Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Hej mam pytanie a chodzi o to że niema nigdzie Propa i znalazłem w internecie sklep INEXUS przez który można dostać za 100zł do niego klucz. I tutaj moje pytanie czy ktoś może korzystał z usług tego sklepu lub innych sklepów tego typu i czy warto im ufać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w GW:EN i jak na razie gra m9i się dobrze, jednak strasznie dużo tam chodzenia, nawet żeby wykonać jeden quest. Na razie to tylko biegam i unikam wrogów, ale nie jest źle ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:25, Pyton15 napisał:

Hej mam pytanie a chodzi o to że niema nigdzie Propa i znalazłem w internecie sklep INEXUS
przez który można dostać za 100zł do niego klucz. I tutaj moje pytanie czy ktoś może korzystał
z usług tego sklepu lub innych sklepów tego typu i czy warto im ufać???



Hmm..strasznie to jest dziwne , że tylko płacisz za klucz. Jak to jest profesjonalny sklep (nie słyszałem o nim O.o) to można zaufać , ale nie radzę. Lepiej kupić Proph z pudełkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:25, Pyton15 napisał:

Hej mam pytanie a chodzi o to że niema nigdzie Propa i znalazłem w internecie sklep INEXUS
przez który można dostać za 100zł do niego klucz. I tutaj moje pytanie czy ktoś może korzystał
z usług tego sklepu lub innych sklepów tego typu i czy warto im ufać???


tjaaa. to jak z kupowaniem kluczy na allegro - nie wiesz, skąd się wzięły, kto je kupił, jak, za ile...
jeśli kupisz sam klucz to po góra miesiącu Ci go zbanują, bo okaże się, że został kupiony kradzioną kartą itp.
IMO najlepiej i najpewniej jest kupować namacalną grę, z ofoliowanym pudełkiem, płytką i innym badziewiem. wtedy masz pewność, że nikt przy niej nie majstrował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chcę kupić Guild Wars: Factions tutaj w sklepie gram.pl. Wyszukuję i znajduje mi takie coś. O co chodzi. Te pudełka to same pudełka czy coś? :P I te pierwsze tańsze od drugiego a tylko obrazek inny. pierwsze i trzecie ma takie same pudełka ale inne nazwy. Nie wiem, wytłumaczcie mi co jest grą a co pudełkiem/makietą/czym innym itp. żebym pustego pudełka nie kupił. :P Chcę grać a nie na karton się przyglądać. ;>

20071208195125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:54, KrzychoCJ napisał:

Mam pytanie. Chcę kupić Guild Wars: Factions tutaj w sklepie gram.pl. Wyszukuję i znajduje
mi takie coś. O co chodzi. Te pudełka to same pudełka czy coś? :P I te pierwsze tańsze od drugiego
a tylko obrazek inny. pierwsze i trzecie ma takie same pudełka ale inne nazwy. Nie wiem, wytłumaczcie
mi co jest grą a co pudełkiem/makietą/czym innym itp. żebym pustego pudełka nie kupił. :P Chcę
grać a nie na karton się przyglądać. ;>


Gra jest normalna , jest tylko inny wygląd pudełka i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:58, Budep napisał:

Gra jest normalna , jest tylko inny wygląd pudełka i tyle :)

To czemu jedno ma inne pudełko a tańsze? Te Assassin. :P Dlatego, że Dostępność: brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:54, KrzychoCJ napisał:

Mam pytanie.

Najprawdopodniej różnica widnieje w tym że w tym tańszym wszystko w pudełku (nie liczac wersji gry) jest po angielsku. Ja kupiłem właśnie taka wersje w MM i instrukcja po ang. brak dodatkowych kodów (trial dla kogoś). Nie wiem dokłądnie czy tu jest ta różnica ale jest to wiele prawdopodobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:33, GoglarZ napisał:

Moglby mi ktos powiedziec jak co trzeba zrobic aby otrzymac tytul SKILLZ?


Musisz wygrać 1000 pkt w róznych gierkach świątecznych typu śnieżki, dragon arena, gonienie czerwi, rolożuki i co tam jeszcze. Tylko w czasie eventów (specjalnych świąt i festiwali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:35, Budo napisał:

Musisz wygrać 1000 pkt w róznych gierkach świątecznych typu śnieżki, dragon arena, gonienie
czerwi, rolożuki i co tam jeszcze. Tylko w czasie eventów (specjalnych świąt i festiwali).

Ok, dzieki bede juz wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie - który build dla hero monka wydaje się najlepszy do PvE? Zależy mi na małej ''renowacji'' swoich herosów ;] Proszę o jakieś typy dla prota i healera. Sprawdzałem na PVXwiki, ale nie mam pojęcia, który wybrać ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj takiego prota, zamiast jednej ściągajki hexów możesz dać coś innego, w zależności od mapy: OwYT0sHD3pggMCjzk6xmGq1SA
Healerów nie biorę, ale albo taki: OwYQQbEZE0VxVQgRgfEIDA albo z WoH, wtedy pozmieniaj Heal Party, Glypha i Orisona.
Niech się jeszcze ktoś bardziej pro wypowie, bo wiadomo że ja PvE nie ogarniam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 08:52, Adamzzz napisał:

Mam pewne pytanie - który build dla hero monka wydaje się najlepszy do PvE? Zależy mi na małej
''renowacji'' swoich herosów ;] Proszę o jakieś typy dla prota i healera. Sprawdzałem na PVXwiki,
ale nie mam pojęcia, który wybrać ^^.

Dla Hero?

Ostatnio na prota szaleje ten build: OwYS8YIPzkN9dFZUQCIAEZC (Glyph Shield of Regeneration)
Dla Healera - znalazłem w szablonach taki build: OwAT043A553tRyJakN9dDM+OBA (Dunkoro Healer) Ale nie mam zielonego pojęcia co jest w środku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mój prot wygląda tak
1. reversal of fortune
2. shielding hands
3. restore condition
4. Aegis
5. divine intervention
6. glyph of lesser energy
7. cure hex/smite hex
8. Res (Rebirth/Ressurection chant).
Jest ok i sprawdza się w zasadzie zawsze, broń to niezastąpiony Kephket''s Refuge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:25, Pyton15 napisał:

Hej mam pytanie a chodzi o to że niema nigdzie Propa i znalazłem w internecie sklep INEXUS
przez który można dostać za 100zł do niego klucz. I tutaj moje pytanie czy ktoś może korzystał
z usług tego sklepu lub innych sklepów tego typu i czy warto im ufać???

SPrzedają sam klucz , gdyż wersja pudełkowa nie jest dostępna a klucze mozna kupywać przez internet na oficialnej stronie NCsoftu. Jak masz karte płatniczą sam mozesz go sobie kupić, jesli nie pozostaje ci rozwiązanie tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2007 o 09:35, Solstheim napisał:

SPrzedają sam klucz , gdyż wersja pudełkowa nie jest dostępna a klucze mozna kupywać przez
internet na oficialnej stronie NCsoftu. Jak masz karte płatniczą sam mozesz go sobie kupić,
jesli nie pozostaje ci rozwiązanie tego sklepu.

Niestety nie dysponuję kartą więc raczej nic z tego ;/ A pudełkowej wersji znaleźć niemogę ale poczekam idą święta może coś się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:10, Pyton15 napisał:


> SPrzedają sam klucz , gdyż wersja pudełkowa nie jest dostępna a klucze mozna kupywać przez

> internet na oficialnej stronie NCsoftu. Jak masz karte płatniczą sam mozesz go sobie kupić,

> jesli nie pozostaje ci rozwiązanie tego sklepu.
Niestety nie dysponuję kartą więc raczej nic z tego ;/ A pudełkowej wersji znaleźć niemogę
ale poczekam idą święta może coś się pojawi.


Według ceneo.pl gdzieśtam można jeszcze kupić, zobacz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować