Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam takie dwa pytanka:
1) Czy opłaca się kupować podstawkę. Chodzi mi o to czy ktoś w to gra, bo wyszło już parę dodatków.
2) W Guild Wars da rade grać samemu? Z tego co wiem to jest CORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:11, Ciej napisał:

Mam takie dwa pytanka:
1) Czy opłaca się kupować podstawkę. Chodzi mi o to czy ktoś w to gra, bo wyszło już parę dodatków.

Jasne! Podstawka to jest podstawa! Musisz ją mieć i od niej zacznij :) (wiecznie żywa :> )

Dnia 29.01.2008 o 17:11, Ciej napisał:

2) W Guild Wars da rade grać samemu? Z tego co wiem to jest CORPG.

Samemu możesz robić misje , walić potworki poza miastem itd , ale w miastach będziesz musiał spotykać innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:11, Ciej napisał:

2) W Guild Wars da rade grać samemu? Z tego co wiem to jest CORPG.


Dać się da - innych graczy spotykasz tylko w mieście. Tereny do eksploracji/misje możesz odwiedzać sam (wtedy bierzesz do drużyny najemników i [w przypadku kampanii Nightfall / dodatku Eye of the North, który wymaga jednej z poprzednich części] bohaterów. Jednak niektóre misje jest ciężko zrobić samemu (bo raz, że najemnikom nie możesz zmieniać umiejętności/uzbrojenia, a dwa, że herosi czasem nie myślą ;) ). Wtedy do drużyny w mieście możesz dodać innych graczy i spróbować z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:48, Azrathel napisał:

żywi gracze też czasem nie myślą, więc to żadna reguła ;]


Też prawda, sam jestem przykładem. ;-) Ale przynajmniej mają 8 skilli, co henchom się nie zawsze zdarza. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:48, Azrathel napisał:

żywi gracze też czasem nie myślą, więc to żadna reguła ;]

edit do poniższego.
ta. echo + mending :P

Szczerze sie przyznam,że nie widziałem do tej pory typa z Echo+Mending!Ciekawe czy ktoś z Forumowiczów w ogóle takiego pro widział?Do tej pory spotkałem tylko idiote któy mówił,że jest tank po czym widziałem jak ładował mending :/ Było to w trakcie misji specjalnej w czasie Fetiwalu Smoka w GWF :/ SZybko poszedł do ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie chdziło bardziej o Me/Mo,bo w przypadku woja to raczej nie wypali.Niezłym przypałem jest np.N/Mo próbujący leczyć.Pamiętam jak dawno dawno temu wbiłem sie do ekipy i powiedziałm,że moge leczyć a z czarów leczących miałem Healing Breeze i chyba Orison of Healing :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:57, Jarzy napisał:

Mnie chdziło bardziej o Me/Mo,bo w przypadku woja to raczej nie wypali.Niezłym przypałem jest
np.N/Mo próbujący leczyć.Pamiętam jak dawno dawno temu wbiłem sie do ekipy i powiedziałm,że
moge leczyć a z czarów leczących miałem Healing Breeze i chyba Orison of Healing :P


A niby co w tym dziwnego? Już widziałem nie raz necro robiącego za monka i to z taka sprawnością, że wielu lekarzy z głównej profesji by mogło tylko buty czyscić nekromancie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia tyloo ten necro ma skille od ryta :P Jakby se monio wziął skille od ryta też by wymiatał :P Ale po co? Skoro może sobie wziać pierwszego lepszego HB i tak będzie dobrze monkował :P Necro/Rt to tak zwany Lostsoul healer których wielu się szuka na HA z modyfikacją albo WoR albo OoA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:14, boogie85 napisał:

A niby co w tym dziwnego? Już widziałem nie raz necro robiącego za monka i to z taka sprawnością, że wielu lekarzy z głównej profesji by mogło tylko buty czyscić nekromancie ;>


No cóż. Necro nigdy nie będzie tak dobrze leczył jak monk. Bonus z divine i 4 poziomów więcej w heal to nie pryszcz. Takim WoHem poleczysz przy poziomie 12 za 188, a przy 16 (z divine 13) za 286 (244+42). SR nie zawsze przekłada się na więcej energii.
Z N/Rt nie wiem jak sprawa wygląda, ale to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:59, Jarzy napisał:

Szczerze sie przyznam,że nie widziałem do tej pory typa z Echo+Mending!

Z tego co wiem, to mendinga nie można skopiować echem. Poza tym to połączenie skillów Mo i Me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
W sumie jest to jałowa dyskusja i nie ma sensu jej kontynuować.Napisałem wcześniej,że chodzi mi o Me/Mo.

Boogie->kurde,weź zacznij dookładnie czytać.Mnie chodziło o N/Mo co nie jest najlepszym połączeniem.N/Rt może być do leczenia dobry,ale póki co nie widziałem buildu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do BMP: całkiem ciekawie pomyślane są te misje, ale... są IMO strasznie krótkie. Za pierwszym podejściem przeszedłem Turai Ossę i za drugim Togo (w tym drugim przypadku padłem przez głupi błąd z mojej strony) - razem z tą powtórką zrobiłem je w czasie poniżej godziny. Natomiast muszę przyznać, że końcowy filmik po potyczce Ossy z Palawą wymiata: Kill Bill + 300 od razu stanęło mi przed oczami. :D Za to w ogóle nie podobał mi się filmik po historii Togo. Oczywiście zostały mi jeszcze 2 misje, a później wykonanie odkryć w każdej z nich - mam nadzieję, że będą one większym wyzwaniem niż sama misja. ;) Tak czy siak nie żałuję wydanej kasy: ciekawie opowiedziane są te historie i przechodzi się je bardzo przyjemnie. ;)
BTW: Turai Ossa jest wieeeeelki tak jak i jego miecz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:40, walgierz napisał:

> A niby co w tym dziwnego? Już widziałem nie raz necro robiącego za monka i to z taka sprawnością,
że wielu lekarzy z głównej profesji by mogło tylko buty czyscić nekromancie ;>

No cóż. Necro nigdy nie będzie tak dobrze leczył jak monk. Bonus z divine i 4 poziomów więcej
w heal to nie pryszcz. Takim WoHem poleczysz przy poziomie 12 za 188, a przy 16 (z divine 13)
za 286 (244+42). SR nie zawsze przekłada się na więcej energii.
Z N/Rt nie wiem jak sprawa wygląda, ale to co innego.


Owszem, ale dzięki soul reaping jest w stanie owe skile rzucać znacznie częściej :) Touche :P Dlatego niech nikt mi nie wmawia że N/Mo leczący to beznadziejny pomysł. Wszystko zalezy od umiejetności gracza. Ja tego KONKRETNEGO necro sojusznika ustawiłbym wyjątkowo wysoko w rankingu healerów z którymi szwendałem sie w GW :) To nienajlepiej świadczy o napotkanych przez mnie monkach, ale co tam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 07:36, Pajonk78 napisał:

Co do BMP: całkiem ciekawie pomyślane są te misje, ale... są IMO strasznie krótkie. Za pierwszym
podejściem przeszedłem Turai Ossę i za drugim Togo (w tym drugim przypadku padłem przez głupi
błąd z mojej strony) - razem z tą powtórką zrobiłem je w czasie poniżej godziny. Natomiast
muszę przyznać, że końcowy filmik po potyczce Ossy z Palawą wymiata: Kill Bill + 300 od razu
stanęło mi przed oczami. :D Za to w ogóle nie podobał mi się filmik po historii Togo. Oczywiście
zostały mi jeszcze 2 misje, a później wykonanie odkryć w każdej z nich - mam nadzieję, że będą
one większym wyzwaniem niż sama misja. ;) Tak czy siak nie żałuję wydanej kasy: ciekawie opowiedziane
są te historie i przechodzi się je bardzo przyjemnie. ;)
BTW: Turai Ossa jest wieeeeelki tak jak i jego miecz. :D


Ja osobiście nie miałem nic przeciwko ich długości, kurde gdyby każda misja w GW była tak dopracowana, to byłbym w niebie. Wolę dziabnąć sobie króciutki BMP aniżeli przebijać sie przez Propha, bez większego celu (w końcu AN nadal nie wpadła na to by za zabicie Lisza dać podobne nagrody, jak w innych kampaniachza ukończenie, przynajmniej byłby jakis cel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 08:12, boogie85 napisał:

Ja tego KONKRETNEGO necro sojusznika ustawiłbym wyjątkowo wysoko w
rankingu healerów z którymi szwendałem sie w GW :) To nienajlepiej świadczy o napotkanych przez
mnie monkach, ale co tam xD

Niech zgadnę: jego nick zaczyna się na O? ;) Wymiata koleś - bez dwóch zdań, psia mać. :D
Wiesz ten czas misji to taka moja mała opinia: po prostu są zbyt krótkie i dość łatwe - choć słyszałem, że Saul`s Story jest już troszkę bardziej problematyczne, ale to może dziś się przekonam. :D Najważniejsze, że sprawiają wcale niemałą frajdę i to się dla mnie liczy najbardziej. Zresztą teraz mój Koss będzie pewnie zasuwał z Turai`s Swordem - śliczny jest ten miecz i IMO wygląda lepiej niż jego eteryczna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 08:26, Pajonk78 napisał:

Niech zgadnę: jego nick zaczyna się na O? ;) Wymiata koleś - bez dwóch zdań, psia mać. :D


Zgadłeś :) Wkurza mnie takie gadanie, jaki build jest dla n00bów, a jaki nie (poza oczywistymi przykładami). O ile mnie pamięc nie zawodzi, miałem tez okazję zagrać z pewna rangerką, która z konieczności niejako miała za zadanie BiPowanie teamu i wspomaganie tegoż duszkami? Znasz ja może? ;> J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować