Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Wczoraj chciałem wieczorkiem sobie popykać w wowa, (tak wiem przeszedłem na "dark side" po odejściu od GW) ale jak zobaczyłem na x-fire ile znajomych(friends of friends playing:)) gra teraz w GW, dosłownie zaniemówiłem i postanowiłem zrobić to samo! Jednak żaden wow nie przebije mi tu GW.(wiem tych gier się nie porównuje corpg vs. mmorpg) Po prostu tyle godzin spędzonych przy tej grze, taki sentyment jaki mam do tej gr, nie przebije niczego, żadna gra nie przykuła mnie na tyle godzin do monitora.(oj trochę się nagrałem ponad rok aktywnej gry, chyba o czymś świadczy, nie zaraz, że jestem pro.:)) Moje pierwsze przechodzenie kampanii, GvG, no po prostu ta gra ma duszę i tyle. Szczerze to szkoda mi, że nadal nie gram, nie wiem czemu odczułem jakieś znudzenie tą grą, ale wystarczył miesiąc przerwy i już mam chęć na jakiegoś Vanquisha, czy coś.:)
Narazie mam abonament opłacony do połowy marca, więc potem się na chwilkę wstrzymam z warcraftem i zamierzam jeszcze raz przemierzyć raz kolejny bezkresne tereny Canthy, Tyri, Elony, no i Północy. Myślałem, że WoW mnie wciągnie raz dwa, ale jakoś nie wyszło, gra mi się podoba i to bardzo, ale może to tylko etap dobicia tego max levela, może potem typ rozgrywki się zmieni...może.
Już teraz powoli zbieram na upgrade kompa w oczekiwaniu na GW2, jak już zaczną się beta-testy rzucam wszystko i pochłaniam się całkowicie tej grze.:)
No, no ale jakiś mi off-topic wyszedł, dosyć się z tym zamotałem, już z góry przepraszam za interpunkcję, błędy językowe itp , ale musiałem to z siebie wydusić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:32, Gregorio190 napisał:

Czy opłaca się kupic ta gre??

Za niewielką cenę masz zajefajną grę,więc dla mnie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:32, Gregorio190 napisał:

Czy opłaca się kupic ta gre??


Guild Wars potrafi wciągnąć na długie miesiące. Według mnie nieźle jak na kilkadziesiąt złotych na grę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:53, Matir007 napisał:

Prosze Was, doradzcie mi, na jaki kolor pomalować Warrior Kurzick Armor? Bo nie mam pojęcia
jakie kolory dobrze do tego armora pasują ;)



Gdy użyjesz farbki na zbroi pojawi się okno z wizualizacją przyszłego wyglądu części farbowanej. W ten sposób możesz wybrać ten barwnik lub mieszankę farbek, jaka najbardziej Tobie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:53, Matir007 napisał:

Prosze Was, doradzcie mi, na jaki kolor pomalować Warrior Kurzick Armor? Bo nie mam pojęcia
jakie kolory dobrze do tego armora pasują ;)


Dziwne pytanie. Co masz zjeść na obiad też zapytasz? ;P
Pokoloruj tak, jak Ci się podoba. Znam takich co nakładają na zbroję warka mech xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:56, boogie85 napisał:

Gdy użyjesz farbki na zbroi pojawi się okno z wizualizacją przyszłego wyglądu części farbowanej.
W ten sposób możesz wybrać ten barwnik lub mieszankę farbek, jaka najbardziej Tobie odpowiada.

No, em, tak dzięki, ale to każdy wie, tylko ja miałem na myśli, jakie kolory do tej zbroi pasują, ciekawie/fajnie wyglądają, no wiesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LFP Kogoś z "The Final Assault" potrzebuję :) Wszyscy, którzy chcieli black moa, quest przeszli, a w War Campie nikt go nie ma. Byłby ktoś miły i dał mi dostęp do niego?

IGN: Sid Newak

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:53, Matir007 napisał:

Prosze Was, doradzcie mi, na jaki kolor pomalować Warrior Kurzick Armor? Bo nie mam pojęcia
jakie kolory dobrze do tego armora pasują ;)


Pomaluj na srebrno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:53, Matir007 napisał:

Prosze Was, doradzcie mi, na jaki kolor pomalować Warrior Kurzick Armor? Bo nie mam pojęcia
jakie kolory dobrze do tego armora pasują ;)


Chodzi ci o Kurzik Armor, czy Elite Kurzik Armor? W obu wypadkach srebrny wypada bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:02, mitszus napisał:

Chodzi ci o Kurzik Armor, czy Elite Kurzik Armor? W obu wypadkach srebrny wypada bardzo dobrze...

No widzicie boogie i walgierz o co chodzi ;P, Ci dwaj dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się dobrze farmi w GW: N? Bo chodzę cały czas z mieczykiem z propha, w dodatku nie za dobrym i przydałoby się coś lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:49, rick90 napisał:

Gdzie się dobrze farmi w GW: N? Bo chodzę cały czas z mieczykiem z propha, w dodatku nie za dobrym i przydałoby się coś lepszego ;)


Jaką klasą?
Chcesz miecz wyfarmić? Przez cała fabułe z podstawki nie znalazłeś niczego z maxem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 19:51, HumanGhost napisał:

Jaką klasą?
Chcesz miecz wyfarmić? Przez cała fabułe z podstawki nie znalazłeś niczego z maxem?

Jak miecz to chyba warrior? Ale zresztą co ja tam wiem... :P Z maxem jest, złoty nawet ale on jakiś takie nieteges :P Wiem, wiem, lipny powód, ale mój obecny miecz niezbyt mi się podoba, więc za jakiekolwiek informacje będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:58, walgierz napisał:

Pokoloruj tak, jak Ci się podoba. Znam takich co nakładają na zbroję warka mech xD

Albo róż xD...

Pomaluj na co chcesz. Na czarno wygląda zajefajnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:28, Gregorio190 napisał:

ile jest dodatkow i ile za nie zapłace.
Wiem głupie pytanie


Dodatek jest tylko jeden Eye of the North. Są za to trzy "podstawowe" kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować