Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 23:31, Jarzy napisał:

Nienawidze AN :( 3 weekend podwójnego SS/LB a ja musze siedzieć i sie do sesji uczyć :( To nie fair :(


To następny weekend też bedzie SS/LB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 08:01, HumanGhost napisał:

> Nienawidze AN :( 3 weekend podwójnego SS/LB a ja musze siedzieć i sie do sesji uczyć :(
To nie fair :(

To następny weekend też bedzie SS/LB?


No podobno ma być jak czytałem, no to raczej będzie, ale i tak coś mi się zdaje że jak zwykle nie skorzystam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 08:01, HumanGhost napisał:

> Nienawidze AN :( 3 weekend podwójnego SS/LB a ja musze siedzieć i sie do sesji uczyć :(
To nie fair :(

To następny weekend też bedzie SS/LB?

Ta,3 z rzędu którego nie wykorzystam :/ A Tak to bym miał w jakieś 6h max SS i LB :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 10:34, Jarzy napisał:

Ta,3 z rzędu którego nie wykorzystam :/ A Tak to bym miał w jakieś 6h max SS i LB :/


Na szczęście już sobie nabiłem na głównej psotaci max LB/SS, więc wiele nie stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No to masz dobrze.Moją główną postacią jest rangerka i ma dopiero ok.20k SS/LB nabite :/ Najwyżej nabije sie w czasie wańkowania Elony :) Jakoś farm SS/LB mnie nie bawi.
BTW Widze,że nie tylko ja dostałem własny tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 10:34, Jarzy napisał:

> > Nienawidze AN :( 3 weekend podwójnego SS/LB a ja musze siedzieć i sie do sesji uczyć
:(
> To nie fair :(
>
> To następny weekend też bedzie SS/LB?
Ta,3 z rzędu którego nie wykorzystam :/ A Tak to bym miał w jakieś 6h max SS i LB :/


W jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z nabijaniem pkt.frakcji w GWEN za pomocą książek w HM?Na guru piszą,że można zrobić 4 questy główne i oddać książke,za co koleś daje 12k faction.No dobra!Problem w tym,że na wiki piszą,że nagrody dostaje sie za książkę która jest przynajmniej w połowie wypełniona.Czy ktoś tego próbował?

Buahaha-> http://wiki.guildwars.com/wiki/Guide_to_farming_Lightbringer_promotion_points

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 17:09, Jarzy napisał:

O co chodzi z nabijaniem pkt.frakcji w GWEN za pomocą książek w HM?Na guru piszą,że można zrobić
4 questy główne i oddać książke,za co koleś daje 12k faction.No dobra!Problem w tym,że na wiki
piszą,że nagrody dostaje sie za książkę która jest przynajmniej w połowie wypełniona.Czy ktoś
tego próbował?


Hmmm. A dasz link do tego?
Bo jeśli to nie jest bug, to lipa jakaś. Za 8 stron z HM jest 3k faction tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 15:25, Jarzy napisał:

/.../
No to masz dobrze.Moją główną postacią jest rangerka i ma dopiero ok.20k SS/LB nabite :/

Heh to ty masz jeszcze dobrze - ja w ten weekend zacząłem z 5k ss i 100 lb, ale wymaksowałem oba - tryb no life mode on i do przodu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 18:04, venpl napisał:

Proszę o wycenę.


Dla woja nic ciekawego. Req 11 , obrazenia +15 , ale -5 energia i +29 HP. Nic ciekawego. Myślę że nikomu tego nie wcisniesz , nawet dla hero za słabe ^^. Sprzedaj u kupca :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie no poratujcie w potrzebie... ile zaplace za kazdy req Voltaic Spear? Bo kupilem ostatnio obsi więc kieszenie świecą pustkami, a nie chcę przepłacić! nie wiem czy za q12 100k +25e dobra cena? Albo q10 ile moze kosztowac? w rze ludzie chcą czasem niebotyczne ceny, a to znowu tyle nie kosztuje... plz
Z góry dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:15, The Assassin napisał:

proszę o wycenkę :):)


Zgadzam się z Belegdilem , nie ma tam nic wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 18:56, sony ericsson napisał:

Ludzie no poratujcie w potrzebie... ile zaplace za kazdy req Voltaic Spear? Bo kupilem ostatnio
obsi więc kieszenie świecą pustkami, a nie chcę przepłacić! nie wiem czy za q12 100k +25e
dobra cena? Albo q10 ile moze kosztowac? w rze ludzie chcą czasem niebotyczne ceny, a to znowu
tyle nie kosztuje... plz
Z góry dzieki za odp

Nie kupuj na guru imho. Tam czasami za q11 płacą tyle jak za q10. Gdyż ofert tam mało a dużo chętnych.
q13 100k+15
q12 100k+20
q11 100k+30
q10 100k+45
q9 100k + 60

Stoją w kama pewnie będziesz musiał dodać kilka ecto. Ale za tyle samemu tam stojac je widuje

The Assassin ->(Hmmm fajnie to brzmi Ass-Ass-sin. podówjnie do dupy sin, jakias nowa trygonometria?:).
Salvagnij 2 x Measure for Measure. Ja kznajdziesz np. Ruby maul/Ruby daggers/Gemstone.. Wsadz to tam i zsalvaguj. Moze otrzymasz jakies rubiny/diamenty/szafiry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:15, The Assassin napisał:

proszę o wycenkę :):)

No niestety,jak napisali poprzednicy-przedmioty są nic nie warte.Jakby miały niższy req.to by można było dorzucić jakieś upy i próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować