Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Oj tak... Unwaking Waters jest chyba najbardziej irytujący w całym Facu. Czpnąłem na tam 4 elity, z czego 3 w środku tego wiru. Mnóstwo mobów, a te el są najbardziej irytujące - trza lurować i to długo ;|

BTW. Co za plotki u mnie w gildii chodzą, ze za 250 CCS będzie minipet na finał eventu(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 20:46, pompa69 napisał:

w ile czasu można przejść całą fabułe wszystkich GW


Ufff, trochęto będzie i zależe jak będziesz często w GW. Factions jest krótkie , GWEN też , Nightfall jest dość długie i Proph..hmm, sam nie wiem. Nie da się bliżej określić czasu. JAk będziesz 2-3 g. dziennie to przejście GW zajmie Ci duzo czasu , a jak będziesz 5-7 g to trochę mniej. Ogólnie dużo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taki tekst jeśli by ktoś potrzebował :)
może coś dodacie lub zmienicie od siebie

ad1. Dobicie do 20lvl''u, zależnie od kampanii zajmuje od kilku godzin - w okolicach 12h dla początkującego gracza (w kampani factions) do, na oko, kilku dni (w proph). Z tym, że maxymalny lvl nie oznacza wcale "dobrej" postaci, liczy się jeszcze sprzęt, a przede wszystkim posiadane skille i buildy. Co do tych ostatnich polecam Pvx wiki, lub, jeśli masz totalną awersję do języka angielskiego, forum guildwars.pl.

ad2.Same kampanie, czyli główna fabuła każdej części jest stosunkowo prosta, właściwie z każdą misją można poradzić sobie z henchami (sterowanymi przez komputer najemnikami). Elitarne lokacje typu uw, fow, doa, the deep, se, to już zabawa dla bardziej doświadczonych graczy, a właściwie teamów, bo nie ma sensu pchać się tam z hero lub henchmenami.

ad3. Tutaj ciężko cokolwiek powiedzieć, każdemu pasuje co innego, zarazem właściwie każda klasa znajdzie swoje zastosowanie w teamie. Poczytaj sobie ogólnie opisy na guildwars.pl. Warrior to rasowy tank, ele zadaje największy obszarowy dmg ze wszystkich klas. Najważniejsze i tak, żeby przyjemnie ci się grało. Ja zanim kupiłem zastanawiałem się nad warriorem lub rangerem, w końcu padło na necrosa. Popróbuj gry rożnymi klasami i wybierz tę, która odpowiada ci najbardziej.

ad4. Patrz odpowiedź GodOfWar. Poza tym już w samej grze, jeśli pogadasz z Priest Of Balthazar (znajdziesz go w guild hall), będziesz mógł przejrzeć wszystkie skille, wraz z opisami, nawet jeśli twoja postać ich nie posiada.

ad5. Jeśli dodasz tylko klucz aktywacyjny gra sama dociągnie potrzebne dane z serwerów aNet, może być tego całkiem sporo, więc lepiej zainstalować kolejne części. Tym bardziej, że instalator wykrywa poprzednie instalacje i kopiuje tylko nowe pliki. U mnie folder ze wszystkimi zainstalowanymi częściami GW zajmuje 4gb, nie ma się więc co martwić zajmowanym na dysku miejscem.

ad6. Dopisuj wszystkie kody aktywacyjne do jednego konta, tylko wtedy twoje postacie będą miały dostęp do skilli i kontynentów wszystkich kampanii, a bez tego nie sposób złożyć na prawdę dobrego buildu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jest łatwo- robiłem nie mają hero, męczyłem się z henkami, albo z ludźmi z gildii (rzadziej, podziękowania dla Moriah :)). Jedyny problem to losowe spawn pointy bossów, ale i to nie bardzo przeszkadza, jak obadasz dobrze mapy. Tomów użyłem łącznie ok 6-7 na maxa (niektóre z Abbadons Mouth, Fire Island i Feast). Większość elitów jest banalnych, bossy blisko i niezbyt silne. Tylko kwestia powtórzeń aż trafisz na tego co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Da sie oczyscic widok w guild wars ze wszytkich paskow umijetnosci map itp, tak, zeby bylo widac tylko krajobrac?
2.Skad mozna zdobyc projekt na czapke swiateczna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 23:00, Adam k. napisał:

1.Da sie oczyscic widok w guild wars ze wszytkich paskow umijetnosci map itp, tak, zeby bylo
widac tylko krajobrac?


Chodzi Ci np. przy robieniu screenów? Przytrzymaj Shift podczas klikania Print Screen ;)
[tu była pomylka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 23:00, Adam k. napisał:

1.Da sie oczyscic widok w guild wars ze wszytkich paskow umijetnosci map itp, tak, zeby bylo
widac tylko krajobrac?

Ctrl+Shift+H

Dnia 26.12.2007 o 23:00, Adam k. napisał:

2.Skad mozna zdobyc projekt na czapke swiateczna?:)

Wyniki konkursu są na guildwars.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę,ma ktoś z was kod trial do GW
bo chciałem sobie zagrac przed kupnem tej gry.
Proszę podajcie mi go jezeli możecie,będe bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 23:08, KrzychoCJ napisał:


dzieki,juz napisałem posta
mam nadzieję ze mi szybko odpowiedzą;)

mam jeszcze jedno pytanie
bo będe kupował na sam początek podstawkę Guild Wars,i gdy dobiję do 20lvl to,gdy dopiszę kod np. z Nightfall to odkryją się te rzeczy z tego dodatku,ale czy będzie mozna nabijac kolejne 20lvl czy na tym 20 się zatrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje wszystkie części na wirtus.pl i tam są tłumaczone kinowo ale...GW:F jest po angielsku i gdy bede instalować je i dopisywać te kody aktywacyjne to ściągnie się automatycznie jakieś spolszczenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:20, pompa69 napisał:

Ja kupuje wszystkie części na wirtus.pl i tam są tłumaczone kinowo ale...GW:F jest po angielsku
i gdy bede instalować je i dopisywać te kody aktywacyjne to ściągnie się automatycznie jakieś
spolszczenie ???

Wszystko jest po polsku. Nawet jak kupisz w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:29, Budo napisał:

/.../

Wersje językowe można zmieniać dowolnie i wybierać w menu :)
/wszystkie części mają kinówki/

ale akurat GW:F na wirtusie niema to będe miał troche gry po polsku i po angielsku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:31, pompa69 napisał:

ale akurat GW:F na wirtusie niema to będe miał troche gry po polsku i po angielsku ??


To bez znaczenia, nawet jeśli kupisz go sobie w Chinach, to i tak po instalacji będziesz mógł w opcjach gry ustawić sobie język polski (lub dowolny inny, na który gra została przetłumaczona) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować