Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2008 o 19:04, wip_01 napisał:

> kupię Mini Grawla ( sorka za spam )
Reklama :P
> a, i jeszcze mam pytanie ( może i głupie ), dalibyście link do cennika goldów i greenów

> na wiki czy gdzieś ?
http://www.guildwarsguru.com/forum/forumdisplay.php?f=39 uporząkuj jako Views i znajdź temat
dotyczący rzeczy której wyceny szukasz.

@Budep
Link wyżej, uporząkuj wg. Views temat Elona Green... i szukamy i obejmujemy ciut k :P


dzięki, o co ci chodzi z tą reklamą? po prostu napisałeż że kupie grawla jakby ktoś miał, bo w gzre nie moge nikogo spotkać a na forum może ktoś ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:03, Budep napisał:

Chyba się nie doczekam wyceny , bo mało kto zagląda na poprzednią stronę , wiec daje jeszcze
raz:) Proszę o wycenę.


8-10k W sumie to sam od ciebie to kupię dla hero. Jeśli to nie jest kostur a chyba nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:03, Budep napisał:

Chyba się nie doczekam wyceny , bo mało kto zagląda na poprzednią stronę , wiec daje jeszcze
raz:) Proszę o wycenę.


Ja Ci odpowiedziałem juz od paru postów gdzie jest Twoja próśba o wycenę (użyj Google i linku podanego przez mnie). Troszke samodzielności, greeny naprawde sa proste do wyceny. Ostani raz 8-10k stan na 26.05.07
EDIT: Nowsze info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:25, Vesania666 napisał:

ale jeśli nie będziesz posiadał Prophecis, Faction albo Nightfall to nie będzie się dało grać...po
prostu jest WYMAGANA...jeśli chcesz GWEN to musisz kupić jeszcze jedną z 3-ech poprzednich
kampanii

tj. nie uruchomisz Nocy Kruka bez Gothica 2 ;P



Mam Prophecies. Tak na marginesie to już sobie zamówiłem i najprawdopodobniej we wtorek będę już miał GWEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy na GW Guru, jak są te aukcje to płaci cię coś za wystawienie przedmiotu czy za coś w ogóle ?
i jeszcze: Derwiszem można zostać w jakiej kampanii? Nightfall czy Factions ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 08:05, The Assassin napisał:

mam pytanie: czy na GW Guru, jak są te aukcje to płaci cię coś za wystawienie przedmiotu czy
za coś w ogóle ?
i jeszcze: Derwiszem można zostać w jakiej kampanii? Nightfall czy Factions ?



Co do guru to nie wiem , ale co do derwisza to Nightfall :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 08:05, The Assassin napisał:

mam pytanie: czy na GW Guru, jak są te aukcje to płaci cię coś za wystawienie przedmiotu czy
za coś w ogóle ?
i jeszcze: Derwiszem można zostać w jakiej kampanii? Nightfall czy Factions ?

Płacić? Czym? Złotem w GW? ;P Nic się nie płaci za wystawienie przedmiotu, miniaturkę, zdjęcia, ani prowizji od wysokości przedmiotu. ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko zna ktoś dobre miejsce na farma Monkiem 55hp ?? Oczywiście HM, bo na hydrach nic nie wypada :/
Na 10 hydr wypadnie 1-2 itemki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W podstawce sporo jest w Mineral Springs na północy południowej części Dreszczogór... masz gwarancję, że natrafisz na bodajże 6 bossów w jednej lokacji. Oprócz tego w misjach, np Thirsty River spotkasz po jednym bossie dla każdej profesji core, to samo w Dragon''s Lair ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 12:41, GoglarZ napisał:

Chcac powiekszac swoja wiedze pragne zadac pytanie: jak wejsc do UW? Jak przywolac ducha Grencha?
Z gory dzieki ;)


Klęknąć przed kapliczka ! /kneel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować