszu,że jeden z ofierców,który od dawna pełnił tą funkcję,dowalił taki motyw,że wywalił z gildii 90 członków a potem odszedł.Co nie zmienia faktu,że nie powinno sie brać byle kogo na oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 07:31, Jarzy napisał:

Znam przypadek z własnego sojuszu,że jeden z ofierców,który od dawna pełnił tą funkcję,dowalił
taki motyw,że wywalił z gildii 90 członków a potem odszedł.Co nie zmienia faktu,że nie powinno
sie brać byle kogo na oficera.


Skądś to znam. Hiistoryjka LOVE różni się tylko dwoma szczegółami. Po pierwsze, wywalonych członków było nie 90 a około 30 (w tym sporo osób z gram.pl), ale to tylko z tego powodu, że gildia nigdy nie miała więcej jak 40-50 osób. Druga różnica to to, że ludzi nie wywalał oficer a lider. Po czystkach oddał szefostwo jednemu z offów i sam uciekł. Co tak naprawdę się stało, to do tej pory nikt nie wie. Było, minęło i nie mam do tego zamiaru wracać. Dobrze mi w tej gildii, w której teraz jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tam rybka,bo to nie była moja gildia tylko sojusznicza.Tak na marginesie to AN mogłoby wprowadzić jakieśś fajniejsze możwliości z zawiązywania sojuszu.W takim Lineage 2 np.są obrony zamków.Czemu w naszym kochanym GW nie może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:30, Jarzy napisał:

Czemu w naszym kochanym GW nie może tak być?

Dlaczego raczej, a odpowiedź jest prosta: ponieważ to jest GW - nie Lineage II, nie WoW, nie Ultima Online itd. tylko właśnie GW... i niech pozostanie takim jakim jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:33, Pajonk78 napisał:

> Czemu w naszym kochanym GW nie może tak być?
Dlaczego raczej, a odpowiedź jest prosta: ponieważ to jest GW - nie Lineage II, nie WoW, nie
Ultima Online itd. tylko właśnie GW... i niech pozostanie takim jakim jest. ;)

Tutaj się zgadzam w 100% GW to GW i niech nim będzie. Każda gra ma coś lepszego od innej i coś gorszego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:21, Earthshaker napisał:

Proszę o wycenę:


Szczęście w nieszczęściu. Szczęście, bo najlepsze upy dla tarczy a nieszczęście, bo skin marny nad marnymi. Proponowałbym wyciągnąć upy i sprzedać. Albo wcisnać w lepszy skin. Tego nikt nie będzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:21, Earthshaker napisał:

Proszę o wycenę:

Podejrzewam,że jakieś 8k.Wyjmuj te upy i skołuj jakiś lepszy skin.

Pajonk->wiem wiem,ale chce mi sie czegoś nowego,co będzie wymagać dużej ilości postaci po obu stronach i dużej sieki jak np.Vizunah albo Unwaking Waters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:11, Belegdil napisał:

Proszę o wycenę:

5k,nie więcej.

RedSqll->jakieś 10k zdaje sie.

Kizlard->Sephis nic nie wart.Great Conch po małym modowaniu może być warta jakieś 15k.(przynajmniej tak mi sie wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 07:30, Jarzy napisał:

> Proszę o wycenę:
5k,nie więcej.

RedSqll->jakieś 10k zdaje sie.

Kizlard->Sephis nic nie wart.Great Conch po małym modowaniu może być warta jakieś 15k.(przynajmniej
tak mi sie wydaje).


a bez tego ile warta?i powiedz mi co znaczy te modowaniu,tzn co doniej dodac zeby byla 15k warta i ile mnie to wyniesie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:02, Kizlard napisał:

i powiedz mi co znaczy te modowaniu,tzn co doniej dodac zeby byla 15k
warta i ile mnie to wyniesie ^^

Shield Handle of Fortitude +30 - 10k.
Inskrypcja "Luck of the Draw" -5/20% - 10-15k.
Tarcze z +30 HP i -5/20% uznaje się za perfekt (no i jeszcze req. na poziomie 9).

Jak widzisz, gra niewarta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Mikołajki już mijają, a ja muszę sobie prezent ufundować. Zastanawiam się nad kupnem Guild Warsa albo Wiedźmina z naciskiem na GW, ponieważ lubię długie godziny rozgrywki w multi player, a wiedźmina przejdę i koniec zabawy. Czy gra ma wiele wspólnego z Lineage 2? Mam do wydania 100 zł, kupić podstawę, a może dodatek jakiś? Doradźcie mi co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować