Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 09:04, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Widzisz tu się pojawia problem zauważalny również w naszym sojuszu: nie grasz Ursanem to nie
idziesz - nawet misje robią ursanway`em, bo tak łatwiej, szybciej i myśleć nie trzeba. Najlepiej
jeszcze gdyby to była 10-tka, bo z mniejszymi Ci "pr0" gracze iść nie chcą. :/ Ograniczenie
do jednego w drużynie jest IMO zbyt drastyczne - maksymalnie 2 (3 przy teamach 12-to osobowych)
i byłby spokój - i tak zadają konkretny dmg, więc nikt nie ucierpi. Cóż z tego, że grając Rangerką
potrafię korzystać z wielu buildów lepszych niż Ursan skoro, gdy sytuacja wymaga to muszę
iść Ursanem? Chcąc teraz zrobić DoA wiadomo, że na normalny team nie trafię, bo wszędzie potrzebny
tylko Ursan + monki. :/ Dno i kilometr mułu, a najbardziej przeraża fakt braku reakcji ze strony
AN. :(


Cóż wybór takich osób. Ja bym umarł z nudów.
Co do ograniczenia. Powiedzmy że nie możemy zabrać więcej niż jednego blessa z każdego rodzaju. W ten sposób trójka "pobłogosławionych" wpada w grupę wrogów. I mob zostaje: osłabiony i powalony przez wprawnego ursana, oślepiony przez kruka (jednocześnie drużyna jest z oślepienia wyleczona, cmoknijcie nas w zad umarlaki), dzięki wilkowi nasze trio atakuje 1/3 szybciej (co pomaga w zwalczaniu degenu energii). Do tego zatargetowany cel dostaje krwawienie i okulawienie od kruka, głęboką ranę od wilka i masywny dmg od misia i (już mniejszy ale znaczący) reszty. Zakładam,ze reszta teamu, gdzie pewnie jakiś ranger czy elemek się znajdzie, też nie zbijają bąków.
To wszystko osiągniemy w czasie 5s. Jak na mój gust to już jest potęga. Kto wie czy nie za duża.

Tak więc AN powinna oddzielić blessy od pozostałych skili PvE i dać im pewne ograniczenia. Tak jak teraz mamy ograniczenie do 3 skili PvE na pasku.

DoA to tez komedia. Gdy pierwszy raz tam poszedłem zrobiliśmy całość w ok 3h. Przy czym zginąłem raz... Bez komentarza. To był PUG, owszem na sterydach, ale PUG. Gdzie te czasy gdy kilka razy próbowało się podejść FoW czy UW, bo brakowało doświadczenia, czy odpowiednio dopasowanych buildów. teraz liczy sie przejście szybko łatwo i opłacalnie. Bo w końcu chodzi się tylko tam gdzie można zarobić :/ Zwykła gra for fun jest dla n00bów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 09:28, boogie85 napisał:

Zwykła gra for fun jest dla n00bów.

Cholera jasna: jestem n00bem, bo gram dla przyjemności... O ja biedny i co teraz pocznę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 10:28, nieszczescie napisał:

A ja mam pytanie co do Ursana... można to dać hero?


Nie można. :-)

Pajonk -->> No wreszcie się przyznałeś, że jesteś noobem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2008 o 09:45, Pajonk78 napisał:

Cholera jasna: jestem n00bem, bo gram dla przyjemności... O ja biedny i co teraz pocznę? ;)



;/ Ja tak samo, eh... Życie straciło sens :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mnie tam sie Ursan podoba,bo właśnie nie trzeba dużo myśleć.Tylko nie zapominaj,że jednak trzeba go nieco podgrindować,żeby dużo dawał.Z pewnością kiedyś mi sie Ursan znudzi :/ Gdy zrobie GWEN moją wojaczką to raczej będe stawiał na skille Deldrimor typu Brawling Headbut i podobne,bo są fajne :)

Boogie->ja gram Ursanem moją rangerką i nie narzekam :) Dorzuciłem jej sztylety z zealous i jest gitara.Ursan daje większe poczucie bezpieczeństwa ze względu na KD,wysokie dmg,podwyższenie pancerza i HP.Niech go nie nerfią,bo mi pasuje póki co :) Może mi sie Ursan podoba,bo nie mam okazji do częstego grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 11:19, Mr.M napisał:


> Cholera jasna: jestem n00bem, bo gram dla przyjemności... O ja biedny i co teraz pocznę?
;)


;/ Ja tak samo, eh... Życie straciło sens :P


<beczy> to jest nas już 3 <beczy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 12:16, The Assassin napisał:

Poratujcie: chce sie teleportować scrollem na uw w ToA, a tu mi pisze że nie dostąpiłem Wyniesienia
- jak tego dostąpić ?

GWP->rozwal Doppelangera
GWF-wykonaj misję Naphui Quarter
GWN->skończ fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:16, The Assassin napisał:

Dzięki Panowie ale...... yyy, ja mam GWP, gdzie ten kolo co go trzeba sprzątnąć ?

Misja w Augury Rock - do wykonania jedynie po wcześniejszym ukończeniu Dunes of Despair, Elona Reach oraz Thirsty River.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:18, Pajonk78 napisał:

> Dzięki Panowie ale...... yyy, ja mam GWP, gdzie ten kolo co go trzeba sprzątnąć ?
Misja w Augury Rock - do wykonania jedynie po wcześniejszym ukończeniu Dunes of Despair, Elona
Reach oraz Thirsty River.



A dałoby rade po polsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:19, The Assassin napisał:

A dałoby rade po polsku ?

Dżizas. :/ Podczas gry wciskasz klawisz M, następnie naciskasz i trzymasz prawy Ctrl i sprawdzasz nazwy po angielsku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:29, Pajonk78 napisał:

> A dałoby rade po polsku ?
Dżizas. :/ Podczas gry wciskasz klawisz M, następnie naciskasz i trzymasz prawy Ctrl i sprawdzasz
nazwy po angielsku. ;P


Nic nowego mi nie powiedziałeś ale kilku miast chyba nie mam

Jakby ktoś mógł podesłać screen pustyni ( ale ktoś kto ma całą ) byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:34, The Assassin napisał:

Nic nowego mi nie powiedziałeś ale kilku miast chyba nie mam

Gdybyś o tym wiedział to byś nie prosił o polskie nazwy. ;P

Dnia 28.01.2008 o 13:34, The Assassin napisał:

Jakby ktoś mógł podesłać screen pustyni ( ale ktoś kto ma całą ) byłbym wdzięczny

Niech zgadnę: GWWiki znasz, ale pewnie też nie pomyślałeś, że tam znajdziesz mapy? Masz http://gw.gamewikis.org/wiki/Maps i na przyszłość jedno słowo: SAMODZIELNOŚĆ! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Hmm,wiedziałem,że coś jest nie tak ;) Aleś Ty upierdliwy i miły jak zawsze ;)
Chyba właśnie przyszedł mi dobry build na tego grubasa Mobrina.No więc nic specjalnego:wezme Ursana jako elita i reszte walne trappera :) Dobije robieniem vańka i lochów rank Nornów na maxa i dzięki temu podbije sobie Black Powder Mine na maxa.W sumie troche kosztuje ten skill energii,ale co mi tam :) Myśle,że Ursano-trapper będzie bardzo skuteczny w Sparkfly Swamps.Nie moge sie doczeakć kiedy zaczne robić lochy po powrocie do domciu :)
Głupie egzaminy powstrzymują mnie od grania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:51, Jarzy napisał:

/.../
Hmm,wiedziałem,że coś jest nie tak ;) Aleś Ty upierdliwy i miły jak zawsze ;)

Skoro piszesz pierdoły to muszę być "upierdliwy", a raczej prostować to, aby inni nie myśleli, że to prawda. ;P

Dnia 28.01.2008 o 13:51, Jarzy napisał:

Dobije robieniem vańka i lochów rank Nornów na maxa i dzięki temu podbije sobie Black Powder Mine na maxa.

Oto kolejna bujda: lochy podbijają Ci Delver Title, więc... ;>
Pomijając powyższy fakt wątpię, aby traper sprawdził się gdziekolwiek na HM, a tym bardziej na terenie Sparkfly Swamp. Pamiętaj, że na HM moby szybko wychodzą z AoE + na tamtym terenie są cholernie szybkie i wredne patrole Raptorów, które mogą Cię przydybać podczas stawiania trapów, a wtedy bye bye. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 18:23, Jarzy napisał:

/.../

Dnia 27.01.2008 o 18:23, Jarzy napisał:

mi sie zachciało.Od kiedy można przebiedz GoM?



Ależ nie oto chodzi. Są runnerzy co za idą z Tobą na misje , i za ciebie wykonują :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Widze,że skrótów myślowych nie łapiesz ;) Chodziło mi o to,że za zrobienie wszystkich lochów na NM dostane 80k punktów,które właduje w tytuł Nornów.To,że sie klepie Delvera za mordowanie w lochach to wiem.
Wiem,że stworki szybko uciekają z AoE,ale co powiesz jeśl okulawić i oślepić takiego Mobrina?Zawsze to coś.Szczególnie jeśli frajer ucieknie od pułapki to przynajmniej nie będzie przez jakiś atakował :)
Raptory można wyczyścić zanim sie weźmie Mobrina.

Budep->kapuje.Widziałem na guru wątki poświęcone darmowym usługom i wydaje mi sie,że niektórzy robią misje za darmo albo przynajmniej szukają ekipy do robienia ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować