Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mnie ciekawi jak AN nalicza te 24miesiące gry. Konto stworzyłem 8 stycznia(wiem to bo wskazuje na to data rejestracji GW:P na gram.pl a konto stworzyłem odrazu jak dostałem grę). Postać którą stworzyłem jako pierwszą mam do dzis. Teraz jest 13stycznia a ja nadal mam 23miesiące jako konto i postać..... AN zalicza 24miesiąc dopiero po jego pełnym upłynięciu? Bo już się powoli gubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nikt nie wie jak oni to liczą :/ Wydjae mi sie,że 24miech musi sie skończyć.

Human->moje postacie dostały ostatnio na urodziny:Mandragor Imp''a,Winderidera i Harpy Rangera.Pierwszy poszedł zdaje sie za ok.30k a ostatni za 20k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 15:51, Solstheim napisał:

AN zalicza 24miesiąc dopiero po jego pełnym upłynięciu? Bo już się
powoli gubię


Ja właśnie nie kojarzę kiedy zrobiłem konto, ale wczoraj (lub dzisiaj) znalazłem w pierwszej postaci paczkę z petem, więc chyba rok minął, czyli odpada to, że miech się skończyć musi, chyba, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już o prezentach urodzinowych, nie wiecie może jak sprawa wygląda z postaciami nieaktywnymi, stworzonymi podczas triala? Bo od ponad roku mam na koncie zabójcę i zastanawiam się, czy jak sprawię sobie Factions, to od razu dostanę minipeta.
I czy postacie PvP też mogą dostać prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z propem . Doszedłem do askalonu wykonałem zadania od sir tytusa póżniej od kolesi co są poza miastem przy takiej karecie , i kilka innych zadań a ciągle jestem w tych okolicach askalonu .Fabuła wogóle nie idzie dalej co ronić ?? z kim pogadać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 17:05, pompa69 napisał:

.Fabuła wogóle nie idzie dalej co ronić ?? z kim pogadać ??

musisz dotrzeć do lokacji Great Northern Wall (będąc w Ascalonie idź do jego północnej części). tam wykonaj pierwszą misję fabularną. potem już będzie z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 16:34, Lord Ya napisał:

Jak już o prezentach urodzinowych, nie wiecie może jak sprawa wygląda z postaciami nieaktywnymi,
stworzonymi podczas triala? Bo od ponad roku mam na koncie zabójcę i zastanawiam się, czy jak
sprawię sobie Factions, to od razu dostanę minipeta.
I czy postacie PvP też mogą dostać prezenty?


Co do PvP to tak i co do tej postaci trialowej to chyba też tak :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 17:15, pompa69 napisał:

tam już byłem w Great Northern Wal i nie ma nikogo kto by mi dał jakąś misje a gdzie znajde
kapitana calhaana


No może i nie ma , ale z tego co wiem , aby rozpocząć misję w Proph należy kliknąć po prawej stronie (tam gdzie masz team pokazany) "Rozpocznij Misję" . Sprawdź to w Great Northern Wal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 17:22, pompa69 napisał:

wielkie dzięki terez już kumam


Nie ma za co , jak masz jeszcze jakies pytania to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomoze mi ktos z buildem na necro??

zrobilem sobie wczoraj necro do PvP i nie wiem jakim buildem jechac
probowalem roznych rzeczy ale tak sobie wychodzi ubrania tez nie moge skompletowac


pomoze ktos mi z buildem i jak ubrania zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 18:03, jasiu1993 napisał:

pomoze ktos mi z buildem i jak ubrania zrobic??


powiem tak.
jeżeli jeszcze jesteś niedoświadczony w GW, to odpuść sobie granie PvP. IMO to wyższa szkoła jazdy, a jeśli nie ogarnąłeś jeszcze podstaw, to jesteś narażony na takie wyzwiska jak "omg fukin'' n00b" itp. nic przyjemnego.
co do buildów:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page
z lewej strony znajdziesz wiele buildów PvP, w zależności od potrzeb. z prawej buildy PvE.
a co do ubranek - zazwyczaj w opisie buildu jest opisane, jakie runy i inskrypcje sprawdzają się najlepiej.

edit do poniższego.

alliance battles prawdopodobnie. pseudo-PvP, gdzie można sobie pobiegać z praktycznie dowolnym buildem i pognębić elementalistów :) grać PvP się na tym nie nauczysz, ale zabawa przednia ;]
jako wstęp do PvP proponuję Random Arenas (4 osoby, losowo dobierane do drużyny) - choć ja się na tym nie znam za bardzo, gram głównie PvE. niech ktoś bardziej doświadczony w tej kwestii się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ze te buildy co tu sa to trzeba miec wszystkie 3 wersje a ja mam tylko Factions
wiec nie sa za bardzo przydatne
ale wielkie dzieki


szukam kolejnej osoby ktora by mi pomogla
najlepiej gdybym mogl z nia pogadac na gg 4545911

sory ze kolejny post pisze ale nie wiem jak tutaj edytowac nie obeznany jestem jakos super z tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:00, jasiu1993 napisał:

tylko ze te buildy co tu sa to trzeba miec wszystkie 3 wersje a ja mam tylko Factions


No sorry, ale jeżeli chcesz się profesjonalnie zabrać za PvP i mieć porządny build, to raczej musisz mieć przynajmniej wszystkie 3 kampanie, a najlepiej także dodatek GWEN. Raczej niewiele jest dobrych buildów, które wykorzystują tylko skille z Factions i Core (Core to skille występujące w każdej kampanii).

PS. Przycisk do edycji postów masz w prawym górnym rogu - ale wyedytować post możesz tylko w czasie do 5 minut po jego zamieszczeniu, potem opcja taka znika (czyli podobnie jak np na forum gry-online.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem az takim maniakiem zeby wydawac 400zl na gre w ktora nie wiadomo ile pogram

i zwracalem sie z pomoca do graczy ktorzy mi jej udziela a nie zaczna krytykowac
jak nie chcesz pomagac to nie spamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 09:14, boogie85 napisał:

No to twórz Ryta PvE, healerów nigdy za dużo :P Szczególnie w gildii :) Wtedy tylko wszyscy
będa Ci zatruwac zycie :P


Narazie muszę dokończyć to i owo moją Rangerką, a w planach mam jeszcze Necro i Dervka :) Z tym Rytem to myślę tak bardziej o udziale nim w misjach elitarnych, dla odmiany - bo w zasadzie to tylko misje elitarne opłaca się robić dowolną postacią (to tylko moje zdanie, ja np vańka i misje na HM robię tylko do tytułu i nic więcej).

@ Krejt - http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/D_Fox''s_Promise_Scythe - Krejt, odnośnie tego builda, ja mówiąc o tym jaki assassin jest słaby w PvE miałem na myśli buildy bez kombinowania :) Np w tym przypadku, jeśli miałbym już walczyć kosą, to raczej wolałbym to robić jako derv :) Dlatego assassina nie lubię, bo w oryginalnej koncepcji (daggery i skille asska) sprawuje się imho tak sobie w HM (w NM ginie za często nawet kiedy spamuje Flashing Blades czy inne skille do przetrwania).

EDIT: @ jasiu1933 - ja nie krytykuję, jeno chciałem tobie uświadomić jak wygląda sprawa z dobrymi buildami do PvP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować