Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 00:41, Mr.M napisał:

Jaką polecacie najlepszą na początek (5 lvl) drugą profesję dla łowczyni? ;)


Jeżeli zacząłeś postać w GW: Factions, to rytualista - nie dość, że ma przydatne enchanty na weapon, to jeszcze jako tako dobry skill do wskrzeszania - kolejno chodzi o Splinter Weapon i Flesh of My Flesh, które goszczą w buildach większości rangerów-barragerów :) Jeśli natomiast postać zacząłeś w GWP albo GWN, to najlepiej imho wziąć po prostu monka i mieć spokój z problemami typu "ginie mi drużyna w trakcie misji i nic nie moge na to poradzić" - oczywiście chodzi o zaklęcie do wskrzeszania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 23:53, Ero Sennin napisał:

Takie pytanko nooba :D Jak można schować interfejs? Np. do screena :p


Albo prościej: wciskasz w trakcie robienia screena Shift i screen zostanie automatycznie zrobiony ze schowanym interfejsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 01:06, Sth`Devilish napisał:

Jeśli natomiast
postać zacząłeś w GWP albo GWN, to najlepiej imho wziąć po prostu monka i mieć spokój z problemami
typu "ginie mi drużyna w trakcie misji i nic nie moge na to poradzić" - oczywiście chodzi o
zaklęcie do wskrzeszania :)


Tak, gram w Zmierzch :)
Już monka AQ mi doradzał, chciałem sprawdzić, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 19:33, The Assassin napisał:

chodzi mi o punkt 2 - jaka to nazwa qesta po polsku ? bo wydaje mi się że to robiłem ale nie mam pewności


Staraj się unikać pisania kilku postów pod rząd ;)
Polska nazwa to będzie Duma myśliwych, albo coś podobnego. Trzeba zaprowadzić niedźwiadka do przechwalających się nornów - myśliwych.

--> Budep
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/P_Dragon_Slash_Warrior
Skill Kurzików jest tutaj opcjonalny, bo dla samej idei spamowania DS ważne są skille 1, 3, 5, 6, 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 23:17, Mr.M napisał:

> Ile sa warte te topory?:
>


Sorry, ale większość bardziej zaawansowanych graczy nie pomoże ci jak dałeś polskie screeny
:) Większość z nich gra na ang :P
Chyba trzymając Alt masz po angielsku wszystko, daj screeny raz jeszcze, tym razem po ang :)



trzymając prawy control ( Ctrl - jakby ktoś nie wiedział )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 19:38, Budep napisał:

> mam pytanie - gdzie się najlepeiej farmi w GW lub GW:EN ( chodzi mi tu o GREENY I GOLDY
- ale
> to nie ma być 1 gold co 1 km tylko trochę bliżej )

Gdzie sie farmi najlepiej w GWEN? Pójdź do Północnej Faktorii i wyjdź z tego miasta solo (jest
tylko jedno wyjście). Oczywiście farm solo , bo te potwory są łatwe , spokojnie dasz sobie
rade (nie ruszają się) , a tam lecą ciekawe itemy. Np: Wytrychy , goldy , fiolety..peło ! Można
nieźle zarobic. Żałuje że nie mam GWEN , ale chyba wezmę triala i tam pofarmię :D


trochę lipny cynk, najlepsze co tam miałem to purple ( chyba łuk )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 00:01, Belegdil napisał:

> Takie pytanko nooba :D Jak można schować interfejs? Np. do screena :p

Ctrl+Shift+H - tryb ''zdjęciowy'' ;)


dzięki, nie wiedziałem a przyda się to, np. na następny konkurs na screena D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 01:14, walgierz napisał:

> chodzi mi o punkt 2 - jaka to nazwa qesta po polsku ? bo wydaje mi się że to robiłem ale
nie mam pewności

Staraj się unikać pisania kilku postów pod rząd ;)
Polska nazwa to będzie Duma myśliwych, albo coś podobnego. Trzeba zaprowadzić niedźwiadka do
przechwalających się nornów - myśliwych.

--> Budep
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/P_Dragon_Slash_Warrior
Skill Kurzików jest tutaj opcjonalny, bo dla samej idei spamowania DS ważne są skille 1, 3,
5, 6, 7.



postaram się tego unikać :D:D
jednak nie robiłem tego zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh... Bonus Mission Pack w sklepach. Już widzę miny tych, którzy specjalnie kupili EotN i parę slotów w In-Game Shopie...

A mam jeszcze taki screen z gorącej sytuacji na AB ^^

Edit: po co mi skill o dwarvenów? Zapomniałem go zdjąć, a szybko zaczęło się odliczanie, nawet uwagi na skillbar nie zwróciłem ;p.

Pozdrawiam

20080112093719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 09:37, bartek_kawa napisał:

Huh... Bonus Mission Pack w sklepach. Już widzę miny tych, którzy specjalnie kupili EotN i
parę slotów w In-Game Shopie...

Że jak? W In-Game shopie do kupienia? Jak tylko tam to szkoda, fajnie jakby można było kupić klucz w zwykłym sklepie...

@The Assassin-> nie jestem modem ani jakimś bossem tutaj, ale IM to się raczej te 4 (sic!) posty pod rząd nie spodobają... -_- Po to własnie jest opcja edit, a twoje posty są w odsępach 3 minut. Możesz odpowiadać na wszystkie pytania w jednym poście, a nie nabijać sobie 4x tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 23:13, Adam k. napisał:

Ile sa warte te topory?:

Jak jeszcze je masz to chętnie bym zakupił jeden z nich ;). Mój nick w grze to Rick Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 09:43, Matir007 napisał:

Że jak? W In-Game shopie do kupienia? Jak tylko tam to szkoda, fajnie jakby można było kupić
klucz w zwykłym sklepie...

Nie, nie...BMP będzie dostępny, normalnie w sklepie...Tyle, że można było go zdobyć TYLKO wydając określoną liczbę dolarów w Ingame shopie w określonym czasie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gwoli ścisłości- weapon spelle to specjalny czar rt, którego nie ma inna klasa, to nie enchant ;]
Prawie każda klasa ma niezdejmowalne/niekontrowalne coś spedyficzne dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 09:47, rick90 napisał:

Jak jeszcze je masz to chętnie bym zakupił jeden z nich ;). Mój nick w grze to Rick Pl.

Niestety nie mam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2008 o 10:24, Adam k. napisał:

Niestety nie mam.:)


Kurcze słabo. Mam straszną ochotę zagrać toporem, a nigdy jeszcze nie wypadł mi przynajmniej złoty miecz lub topór. Serio! No nic, w razie czego daj znać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś określić czy jakiś z tych itemków jest cokolwiek wart ? Storage ciut mi się już zapchał więc muszę się tego pozbyć. Znając moje szczęście pewnie wszystko i tak nadaje się tylko do NPC ;P

20080112104012

20080112104349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 10:21, kamciu609 napisał:

Kto wie gdzie jest Catacombs of Kathandrax, na wiki szukałem i nie mogę znajść powie mi ktoś
gdzie to jest lub mnie zaprowadzi? Dziękuje z góry :)


Znaleźć a nie "znajść"... wstydziłbym się na Twoim miejscu. Catacombs of Kathandrax znajdziesz na południowym-wschodzie (na dole po prawej) Sacnoth Valley - mapka:

http://wiki.guildwars.com/wiki/Image:Sacnoth_Valley_map.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować