Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2008 o 13:00, tosz napisał:

a czy w tej grze nacisk bardziej jest położony na myślenie w trakcie gry czy bardziej na walkę ?

Ewidentnie na myślenie. POkazuje to załozenie gry - wybierasz na wyjscie poza miasto 8 skilli i atrybuty których do powortu do miasta zmienić nie mozesz. A od tych skill zależy czy przeżyjesz czy nie.
Edit: Ale bez walk się nie obejdzie i PvE i w PvP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 13:00, tosz napisał:

/ciach/

Myślenie - stanowczo. Dodatkowym plusem jest fakt, że gra nie wymaga stałego grindowania, aby być na bieżąco i sobie radzić. Maksymalny, 20-ty poziom zdobywa się dość szybko, więc nie odstaje się od reszty graczy. Polecam zajrzeć na polskie forum o GW - tam znajdziesz odpowiedź na każde z pytań, które Ci przyjdzie do głowy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 13:02, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Myślenie - stanowczo. Dodatkowym plusem jest fakt, że gra nie wymaga stałego grindowania, aby
być na bieżąco i sobie radzić. Maksymalny, 20-ty poziom zdobywa się dość szybko, więc nie odstaje
się od reszty graczy. Polecam zajrzeć na polskie forum o GW - tam znajdziesz odpowiedź na każde
z pytań, które Ci przyjdzie do głowy. ;P

możesz dać linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 13:04, tosz napisał:

możesz dać linka ?

www.google.pl - wystarczy? :> Daję Ci słowo, że znajdziesz je tam na 100% - specjalnie sprawdziłem, abyś nie ściemniał, że się nie udało. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:18, Budep napisał:

/ciach/

Każdy posiadacz EotN może je dostać za darmo, więc raczej są mało warte. Tym bardziej w surowym stanie jak tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:18, Budep napisał:

Jeśli wypimpujesz je zealousem,30HP i 15>50 to może jakiś jeleń sie znajdzie :D Tylko nie oczekuj kokosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:08, Jarzy napisał:

http://www.guildwarsguru.com/auction/auction_details.php?name=Mini-Mallyx--Undedicated&auction_id=865310
Masz tutaj linka.Mnie sie wydawało,że kosztuje w granicach 700-800k,ale jednak sie pomylilem.Pod
podanym wyżej linkiem masz aukcję na guru na której Malyx stoi teraz 300k.Lepiej szybko stawiaj

Nie wiem, czy dac na aukcje teraz czy jeszcze poczekac.... Zamienilem sie za armbrace więc juz jestem na +, a moze jeszcze cena skoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Proponuje poczekać aż zostanie z 5 minut do końca aukcja i zacząc przebijać tak,żeby minute przed końcem aukci być "na górze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:18, Budep napisał:

Więc dostałem te sztylety za darmo , są cuś warte ? :>



Takie sztylety dostaje się w GW:EN - od Kilroya Stonekena
Widziałem jak takie surowe ( bez inskrypcji ) sprzedawali po 2k, 1k - zależy - jak to powiedział Jarzy - od jelenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:24, kamyk95 napisał:

Ile warte są Ardeh''s Daggers?

Ładne zielone perfekty.Zastanawiam sie tylko czy kolo jest "farmowalny".Jeśli tak to stawiam,że jakieś 10k te sztylety stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, pomocy!!!
kupiłem nowego kompa: ax2 4200, 2GB ramu, 7600GT, 160GB sataII,

no i grafika strasznie muli!!!! jest chyba z 5 razy wolniejsza niż mój stary radek 9550!!! mam maxymalnie 30 FPS, i niżej!! nie ma mowy o płynnej grze, sprawdzałem na sterowniku z pudełka z kartą, ściągnąłem też najnowsze forceware''y, i nic!!! kilkanaście klatek na sekundę!!! i to bez AA w 1024x768. o co chodzi???
czemu w GW 7600GT jest zjadane przed starego radka?? pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem kiedyś gf 7600GT, to pamiętam, że GW mi śmigało na max detalach, nie mam pojęcia czemu tak jest, może spróbuj zainstalować GW na nowo, albo no dosłownie nie ma pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:24, tymuś napisał:

ludzie, pomocy!!!


Zapewne problem dotyczy sterowników. Ściągnij jakies nowsze, albo sprawdź inną wersję starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:57, Pajonk78 napisał:

A ja Cię tymuś zapytam: podpiąłeś dodatkowe zasilanie do karty graficznej? :>


to jest jakieś dodatkowe???

standardowa karta, jedyny kabelek to ten łączący ją samą z coolerkiem na gpu. dodam, że inne gry chodzą ładnie, tylko to nieszczęsne GW..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:47, tymuś napisał:

/ciach/

Faktycznie: ta karta nie ma. W moim GF 6600 GT jest dodatkowe gniazdko na zasilanie - bez tego karta nie osiąga nawet 20% swoich możliwości stąd moje pytanie. Niestety w takim razie nie potrafię Ci pomóc, a ewidentnie problem jest bardzo dziwny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:26, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Faktycznie: ta karta nie ma. W moim GF 6600 GT jest dodatkowe gniazdko na zasilanie -
bez tego karta nie osiąga nawet 20% swoich możliwości stąd moje pytanie. Niestety w takim
razie nie potrafię Ci pomóc, a ewidentnie problem jest bardzo dziwny. :/


jeden gość w temple of baltazar twierdził, że to wina sterów nvidii, ale z drugiej strony próbowałem już najstarszych, najnowszych i kilku innych, też omeg - nic.
ale przecież masę osób gra w GW na tej karcie super płynnie z włączonymi wszystkimi bajerami - nie rozumiem, świeżo złożony komp, świeży system, SP2, inne gry hulają świetnie, tylko GW muli jakbym grał na gf 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś doświadczony w misji Bastion Dzaganur? BO ja bez MoWa nie mam nawet jak się zabrać xD Nick w grze:
I Nieszczescie I . To jest i nie mylić z l xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować