Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

mam pytanie co do ostatniej questo-misji w gwen , jeśli ją ukończę to tak samo zostanę przeniesiony do obszaru gdzie mogę kupic zbroje elite itp ? czy jest to jakoś inaczej niż w poprzednich kampaniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:54, Valentino S.A. napisał:

mam pytanie co do ostatniej questo-misji w gwen , jeśli ją ukończę to tak samo zostanę przeniesiony
do obszaru gdzie mogę kupic zbroje elite itp ? czy jest to jakoś inaczej niż w poprzednich
kampaniach ?


Zostaniesz przeniesiony do lokacji, gdzie możesz wybrać sobie nagrodę (analogicznie jak w F i NF). Zbroje można kupować wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:53, Pajonk78 napisał:

> Nie robiłeś swoją R tytułów typu Skill Hunter? ;)
Jeszcze nie: elitki łapałem tylko w trakcie robienia LS-a - teraz jakoś odpuściłem i bawię
się w vańkowanie.

Kurde,też bym sie za to wziął,ale najbliższa okazja będzie za 3tygodnie równo od dziś :( Ech,ta nauka :/

Dnia 17.01.2008 o 13:53, Pajonk78 napisał:

BTW: nie czepiam się tylko uściślam - wszak rozmowa przez większość czasu traktowała o Barragerze,
a nie o Rangerze z Burning Arrow - a IMO dla Barragera Flatbow z Zealous to dobry wybór. Ja
grając z Burning Arrow biorę jakiś inny łuk i w żadnym razie nie Flatbowa - najczęściej Stingera
ze względu na przedłużanie Poison i dodatkową szansę na przebicie. :D

Poniekąd masz racje-flat nie jest zły,ale jakiś czas temu znielubiłem go totalnie i gdy gram moją crit barragerką to mnie lekko trafia jak widze,że ona sieje na boki te strzały,bo w końcu z flata strzały łatwo uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:05, Budep napisał:

Hmm , słyszałem że na UW trzeba mieć specjalnie dobrany armor(runy) , specjalnie dobraną broń
i oczywiście build. Czy to prawda że trzeba mieć jakąś przygotowaną na UW broń i zbroje? Nie
sądze żeby to była prawda , ale się pytam :>

To źle sądzisz :P Na UW musisz mieć odpowiednio dobraną dio buildu broń i zbroję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 21:11, Jarzy napisał:

/.../
Pozwolisz,że zapytam-Trojan.vb.aqt?Jeśli tak to sie z nim długo pozmagasz :)


Nazwy dokładnie nie pamiętam, nie przytoczę jej, ale na pewno to nie było to. Inna sprawa, że nie chciało mi się bawić w szukanie/usuwanie i zrobiłem format dysku. ;)
Największa wada formatowania dysku: GW.dat zgrane na płytę nie chce działać. :/ Muszę wszystkie pliki od nowa ściągać... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co do GW:EN - właśnie zrobiłem qesta i przeniosło mnie do Świątyni Zagłady - Pyre Dzikistrzał nie jest jeszcze moim hero - kiedy będzie jak Gwen, Vekk itp ? co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 15:13, The Assassin napisał:

a ja mam pytanie co do GW:EN - właśnie zrobiłem qesta i przeniosło mnie do Świątyni Zagłady
- Pyre Dzikistrzał nie jest jeszcze moim hero - kiedy będzie jak Gwen, Vekk itp ? co mam zrobić

Jeśli dobrze pamiętam to musisz przejść nieco uestów po stronie Awangardy.

Adham->dziwne,że GW.dat Ci nie działa.Jeśli wkleiłeś po formacie gdzie trzeba to powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 15:01, Adham napisał:

Największa wada formatowania dysku: GW.dat zgrane na płytę nie chce działać. :/ Muszę wszystkie
pliki od nowa ściągać... Ech...


Powinieneś skopiować cały folder gry w inne miejsce.
Można, na przykład, sformatować partycję systemową a grę zostawić na innej i po ponownej instalacji systemu nie będzie trzeba pobierać na nowo wszystkich plików. Można też skopiować cały folder na dysk innego komputera i bez problemu będzie działać (przynajmniej jak niedawno tak robiłem to działało, chyba nic się nie popsuło w jakimś uaktualnieniu).
Też możliwe, że .dat się uszkodziło i dlatego nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ja chce kupic tą zbroję silver eagle , to w jakim miejscu mogę ją kupic wcześniej ? druga sprawa czy w tym obszarze do którego się przechodzi po zakończeniu gwen da się kupic tą zbroje silver eagle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok żeby nie było teraz poczytałem na gw wiki o almachu podziemi , i teraz mam pytanie bo tego nie wyczytałem na wiki żeby zapełnic ten że almach trzeba żabic ostatecznego bossa na końcu czy zrobic questa jakiegoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie czy mógłby mi ktoś podać build dla monka i hero na runnowanie misji Ruins of Morah (chodzi o zabicie Varesh)? Szukałem na PvX ale znalazłem tylko dla Derva :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować