Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 14:10, Jarzy napisał:

Questów świątecznych już nie ma.

Właśnie się o tym godzinę temu przekonałem. Chciałem się przejść lepić jakiegoś bałwana, a tu zonk, całe LA opustoszało ze świątecznych NPCów, mimo, że świąteczny wystój pozostał i wczoraj dało jeszcze radę te questy wykonywać ;). Coś mi się po prostu ubzdurało, że wraz maskami, questy też pozostaną jeszcze do 8 stycznia ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. W czwartek postanowiłem zmienić adres e-mail w GW, z o2 na Gmail. Zrobiłem wszelkie konieczne do tego operacje. Miały przyjść stosowne wiadomości na oba maile. Na pierwszy żaden nie przyszedł, na drugi owszem, o takim tytule: Guild Wars--Account Change Request Confirmation, Part B . Kliknąłem odnośnik, ale nie mogę się zalogować do gry nowym adresem. Ktoś mi może powiedzieć, co chodzi?? Co jest nie tak, co jeszcze trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w gwen za wykonywanie misji są takie jakby skrawki materiału , dobrze mówię czy to nie są misje ?? bo robie ten questy główne od hebanowej awangardy i na terenie gdzie jest misja pojawia sie taki słup z takim skrawkiem i jesli to są misje to powie mi ktoś jak odróżnic czy wykonało się zadania opcjonalne czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te skrawki materiału to jak sądzę Monumental Tapestry. Używa się ich w Hall of Monuments do odblokowania monumentów.
Co do reszty wypowiedzi to nie bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi. Listę zadań masz pod "L".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:24, Valentino S.A. napisał:

chodzi mi czy ten skrawek materiału zmienia wygląd jeśli wykonało się ten quest wykonało z
bonusem lub bez , wie ktoś ?

W "questo-misjach" (tak to nazywam) w GW:EN nie ma bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienia wygląd? O_o
Weź się zaloguj, sprawdź jak to sie nazywa dokłądnie i dopiero wróć, bo jak widze nikt nie ma zielonego pojęcia o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:26, Tovaries napisał:

poprosze o wycenke

Axe kompletnie nie wiem czy ten skin jest w cenie ale ze inscr to z 8k?
Scythe tutaj bladego pojęcia nie mam. Imho ochydny skin ale widziałem juz pare razy jak ktos sprzedawał q9 za 100k+60/+40ecto i podobne oferty kupna. Jezeli to była prawda a nie ostatnio modna zagrywke na naciąganie ludzi(nie chce mi sie opisywac) no to q11 100k?

@Garrick-> Imho nic bo non inscr , wiec z 1k jak ktos dla hero sam sobie zostaw / salvagnij moze rubin będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh witam wszystkich. Od dłuższego czasu szukam jakiejś gildi PvE, chodzi mi głównie o gildie zajmujacą sie wszystkim co mozna robić zarówno na HM jak i NM (HM to vanq i misje, natomiast NM to przedewszystkim elitarne misje typu UW, URGOZ i tak dalej). O wszem wymagania mam dosc spore ale równie wiele jestem w stanie dać od siebie. Jeżeli ktoś zna taka gildie albo jest w takiej gildi bardzo był bym wdzięczny za pomoc.
Wszstkie informacje dodatkowe na mój temat ING; Kil M

Ps. Oczywiscie szukałem gildi także na gw.pl w naborach ale niestety nic ciekawego tam nie znalazłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:06, Wiksac17 napisał:

Mam taki problem. W czwartek postanowiłem zmienić adres e-mail w GW, z o2 na Gmail. Zrobiłem
wszelkie konieczne do tego operacje. Miały przyjść stosowne wiadomości na oba maile. Na pierwszy
żaden nie przyszedł, na drugi owszem, o takim tytule: Guild Wars--Account Change Request
Confirmation, Part B
. Kliknąłem odnośnik, ale nie mogę się zalogować do gry nowym adresem.
Ktoś mi może powiedzieć, co chodzi?? Co jest nie tak, co jeszcze trzeba zrobić?



nowym adresem bedziesz sie logowal gdy klikniesz w linki w obu mailach (ewentualnie musisz poczekac tydzien i dopiero wtedy bedziesz sie mogl logowac nowym adresem)

czyli na razie loguj sie na stary adres, a w momencie gdy gra przestanie cie logowac, to wpisz nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 00:01, walgierz napisał:

Hejka. Jeśli na GW.pl nic nie znalazłeś, to ciężkawo będzie :)
Wpisz się tutaj:


Walgierz tak sie zastanawiam. Po co jest tamten temat jak i tak prawie nikt tam nie zaglada?
A ogłoszenia jak leza tak leżą, bez pożytku :P A jak ktos szuka nagle to i tak przyspamuje Local i prosze, członkowie są.

Dnia 06.01.2008 o 00:01, walgierz napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez kill69

Pozostaje usiąźć w jakieś stolicy i oczekiwać jakieś porzadnej reklamy :P

Jednak ja nie popieram przystępowania do takich gildii. Nawet kiedy mieli by mi offa ofiarowac, powiem nie.
Dlaczego spytacie. Otoż moim zdaniem gildii to zbiór osób które sie znaja bo tylko tak mogą osiagnać sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 00:01, walgierz napisał:

> Oh witam wszystkich. Od dłuższego czasu szukam jakiejś gildi PvE,

Hejka. Jeśli na GW.pl nic nie znalazłeś, to ciężkawo będzie :)
Wpisz się tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1277#u_105
Pozdrawiam.

Tyle że Kil M odszedł od nas ([BB]) z mało wiadomych powodów wiec nie wiadomo jak będzie z innymi gildiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 11:13, Solstheim napisał:

Tyle że Kil M odszedł od nas ([BB]) z mało wiadomych powodów wiec nie wiadomo jak będzie z
innymi gildiami.


Hmm.. gildia no owszem PvE ale żeebym mógł coś tam osiągnąc musiał bym sie albo cofnąc w czasie gdy robił vanq, guardiana, i leg. EotN John'y niestety z tego co wiem jest to nie możliwe, a reszta no sama sobie rzepke skrobie i nie zaprzeczysz pisałem po kilkanaśnie razy kto chce iśc na vanq Eastern Frontier, bo jego akurat brakuje mi do vanq tyri i jak był odzew tak zgadłeś zerowy.Było jeszce kilka innych powodów ale nie ma sensu gadać o tym na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:33, kill69 napisał:

> Tyle że Kil M odszedł od nas ([BB]) z mało wiadomych powodów wiec nie wiadomo jak będzie
z
> innymi gildiami.

Hmm.. gildia no owszem PvE ale żeebym mógł coś tam osiągnąc musiał bym sie albo cofnąc w czasie
gdy robił vanq, guardiana, i leg. EotN John''y niestety z tego co wiem jest to nie możliwe,
a reszta no sama sobie rzepke skrobie i nie zaprzeczysz pisałem po kilkanaśnie razy kto chce
iśc na vanq Eastern Frontier, bo jego akurat brakuje mi do vanq tyri i jak był odzew tak zgadłeś
zerowy.Było jeszce kilka innych powodów ale nie ma sensu gadać o tym na forum.


Nie ma tak złoto niestety, u nas sporo osób vańkuje, do tego w sojuszu non stop sa jakieś wyprawy, ale przy takiej ilości misji i terenów do zvańkowania, trudno trafić akurat w co potrzeba. Wyjściem jest zrobienie własnej wyprawy... Ja dla odmiany z kilkoma osobami sie dogadałem i to z nimi gram najczęściej planując wspólnie co mamy do zrobienia. W ten sposób Kintaj i Tyria została zvańkowana, teraz odpoczywam od pogramiania by zabrać się za Elonę...
Czasami warto podjąc inicjatywę i zamiast krzyczec na czacie, wyznaczyć jakiś teren i termin na forum, wtedy czekać na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym uprzejmie tutaj zgromadzonych o pomoc w wycenie itemka na załączonym obrazku. Szkoda że nie perfect... nigdy nie lubiłem procentów.

20080106125701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumie Cie tylko że było ustalone nawet nie przezemnie tylko innych gracz że spoko jutro robimy tą granice, ale jak sie okazało na planach sie skończyło. A co do własnej wyprawy to sam oczyściłem chyba 1/3 Tyri i w zasadzie całą Elone no tylko zostały obszary, których po prostu solo sie nie da zrobić, mi nie trzeba 7 obób które będą chciały robić ten vanq bo znalezienie tylu obób jest nie możliwe, a wiem że bez problemu można iśc we trzech- czterach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować