Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 10:34, HumanGhost napisał:

Co Ci da? Nie kapuje. A co niby ma Ci dać? Możliwośc otrzymywania newslettera? ;]


Chodzilo mi oto Czy zwieksza sie bezpieczenstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:09, Zebek napisał:

Chodzilo mi oto Czy zwieksza sie bezpieczenstwo??


Kiedy próbowałem sie skontaktować mailem z supportem GW, odpisano mi, że wszystkie maile traktują jako spam i jedyną formą kontaktu jest formularz wysłany ze swojego konta na NSoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:07, ShadoWi napisał:

Czy CD Project bedzie wydawał Bonus Mission Packa? http://wiki.guildwars.com/wiki/Bonus_mission_pack
ArenaNet wydaje go w wersji chyba pudełkowej 28 Stycznia

Nie będzie wersji pudełkowej BMP.

I just spoke with our director of marketing, and he gave me a few more details on the availability of the Bonus Mission Pack:
The BMP will be an online purchase; that is, you will acquire an access key, not a boxed product.
You will acquire the BMP through e-tailers (online stores) and not at brick-and-mortar retail stores.
(...)
I hope this information is helpful, and will post more details as they become available. -- Gaile 01:23, 17 January 2008 (UTC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:53, Krejt napisał:

Nie będzie wersji pudełkowej BMP.

Ważne, że w ogóle ten Bonus Mission Pack będzie dostępny, wszak pierwsze informacje wyraźnie świadczyły o tym, że nie będzie on w ogóle dostępny poza tą promocją w sklepie on-line. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:00, Pajonk78 napisał:

> Nie będzie wersji pudełkowej BMP.
Ważne, że w ogóle ten Bonus Mission Pack będzie dostępny, wszak pierwsze informacje wyraźnie
świadczyły o tym, że nie będzie on w ogóle dostępny poza tą promocją w sklepie on-line. ;)


Widać za średnio się sprzedał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:38, walgierz napisał:

Widać za średnio się sprzedał xD

W sumie było to do przewidzenia. Poza tym gdyby sprzedał się w poprzedni sposób lepiej to nie byłoby takiej akcji jak teraz. Niestety zbyt mało dzięki temu "darmowemu" dodatkowi zarobili, więc teraz stanie się on płatnym dodatkiem. ;) Prawo rynku jest okrutne, ale... i tak to kupię. :D

EDIT
Tym razem wystarczy wydać 9 Euro zamiast 30-tu jak poprzednio, aby mieć dostęp do tego "dodatku". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:43, Pajonk78 napisał:

Tym razem wystarczy wydać 9 Euro zamiast 30-tu jak poprzednio, aby mieć dostęp do tego "dodatku".
:D


Jak dla mnie to nawet 9 Euro za takie coś to rozbój w biały dzień - ok. 32 zł za 4 zapewne króciutkie misje (znaczy się nie dłuższe od tych, które już widzieliśmy w grze) i zestaw ładnych bronii (aczkolwiek ze statystykami takimi samymi jak w wielu innych) to moim zdaniem stanowczo za dużo :) Za takie coś to dałbym max 3 Euro, a i tak byłoby mi troszkę żal tych pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy często umiejętności ulegają aż takim zmianom jak ostatnio? Np. jedna z moich podstawowych umiejętności, Nabożny Szturm (Pious Assault), przecież teraz to zupełnie inna umiejętność. Najpierw myślałem, że chodzi tu tylko o zwiększony koszt energetyczny, by nie móc zadawać od razu kilku ciosów pod rząd, a tu się jeszcze okazuje, że Szturm nie odnawia się już po ściągnięciu zaklęcia, po prostu polska wersja nie uwzględnia jeszcze zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego gram cały czas na angielskiej, tylko okazyjnie przełączając na polską prawym CTRL (np jak chce sobie przetłumaczyć słówko, którego nie znam). Wcześniej zawsze grałem na polskiej, ale zirytowały mnie błędy w opisach skilli, które powodowały nawet że używałem ich zupełnie nie tak jak powinienem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:00, Budo napisał:


Widzieliście te bronie z bonus mission packa? Kurka, wiele bym dał za taka Mursaat, albo Undead
Shield...


Ano zamierzam sobie taka sprawić. Dyed black wygląda swietnie. Przypadkiem trochę mam dostep do BMP a nawet nie interesowałem się nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:53, Sth`Devilish napisał:

Jak dla mnie to nawet 9 Euro za takie coś to rozbój w biały dzień - ok. 32 zł za 4 zapewne
króciutkie misje (znaczy się nie dłuższe od tych, które już widzieliśmy w grze) i zestaw ładnych
bronii (aczkolwiek ze statystykami takimi samymi jak w wielu innych) to moim zdaniem stanowczo
za dużo :) Za takie coś to dałbym max 3 Euro, a i tak byłoby mi troszkę żal tych pieniędzy
:)


Zauważ, że 9 euro dla nich to nic. Nie zrobimy nic, że taki jest kurs wymiany.

Co do Nabożnego szturmu. Przegieli chłopaki. Tak ładnie mi sie komponował a tu zonk.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:31, Budep napisał:

Kiedy jest trzecia rocznica Guild Wars , bo słyszałem że z takiej okazji , jest jakis event
:>


Byłoby extra :P Tylko żeby nie był on ograniczony do Frakcji i Proroctw tylko, bez Zmierzchu, jak np. Festiwal Latającej Świni czy czegoś takiego :P Wtedy się tylko smakiem objadłem >< I swoją drogą wszystkie dotychczasowe eventy mi przed nosem przechodziły ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować