Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ostatnio próbując odblokować TA, wygrałem 10 raz z rzędu. TA team okazał się już za silny. Ja chodziłem toucherem - najwyraźniej ludzie uznali, że toucherem już nikt nie chodzi bo jest znerfiony. W drużynie był jeszcze monk, bodajże ele i 130hp derv. Pokonywaliśmy przeciwników w 10 sekund.

I w międzyczasie odblokowywania HA, zakochałem się w PvP, które uważałem za zgraję, zadufanych w tytułach oszołomów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 10:25, HumanGhost napisał:

A od kiedy to toucher jest znerfiony? Pierwsze słyszę. O_o

Szczerze mówiąc, ja też kiedy zacząłem robić touchera, usłyszałem, że jest znerfiony. Zdziwiłem się, bo ANet zapowiedziała, że nigdy nie będzie zamierzać nerfić touchera. Jeszcze bardziej się zdziwiłem, jak toucher po prostu działał wyśmienicie.

A wszystko wskazuje na znerfienie - głosy z gildii, głosy z tego forum, build jest w archiwum pvx. A ja tylko cieszę się i gram ;p

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jak w jednej gildii podwyzsze uznanie to jak odejde i przejde do rugiej to przechodze z tym uznaniem i tamtej gildii nabije pkt czy bede musial wszystko od poczatku robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 11:31, rick90 napisał:

Jest jakaś reguła, kiedy ma wypaść unikatowa broń? Np. trzeba być samemu albo coś?


Cóz, reguła to tak, że im mniej osób w party tym większa szansa. Ale nie zawsze. Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się dostać zieloną broń przy pełnym skłądzie party. Liczy się szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 11:29, jasiu1993 napisał:

mam pytanie czy jak w jednej gildii podwyzsze uznanie to jak odejde i przejde do rugiej to
przechodze z tym uznaniem i tamtej gildii nabije pkt czy bede musial wszystko od poczatku robic?


Jeśli zmienisz gildię, to punkty dla niej musisz nabijać od nowa.
Przekazując punkty uznania gildii nabijasz sobie przy okazji tytuł: Przyjaciel Kurzików/Luxonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj cały build a nie będziesz sie chwalił ;)

Rick90->szansa na zielsko z bossa to jakieś 6-8%.W HM ta szansa chyba sie podwaja.Jeśli jesteś sam(np.farmisz jakiegoś bossa) to masz największą szansę na jego zielsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie miejsce na reklamy, ale cel jest szczytny !

Zachęcam do wzięcia udziału w licytacji na rzecz WOŚP 50 platyn / 50 tys sztuk złota z Guild Wars.
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=169984

Zachęcam także Was abyście wystawili swoje itemy lub złoto na aukcjach dla Orkiestry!
Cel jest szczytny - pomóżcie dzieciakom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Panowie, nie wiem, czy o tym była już mowa, bo nie śledzę na bierząco forum, ale ktoś taki temat poruszyć musi...
A mowa tu o AUKCJACH na allegro.pl
Czy widzieliście co tam się dzieje?! Nieświadomi nowicjusze kupują, tak beznadziejne itemy za duże "real" pieniądze... Kompletna bzdura.... Większość z tych przedmiotów jest dostępna w cenach poniżej 10k... a sprzedawane są w przeliczeniu po 100k+ (25 zł) Co się dzieje z tymi ludźmi... Wszelkimi sposobami już próbują zarobić, Boże...! Najbardziej dobijająca jest aukcja, gdzie r13 broń za 100K+ sprzedaje pan... żadka jest jasne, ale r13 jest warka z 10k max.... Więc APEL...: Jesli jesteś uzytkownikiem tego forum i złożyłeś jakąś bagatelną sumę za tak naprawde nic nie warty item, zrezygnuj!!! 15%^while enchanted to naprawde beznadziejny mod nawet przy r8... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tam zwisa i powiewa co ludzie robią ze swoimi pieniędzmi. Chcą sobie wszystko kupić to niech kupują, ich sprawa. Za miesiąc im się gierka znudzi, bo już wszystko będą mieli. A w GW raczej sprzętem w mieście nie poszpanujesz. Co najwyżej zbroją, na co i tak już mało kto zwraca uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wygąda obiecująco :) Tylko czy jest to aż tak przydatne jakby sie wydawało tzn.czy często masz możliwość koszenia większyh skupisk niż 2-3 przeciwników?

Lurker->dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mnie coś miłego w tej grze spotkało. Moja postac do farmu Derwisz dostał prezent na pierwsze urodziny. Co takiego? Mini Shiro! Hehehe wreszcie cos fajnego się trafiło. To pokazuje, że rozdawanie prezentów jest zupełnie losowe. Nic nie ma na to wpływu. Postać z 3mln exp dostaje devourera a postać do farmu bez zdnej fabuły z 1mln exp dostaje Shiro. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 11:36, HumanGhost napisał:

> Jest jakaś reguła, kiedy ma wypaść unikatowa broń? Np. trzeba być samemu albo coś?

Cóz, reguła to tak, że im mniej osób w party tym większa szansa. Ale nie zawsze. Nie raz i
nie dwa zdarzyło mi się dostać zieloną broń przy pełnym skłądzie party. Liczy się szczęście.



jak grałem z kolegą ( było nas 2 + bohaterowie i najemnicy ) na pustyni to wypadł mi całkiem, całkiem Wrogobójca ( gold )

a gdzie mogę wyfarmić pierwszego greena ( zielonego ), bo jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło - proszę o okolice jakiego miasta w podstawie lub gwen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 15:15, HumanGhost napisał:

Wreszcie mnie coś miłego w tej grze spotkało. Moja postac do farmu Derwisz dostał prezent
na pierwsze urodziny. Co takiego? Mini Shiro! Hehehe wreszcie cos fajnego się trafiło. To pokazuje,
że rozdawanie prezentów jest zupełnie losowe. Nic nie ma na to wpływu. Postać z 3mln exp dostaje
devourera a postać do farmu bez zdnej fabuły z 1mln exp dostaje Shiro. ;D



ja dostanę dopiero za 4 miechy,

jaki masz nick w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować