Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 09:21, Pajonk78 napisał:

> Koordynacje działań mamy doskonale, szczególnie gdy whipuje nas pierwsza grupa napotkanych

> mobów :P
Pozwolę sobie w takim razie Cię zacytować: Pierwsze śliwki robaczywki - później to już
z kopyta... chyba, że mój Dunkoro bąki zbija zamiast Cię protować. :/ Tak czy siak robimy dziś
poważną zadymę i nie będzie na nas znowu bata. ;)


Czas zaliczyć te ostatnie trzy lokacje i Legendary Master of the North wita :) Wreszcie jakiś przyjemny tytuł, bo jakoś zbieranie titli mi marnie idzie :) Cały tydzień zajęty, a dziś wreszcie sobie solidnie pogram :)
Ps. Twój Dunkoro to zdrajca i agent :P Thalkora Mamy Lipy bardziej mnie lubi! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 09:29, boogie85 napisał:

/ciach/

Robimy interes: ja zamieniam Dunkoro na Tahlkorę, pomagam Ci w zdobyciu tego tytułu czyszcząc lokację z Tobą, ale... poprosił był o pomoc przy czyszczeniu lokacji kłapouchych kurduplów, bo normalnie strach mnie bierze, gdy o nich pomyślę. :(
Co do Dunkoro i jego nielubienia Cię: on nie pochodzi z Holandii, więc woli kobiety. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech Pajonk, a jak myślisz, skąd się biorą nowi Holendrzy? :P

Dinusie u Asurów mogą dać nieźle w kość. Ale chętnie się zabiorę na rundkę po lasach, jak przyjdzie na to kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 11:57, bartek_kawa napisał:

Prosiłbym o wycenę.

Pozdrawiam

To pierwsze jest przefarmione.Wdyaje mi sie,że coś z 6-7k.Drugie ok.8k.Trzecie też pewnie w granicach 8k.

PAjonk->ktoś tu wcześniej wspominał o pogaduszkach z kolesiami na Forum i robieniu gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 13:39, Jarzy napisał:

PAjonk->ktoś tu wcześniej wspominał o pogaduszkach z kolesiami na Forum i robieniu gg...

Zazdrościsz mu kolegów, czy jak? -_-

Dark Men> nie jestem pewnien czy da się usunąć konto. Samodzielnie na pewno nie, wystosuj zapytanie do supportu przez plaync.com lub guildwars.com/support

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:15, Buhahahahaha napisał:

Krejt>>> jeśli ktoś prowadził takie "wolne pogaduchy o byle czym" to pajonk
się pienił jak nie wiem co, ot co miał na myśli Jarzy

O ile mi wiadomo, na belce przeglądarki mam napisane "Guild Wars - temat ogólny".
A Pajonk, Boogie i ja gadamy o... Guild Wars! Siurpryza miesiąca! WoW! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:20, Krejt napisał:

> Krejt>>> jeśli ktoś prowadził takie "wolne pogaduchy o byle czym" to pajonk

> się pienił jak nie wiem co, ot co miał na myśli Jarzy
O ile mi wiadomo, na belce przeglądarki mam napisane "Guild Wars - temat ogólny".
A Pajonk, Boogie i ja gadamy o... Guild Wars! Siurpryza miesiąca! WoW! :o


Ta, super temat rozmowy o guild wars-czy dunkoro pochodzi z Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:29, Buhahahahaha napisał:

Ta, super temat rozmowy o guild wars-czy dunkoro pochodzi z Holandii

Dziwne że z sześciu postów o vanquishowaniu lokacji wyłowiłeś tylko to jedno zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:49, Krejt napisał:

> Ta, super temat rozmowy o guild wars-czy dunkoro pochodzi z Holandii
Dziwne że z sześciu postów o vanquishowaniu lokacji wyłowiłeś tylko to jedno zdanie.

>Co do Dunkoro i jego nielubienia Cię: on nie pochodzi z Holandii, więc woli kobiety. :>
>ch Pajonk, a jak myślisz, skąd się biorą nowi Holendrzy? :P

Jedno? Dobra kończym to bo się zrobił OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ile dzisiaj sprzedaje się Zainshen Key''e ? Mam nadzieję że jeszcze po 5k sprzedam bo też chciałbym na tym szybciutko zarobić ;)

EDIT @down: Już tyle razy było mówione... Wyczerpał się to wyczerpał, zapewne na święta wprowadzą jakąś super ekstra promocje z Prophem i wznowią. Musisz poczekać do świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś gdzie propa mogę dostac ? nigdzie już nie ma w empiku , ani w saturnie ani w media markt w necie to też pisze że nakład wyczerpany , wie ktoś skąd tą gierke skombinowac , swoją droga sklep na gram.pl powinien zaopatrzyc się w nakład tej gry bo skoro nigdzie już nie ma .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na to, że jeszcze przed świętami będzie jakaś promocja i będzie można znowu kupić GW:Nightfall po normalnej cenie, bo aktualna cena - 99 zł - to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:16, HumanGhost napisał:

Od pół roku ludzie narzekaja na brak Prophecies. Jak widać potrzeby rynku nikogo tu nie ruszają.

Zwłaszcza że na rynku od jakiegoś czasu jest Platinum Edition (z Prophem i Eye of the North w zestawie). Tylko w Polsce nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:24, lancuch napisał:

ludzie powiedzcie mi prosze dlaczego moj wojownik robi 2 kroki a pozniej sie przenosi o jakies
5m do przodu da sie to jakos zniwelowac?


Wygląda na to, że masz lagi. Wina dostawcy internetu lub gry.
Poczekaj, jeśli nie minie to dowiedź się czy wszystko w porządku z Twoim netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować