Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 21:11, kamciu609 napisał:

jak sie dojdzie do HoH to sie dostaje jakąś nagrode?


I tak samo dojście do HoH''u daj tobie trochę Fame''a za wygrane z poprzednich walk, lecz w Hall of Heroes, nagroda jest tylko dla zwycięzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:33, sinir napisał:

Chyba nie mogę zrobić nic, oprócz wysłania e-maila do ArenaNet i poprosić o... :(


Przykro mi, ale wygląda, że jakiś złodziej podprowadził Ci konto. Sam to przerabiałem niedawno :/
Załóż sobie konto na NCSoft i wyślij formularz. U mnie cała sprawa trwała 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:54, DEViANCE napisał:


/.../

A ja idiota pomyliłem Tournament Reward Points z Tournament Tokens! :( I przez przypadek wydałem
prawie 300RP, które zbierałem na Tormented Shield!



60 razy przez przypadek kliknales? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super sprawa, wreszcie mam okazję zasmakować Eye of the North dzięki świątecznej promocji :D Miałem co prawda pre-release pack, ale niestety akurat kiedy rozpoczął się weekend padła mi karta graficzna, teraz nadrobię zaległości i zdecyduję czy wracać do GW czy nie :) Dzięki ci AN! Szkoda tylko, że to zaledwie 5h, ale zawsze to lepsze niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 02:31, Sth`Devilish napisał:

Dzięki ci AN! Szkoda tylko, że to zaledwie 5h, ale zawsze to lepsze niż nic :)


Znaczy przez 5h można posmakować GWEN nie mając GWEN? Wydawało mi się, że jestem na czasie, ale nie do końca kojarzę tą historię z "pięciogodzinną zabawą" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wejdź na konto, na ekranie logowania jak klikniesz w rogu to dostaniesz klucz (chociaż u mnie z jakiejś przyczyny było to już zaktywowane zanim jeszcze wpisałem klucz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 02:49, Astropath napisał:

> Dzięki ci AN! Szkoda tylko, że to zaledwie 5h, ale zawsze to lepsze niż nic :)

Znaczy przez 5h można posmakować GWEN nie mając GWEN? Wydawało mi się, że jestem na czasie,
ale nie do końca kojarzę tą historię z "pięciogodzinną zabawą" :|


zeby przez te 5h namowic cie do zakupu GWEN :)

Luluh''s Spear
Fire damage: 14-27 (requires 9 Spear Mastery)
Damage +15% (while Health is above 50%)
Health +30

za ile moge to opchnac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,mam pytanko,jak pokonaliscie tego potwora z questu z wlucznia?no nie mam nerwow mam 20 poziom a on 30 ,bylem z 3 ludzmi zywymi ;] i reszta bohaterowie wszyscy popadali ;/ nie ma na niego bata ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pamiętaj, że hero którymi się nie zajmiesz nie mają nic wspólnego z bohaterami- trzeba im kupić runy, insygnia, bronie i odpowiednio dobrać skille, dopiero wtedy będą prawdziwym wsparciem w bitwie. Domyślam się, że chodzi o Zu Hanuku- przerywaj mu jade fury i ressurecta i będzie gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:11, Budo napisał:

Pamiętaj, że hero którymi się nie zajmiesz nie mają nic wspólnego z bohaterami- trzeba im kupić
runy, insygnia, bronie i odpowiednio dobrać skille, dopiero wtedy będą prawdziwym wsparciem
w bitwie.


dokladnie. A polowa nawet nie wie ze przy nacisnieniu cyferki kolo imienia hero wyświetla sie jego panel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 01:52, Arkadiusz napisał:


60 razy przez przypadek kliknales? :P


Dokładnie tak. Wydaje się to głupie, ale jak się ma np. jakieś 70k FB to tak samo jest, a teraz raczej było, z tokenami. Kupowałeś, aż nie wyświetliło, że nie masz wystarczającej ilości FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko
jest pewien Quest o nazwie Córka Księcia i za niego mogę dostać 2.000 punktów doswiadczenia ( Pokaźna Sumka )
W Quescie pisze że mam poszukać jakis sladów czy może tropów ale ja nie wiem z kąd zacząć...

Czy możecie mi troche pomóc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...możecie mi pogratulować i się śmiać :].W dniu urodzin mojej postaci (swoją drogą zapomniałem że to właśnie dziś) jak każdy dostałem piękną niebieską paczuszkę z życzeniami.Chyba od początku nie spodziewałem sie niczego wyjątkowego,ale iskierka nadziei była.Niestety z kartonika po chwili wyłonił się paskudny zielonolicy Forest Troll (Trolisko Leśne z grzybicą na stopach).Zawiedziony,bo Minipet brzydal,mam tylko trzy pytania:

Czy mogło być gorzej?

Czy taki prezent komukolwiek się podoba?

I czy da się ten badziew opchnąć za jakąś uczciwą kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:08, Ashakel napisał:

Ehh...możecie mi pogratulować i się śmiać :].W dniu urodzin mojej postaci (swoją drogą zapomniałem
że to właśnie dziś) jak każdy dostałem piękną niebieską paczuszkę z życzeniami.Chyba od początku
nie spodziewałem sie niczego wyjątkowego,ale iskierka nadziei była.Niestety z kartonika po
chwili wyłonił się paskudny zielonolicy Forest Troll (Trolisko Leśne z grzybicą na stopach).Zawiedziony,bo
Minipet brzydal,mam tylko trzy pytania:

Czy mogło być gorzej?

Czy taki prezent komukolwiek się podoba?

I czy da się ten badziew opchnąć za jakąś uczciwą kasę?


HehE nie wiedziełem że są urodziny postaci :D
Ja dopiero zaczynam przygodę z GW i mam 8 lvl
ale wiesz z każdego prezentu cza się cieszyć ale muszeę przyznać że troll na prezent
to jest smieszne :D

Dnia 08.12.2007 o 14:08, Ashakel napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Bo widzisz,każda postać co rok dostaje pakunek urodzinowy w którym znajduje minipeta:miniaturkę znajdującego się w grze potworka,NPC''a lub Hero.Mi się trafił troll,który nie dość że częsty to jeszcze brzydki :/.


PS.Tnij cytaty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:28, Ashakel napisał:

>/.../

Bo widzisz,każda postać co rok dostaje pakunek urodzinowy w którym znajduje minipeta:miniaturkę
znajdującego się w grze potworka,NPC''a lub Hero.Mi się trafił troll,który nie dość że częsty
to jeszcze brzydki :/.


Po więcej informacji odsyłam na Wiki :).

Dnia 08.12.2007 o 14:28, Ashakel napisał:

PS.Tnij cytaty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować