Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 13:33, Drake Mariusz napisał:

/ciach/

Brednia! Nie da się przenosić postaci pomiędzy kontami! Poza tym nie możesz mieć Assassinki nie posiadając pełnej wersji Factions na koncie.
BTW: budŻet. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną, że nie mogę powtórzyć ostatnij misji A Time for Heroes w GWEN? Już raz kiedyś na NM przeszedłem tą misję, zresztą całą fabułę przeszedłem i oddałem już w pełni wypełnioną książkę Asurom, więc powinienem chyba mieć możliwość powtórzenia tej misji? Teoretycznie tą misję powinien zlecić mi Alkar lub źródełko w HoMie tylko, że Alkar twierdzi, że nie jestem gotowy, a w HoMie nie mam możliwość wyboru tej misji (mam tylko 9 do wyboru, brak A Time for Heroes oraz Destruction''s Depths). Mimo tego, na Destruction''s Depths HM mogłem pójść z innymi ludźmi którzy mogli sobie wziąść tego questa z tym, że nie zapisał mi się on w książce (jakby co nie mogę wpisu uzupełnić za opłatą), a na A Time for Heroes (NM oraz HM) nie mogę wejść nawet z innymi ludźmi którzy mają tą misję aktywną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:35, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Brednia! Nie da się przenosić postaci pomiędzy kontami! Poza tym nie możesz mieć Assassinki
nie posiadając pełnej wersji Factions na koncie.


Zaraz wezmę go na "męską" rozmowę;>.

>BTW: budŻet...

Gratuluję opanowania podczas pisania i czytania co po niektórych postów;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś, naprawdę nie chce mi się kontynuować tej jałowej dyskusji. Po prostu nie ogarniasz - ani GW, ani tym bardziej tego co ja piszę. Tutaj jeszcze dowód na to, jaką wielką lamą jestem w PvE :)

20071207140516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jeszcze GWEN i dla mnie takie ułatwienie jest dobre!

Dnia 07.12.2007 o 13:25, qrczak90 napisał:

Zdecydowana większość zadeklarowanych graczy PvE-only w końcu przechodzi na PvP.


Te czasy minęły dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:05, qrczak90 napisał:

/ciach/

Nie no stary: "zaimponiłeś" mi tak, że aż mi głupio... nie jest. Od kiedy to tytuły świadczą o znajomości gry? Tym bardziej takie, gdzie większość:
a) polega na farmieniu (Sunspear, Lightbringer);
b) wymagają czasu (Cartographer);
c) kasy (Skill Hunter);
d) drużyny (Guardian, Vanquisher)
Pomimo tych tytułów potrafisz pisać straszne głupoty nt. PvE, więc... :>
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:15, Pajonk78 napisał:

/ciach/

Jeszcze nasunęły mi się na myśl dwa pytania:
- W którym miejscu nazwałem Cię "lamą PvE"?
- Skoro posiadasz tak ogromną wiedzę nt. GW i obu trybów - przynajmniej w Twoim mniemaniu - to dlaczego tak rzadko widzę, abyś komuś pomagał rozwiązać jakiś problem? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:29, Pajonk78 napisał:

> ...
...i w ten sposób odzyskać CD-key? Nie da się.

Odzyskać? A faktycznie. No cóż. Jest to jakies zabezpieczenie. Mam 2 konta trialowe i jedno chcialem wywalić bo nie bede uzywał. Nie lubie śmiecić na serverach. Trudno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co się dzieje? Wyczyściłem wczoraj hasło do GW(kolega mnie nabrał, ze mi konto hackują -_-) i mi nadal hasła nie przysłali. Dziś też wyczyściłem raz jeszcze i NIC. Kazałem wysłać hasła na inne adresy email na których GW nie mam i o dziwo mogę się zalogować, ale nie na to konto na którym mam postacie-_-. Wiecie co to może być, że mój adres na którym mam ,,główne" konto jest pomijany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:41, Vasilli napisał:

/ciach/

Sprawdziłeś folder Spam? Dość często właśnie tam lądują maile od AN - nie wiedzieć w sumie dlaczego.

Edit do poniższego
Napisz w takim razie do supportu AN - innego wyjścia nie widzę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ludzie, Pajonk, Qrczak, takżeście się kłócilii o update gw:en na ostatnich 2 stronach, że chyba nikt nie wspomniał (zauważył? oO) drugiego b. ważnego update''a ;P Mamy o czym myśleliście, nowe nagrody PvP! Dodali specjalne Zaishen Chesty i klucze które można kupić za 5k fb, a z chestów lecą m.in. : Sapphire, elite i normal tomy, oraz "rare weapons"... Jak dla mnie miodzio, ide sprawdzić ;)

Updated PvP Rewards
Tolkano, the Tournament NPC, now sells Zaishen Keys for either 5,000 Balthazar faction or 5 Tournament Reward Points. These keys open the Zaishen Chest on the Isle of the Nameless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


/.../

A ja idiota pomyliłem Tournament Reward Points z Tournament Tokens! :( I przez przypadek wydałem prawie 300RP, które zbierałem na Tormented Shield!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:49, Pajonk78 napisał:

Sprawdziłeś folder Spam? Dość często właśnie tam lądują maile od AN - nie wiedzieć w sumie dlaczego.


Mają dopisek, że zostały wygenerowane automatycznie. Przynajmniej te z mojej z nimi dyskusji miały :)
To może mylić pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Do gry nie wchodziłem od jakiegoś czasu. Próbowałem raz zalogować się na e-mail, ale nie wiedzieć dlaczego pokazywał się napis, że hasło jest nieprawidłowe. Po jakimś czasie chciałem wejść do GW, wpisuję e-mail i hasło jakby nigdy nic, a tu mi się pokazuje, że "nie znaleziono adresu "..." ". I co teraz ? Czy trzeba napisać jakiegoś e-maila ? A jeśli tak, to czy jeżeli napiszę go z innego konta, to mi uwierzą ? Proszę o szybką odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:22, sinir napisał:

Mam problem. Do gry nie wchodziłem od jakiegoś czasu. Próbowałem raz zalogować się na e-mail, ale nie wiedzieć dlaczego pokazywał się napis, że hasło jest nieprawidłowe.


Dokładnie sprawdź, czy logujesz się na dobry adres i czy wpisujesz poprawnie hasło.
Sprawdź czy email, który jest loginem, nadal jest twój - znaczy czy możesz wejść na pocztę.
Jeśli masz gildię, to poproś kogoś, żeby sprawdził kiedy było ostatnie logowanie - jeśli mniej więcej wtedy kiedy ostatnio grałeś, to ok, jeśli niedawno, to konto mogło zostać skradzione. Gdyby nie udało Ci się nic z logowaniem poradzić, to pozostaje kontakt z ANet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1. Tak, wpisuję poprawne hasło i login. Jestem pewien.
2. nie mogę wejść na pocztę. Po prostu jest jakby... wykasowana, albo zmieniono jej hasło
3. Wydaje mi się, że ostatnio wchodziłem w sobotę (6 dni temu), a w grze jest pokazane, że 4 (powiedział to mi członek gildii [zresztą jesteś w tej samej :) ])

Chyba nie mogę zrobić nic, oprócz wysłania e-maila do ArenaNet i poprosić o... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować