Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 07:30, HumanGhost napisał:

Chyba raczej nie przyznają. Oni twierdzą, że grafika jest "klimatyczna". ;]

Swoją droga ciekawe jaką grafikę zaprezentują nam w GW 2. Nie mogę się doczekać screenów. :-)


Że grafika będzie nieziemska, możemy być pewni ;) Mnie bardziej martwi, czy podobnie jak "jedynka", druga część przy jednoczesnym zachowaniu super grafy, będzie przy okazji mieć tak przystępne wymagania sprzętowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 08:50, lordfett napisał:

będzie przy okazji mieć tak przystępne wymagania sprzętowe...

Tym bym się nie martwił: do czasu premiery GW2 każdy z nas zmieni kompa minimum raz, więc chyba nie ma się co martwić na zapas. ;) Już teraz podzespoły komputerowe są tanie jak barszcz: 2x1GB RAMU Kingstone to wydatek <200zeta, dwurdzeniowe Pentium to ~400 zeta, więc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania na pewno sie zwiększą. Ale z drugiej strony kto będzie w 2010 roku miał sprzęt który tego nie pociagnie. ArenaNet na pewno zdaje sobie sprawę, że grafika i przystepne wymagani przyciągają graczy i nie zaserwuje nam "CrysisaMMO". ;]
Nie ma się co martwić na zapas. Trzeba po prostu poczekac do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak na marginesie-myśle,że wielu przejadły sie Twoje nawijanie o HB w których uważasz sie za uber.
Koleś, zacytuj z mojej wypowiedzi fragment, w którym piszę cokolwiek o HB. Wspominając o "buildzie, z którego korzystają setki graczy PvP" miałem na myśli spirit/herowaya na HA; ja go nie wymyśliłem, więc nic nie insynuuję.

A moja, wybaczcie egocentryzm, klasa w HB rozumie się sama przez się, biorąc pod uwagę, że jestem jednym z dwóch Polaków w top100...

@Budo, walgierz
Zwróćcie tylko, panowie, uwagę, że ja Pajonka nie obrażam (jako osoby; jako gracz jest on dla mnie tylko kolejnym Polaczkiem-noobem [o czym nie omieszkałem wspomnieć, fakt], ale to jest raczej stwierdzenie faktów a nie obraza). Nie piszę, tak jak on o mnie, że jest żałosny, że sięga dna itd. Więc upominajcie również, a może przede wszystkim jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i się stało, wróciłem do GW :P Ciekawe, ile tym razem grać będę, heh :P
No, ale zapominam o najważniejszym...
Na początku w który talent (czy jak to się zwało :P ) najlepiej inwestować łowcą ?

Expertise , Beast Mastery , Marksmanship czy
Wilderness Survival ?
Nie jestem po prostu pewien co do tego, wolę spytać ;)

Dzięki z góry.

Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 12:13, Mr.M napisał:

Expertise , Beast Mastery , Marksmanship czy
Wilderness Survival ?

Najbardziej uniwersalne jest Marksmanship - Expertise występuje w każdym buildzie ale jedynie jako pomocniczy, WS praktycznie w ogóle nieużywane, BM tylko w jakichś forfunowych buildach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kwestii "czy postacie PvP mają dostęp do elitarnych zbroi z PvE":
Oczywiście mają. Skiny normalnie niedostępne w PvP (w tym elitarne, a nawet FoW armor) można sobie odblokować u Tolkano za Tournament Reward Points zdobywane w automatycznych turniejach oraz za prawidłowe obstawianie wyników tychże turniejów w Xunlai Tournament House na guildwars.com. Póki co nie ma możliwości zdobycia armorów z GW:EN, ale już cała reszta jest jak najbardziej dostępna. Również skiny broni.
Dzięki temu moja PvP Elementalistka od jakiegoś czasu lata już w Elite Canthan. :) Mam też Greater Ancient Longbow oraz Vabbian Bow na PvP Rangerze. ;) Tak zdobyte armory i bronie mają nazwę pisaną czerwoną czcionką, później wrzucę screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 12:34, Krejt napisał:

nazwę pisaną czerwoną czcionką, później wrzucę screeny.

Uprzedzę Cię :P /jednak nie uprzedziłem ^^/

I jeszcze a propos PvP weapons - wg mnie bardziej opłaca się wymieniać RP na kluczyki, bo dużo mniej czasu zajmie zdobycie rare skina jako drop z Zaishen Chesta, aniżeli odblokowanie go via RP. Z drugiej jednak strony taka zabawa jest droższa, bo mody PvE, w przeciwieństwie do PvP, nie są darmowe...

20080108125422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja.

Dzisiaj wchodzę do GW i dwa first birthday packi. I z obydwu wypadł mi mini temple guardnian. No co za kicz. Ale się wkurzyłem, a tak na coś fajnego czekałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 13:48, Łeber napisał:

Ale jaja.

Dlatego lepiej nigdy nie robić sobie zbyt wielkich nadziei. :)
Moja główna postać obchodziła drugie urodziny w grudniu, a ponieważ ma nabite jakieś okrutne miliony expa, też miałem małą nadzieję na przynajmniej fioletowego minisa. A trafił się Wind Rider. Wziąłem, co miałem nie brać jak dają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Znów nudzisz jaki to z Ciebie mastah. ("jestem jednym z dwóch Polaków w top100... ")
2. Nazwanie kogoś noobem jest niemiłe, ale już za Polaczka każdy może poczuć się obrażony, więc skończ waszmość dyskusję.

NIE odpowiadaj.
Kolejne zgryźliwe posty nagrodzę degradami, tyczy się to obu panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:31, czapla56 napisał:

/.../
Wyzywać nie zamierzam, jednak zastanawiałem się czy nie zedytować posta :)
IGN-> in game nick/name
Czyli podaj swoją nazwę postaci w grze, bo też tą misję chcę na mastera zrobić ;]


Ja mam nick Marcous Black, i gram na polskim 1 dystrykcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie pisałem o Twoim poprzednim poście tylko o jednym takim wcześniej w którym pisałeś jaki jesteś super w HB.

<<A moja, wybaczcie egocentryzm, klasa w HB rozumie się sama przez się, biorąc pod uwagę, że jestem jednym z dwóch Polaków w top100...
Klase to pokarzesz jeśli wjedziesz do top 10.Skromny to Ty nie jesteś i raczej nie umiesz powściągnąc swojego jęzora :/ Szkoda,że nie dają tutaj stałych banów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 13:48, Łeber napisał:

I z obydwu wypadł mi mini temple guardnian.

W moim osobistym rankingu jest to jeden z ładniejszych minipetów. ;)

trutututu

Dnia 08.01.2008 o 13:48, Łeber napisał:

i gram na polskim 1 dystrykcie

W każdym momencie może Cię wrzucić na inny dystrykt lub możesz go dowolnie zmieniać - nie ma sensu podawać takiej informacji, bo naprawdę o niczym ona nie świadczy. ;)

Do poniższego
http://gw.gamewikis.org/wiki/Blood_Washes_Blood - masz tam również podane jak wziąć ten quest ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:47, Jarzy napisał:

Ja akurat nie pisałem o Twoim poprzednim poście tylko o jednym takim wcześniej w którym pisałeś
jaki jesteś super w HB.

/niezgryźliwa odpowiedź/
Zacytuj, bo pamięć u mnie widocznie szwankuje...

Dnia 08.01.2008 o 15:47, Jarzy napisał:

Klase to pokarzesz jeśli wjedziesz do top 10.Skromny to Ty nie jesteś i raczej nie umiesz powściągnąc
swojego jęzora :/ Szkoda,że nie dają tutaj stałych banów :/

/niezgryźliwa odpowiedź, w której nie zwracam nawet uwagi na kuriozalny błąd ortograficzny/
Skromność może i jest cnotą, ale jej brak nie jest tak poważną wadą, jak zarzucacie ;]
Jesteś dokładni taki jak Pajonk, komentujący swego czasu mój screen z kejpem - Was serce boli, że innym się coś udaje i że jeszcze mają czelność się tym chwalić.
Tyle z mojej strony, odezwę się jak wbiję do top10.

GL&HF everyone, Pajonk&Jarzy - również GL w ogarnianiu słowników (/wystąpiła zgryźliwa uwga, należy ukarać/) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:05, walgierz napisał:

> nie, nie warto kupować GW od kogoś ( np. z działu Używek ),

Dzięki za radę, ale GW mam już od półtorej roku ;)
Mimo to doceniam dobrą radę. Pzdr.



Ok, luzik. jaki masz nick w GW ? ( jak nie chcesz pisać tu to napisz mi na gg lub mail - pisze na moim GS ) :D:D

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty sie natomiast zachowujesz jak dzieciak,który prędzej chyba kopnie w kalendarz niż z kimś sie zgodzi.Peleryna nie była Twoja,więc de facto chwaliłeś sie czyimś osiągnięciem.Bycie w top100 świadczy o tym,że coś potrafisz,ale nadal jest kilkadziesiąt osób lepszych od Ciebie.Posta nie zacytuje,bo nie mam czasu na szukanie.

PS
Obiceujesz nie wypowiadać sie do tego czasu w tym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować