Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 10:37, Buhahahahaha napisał:

Według ceneo.pl gdzieśtam można jeszcze kupić, zobacz tam

Ceneo podaje 4 sklepy ale niestety w żadnym z nich gier już niema :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także poproszę znawców tematu o wycenę oraz rady dla takiego żałosnego n00ba jak ja =)

- przedmioty 1-8 do wyceny proszę (albo co warto z nich wyciągać)
- przedmioty 9-10 - czy tego typu rzeczy są coś warte (i czy w ogóle warte fatygi), czy też oddać je merczusiom? ;]
- przedmiot 11 - dobry up czy nie?
- przedmiot 12 - przydaje sie to do czegos?

PS. Byłby ktoś chętny na zorganizowanie wypadu do Jade Quarry w celu odkrycia mapy? Mi brakuje 0.3% i nie mam już siły tego "zdrapywać" z tych dosłownie paru tyci-tyci skrawków map (tym bardziej, że wczoraj kilka takich zrobiłem i dostałem tylko żałosny 0.1% :P).

PS.2. Czy wam także ten topic przy ładowaniu często się zatrzymuje na przypiętym poście? ;/

20071210155351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../


Jak dla mnie to wszystko do mercha, greeny możesz spróbowac opchnąć za jakieś grosze, albo dać hero- co do upa +30hp do łuku to chyba warty kilka k (5-6?). Cenę superior smiting prayers sprawdź u tradera, ludzie do 55hp tego używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:57, Sth`Devilish napisał:

Ja także poproszę znawców tematu o wycenę oraz rady dla takiego żałosnego n00ba jak ja =)


Runki to do rune tradera. Jedynie z Superior vigorem warto sie trochę pomęczyć i sprzedać ludziom. +30hp do łuku to 3-4k, Inskrypcja Show me the money IMO nie jest warta nic.
O reszcie sie nie wypowiem, bo nie czuję się na siłach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uświadomcie mnie, czy czas triala GWEN leci tylko, gdy przebywam w miejscach związanych z tym dodatkiem, czy non- stop kiedy gram? Niby logiczne, ale to tylko 5 godzin i nie chcę ryzykować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:21, Laska-z-Polski napisał:

Uświadomcie mnie, czy czas triala GWEN leci tylko, gdy przebywam w miejscach związanych z tym
dodatkiem, czy non- stop kiedy gram? Niby logiczne, ale to tylko 5 godzin i nie chcę ryzykować
:P


No właśnie nie takie logiczne. Trial leci ZAWSZE kiedy grasz w GW , obojętnie gdzie przbywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:28, Budep napisał:

Proszę o wycene , o stwierdzenie która tarcza lepsza i czy ten green to perfect :)



Imho , oba mają ochydny skin , oba nie mają super statów. Ale jezeli w takim stanie to bez wachania green. Chyba ze zrobisz z tego golda perfa(tylko mi by bylo szkoda tych 20k , na upy dla takiego skina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:21, Budep napisał:

Prosił bym o wycene

Złoo000m! Nie dość że nikt nie używa młotków to jeszcze 14^50 a nie 15^50 albo do mercha albo z 500g- fuksem dla n00ba 1k :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klepiesz czachy a NM czy HM?Podaj builda.Jak to nabiłeś 150k w pół minuty?Sprzedałeś klucze czy po prostu coś fajnego wypadło?Dzięki AN za Zaishen Chest,dzięki któremu spadną ceny bimbru i ciastek :) Juuuupi!!

Buahaha->zaczne grać od 21 grudnia kiedy to moje "kochane"AMB da mi aż(o la boga!)2tygodnie wolnego i czas na zrobienie drunkarda,bo pić mi sie chce :)

Kizlard->Pajonk myśli,że przez to będzie fajny i wyjdzie na intelektualistę.

Pajonk->nie będziesz fajny,co i rusz czepiając sie postów innych ludzi,więc daj se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszła taka część Guild Wars jak Prophecies? Czy w Nightfala i Factions musze mieć pierwszą część i którą bardziej polecacie z nich.Wiecie ile one kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:54, Manto napisał:

Czy wyszła taka część Guild Wars jak Prophecies? Czy w Nightfala i Factions musze mieć pierwszą
część i którą bardziej polecacie z nich.Wiecie ile one kosztują?


Odpowiedzi na większość pytań znajdziesz w pierwszym poście na tej stronie.
Co do cen, to musisz sam posprawdzać w sklepach bo jest z nimi różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:28, Jarzy napisał:

Klepiesz czachy a NM czy HM?Podaj builda.

NM, bez sensu na hardzie. Build naprawdę dowolny bo one tam mają 7-8 level.

Dnia 10.12.2007 o 20:28, Jarzy napisał:

Jak to nabiłeś 150k w pół minuty?

Wymieniłem wszystko na kluczyki i się uzbierało ^^ A i tak jestem 100k do tyłu bo sprzedałem tuż po update, nie czekając aż się ceny ustabilizują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:31, Kizlard napisał:

koles za tego shillda chce 100k i 39 e,uhuhu

Hehe , btw. na tym screenie na GC masz mojego kumpla(Antiqua Nemezis). Widać fatum chodzi po ludziach.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać misję "Upiorny... " coś tam ?
Trzeba klęknąć w krypcie Słonecznych Włóczni. Klękam, klękam i nic.
Pojawia się jakiś duch bodajże Sogolon Obrońca, ale nic poza tym.
Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować