Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

WOW! Strasznie, tylko 30 FPS. Ja gram na ~10-15 i nie narzekam.

A co do problemu. Jeżeli sterowniki nie, karta grafiki współpracuje z GW, raczej system nie toleruje tej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

directa juz próbowałem reinstalować. chyba sterownik gryzie sie z samym GW, bo inne chodzą jak burza :/

ma ktoś z was te karte?? jeśli tak, to jakich sterów używa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zapytać AN co o tym sądzą,bo wydaje mi sie,że powinni wiedzieć.Napisz do ich pomocy technicznej.Szybko odpowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 00:14, Jarzy napisał:

Proponuje zapytać AN co o tym sądzą,bo wydaje mi sie,że powinni wiedzieć.Napisz do ich
pomocy technicznej.Szybko odpowiadają :)


napisałem. najpierw sie zapytali o dxdiag, przesłałem, nic z tego nie zakapowali, kazali przesłać raport z everesta. wysłałem i czekam na odpowiedź. wątpie czy znajda jakieś rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ty,chłopak a może po prostu masz zarąbistego laga?

Pytanie do ludzi,którzy mają Radeona 9550-ile macie normalnie FPS?Ja mam od 28-34.W porywach mam ok.50.Anti Aliasing 2x,rozdzielka 1024x768 i ustawione detale prawie wszystkie na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zainstalowałem niedawno (wczoraj) trialową wersję GuildWars dodawana do CDA rok temu, pierwsze uruchomienie się gry zajęło kilka godzin, ale teraz trwa to kilka sekund:). Po stworzeniu postaci (do gry fabularnej) ładowanie z tego co widze będzie trwało podobnie (znowu ściąga się kilkadziesiąt MB plików), czy te problemy dotyczą tylko pierwszego uruchomienia, czy mogą się powtarzać (o ile się nie mylę to ściągają się aktualizacje)?. Czy przy prędkości netu dochodzącej góra do 150 kB/s jest sens grania w tę grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na płycie masz strasznie nie wiele plików. Gra musi pobrać resztę z net''a. Ale czy jest sens grania w tą grę? No pewnie, człowieku nie zastanawiaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 11:34, Łeber napisał:

Ale czy jest
sens grania w tą grę? No pewnie, człowieku nie zastanawiaj się :)

Chodzi mi o to czy przy tej szybkości netu gra będzie działała sprawnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisz -image w miejscu na obrazku. Wtedy ściągną Ci się wszystkie pliki na raz i nie będzie tyle wczytywało przy wchodzeniu do nowej lokacji. Pobierając je w grze trial może Ci się skończyć a z -image nie. Po ściągnięciu usuwasz to co dopisałeś i grasz.

20080202115824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no lag to to nie jest, ping niski, zielony, po prostu grafika w 1024x768 bez AA czy anizo, działa woooolno.
na moim starym radeonie 9550 w takich ustawieniach miałem ~40 FPS. na geforce''ie mam poniżej 20.
chyba sobie całkiem odpuszcze te gre, bo ni mam siły sie z tym bawić//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 11:58, KrzychoCJ napisał:

Dopisz -image w miejscu na obrazku. Wtedy ściągną Ci się wszystkie pliki na raz i nie
będzie tyle wczytywało przy wchodzeniu do nowej lokacji. Pobierając je w grze trial może
Ci się skończyć a z -image nie. Po ściągnięciu usuwasz to co dopisałeś i grasz.

Dzięki, już się pobiera:). Nie wiedziałem, że podczas ściągania tych plików trail może mi się wyczepać:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wniosek jest taki,że ATI jest lepsze niż Nvidia :D Pozostaje Ci czekać na odpowiedź AN :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:13, tymuś napisał:

ma ktoś z was te karte?? jeśli tak, to jakich sterów używa??


Mam GF7600 GS i gram na sterownikach 91.31. Żadnych problemów nie stwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 12:25, tymuś napisał:

no lag to to nie jest, ping niski, zielony, po prostu grafika w 1024x768 bez AA czy anizo,
działa woooolno.
na moim starym radeonie 9550 w takich ustawieniach miałem ~40 FPS. na geforce''ie mam



Mam na kompie GeForce 7600GT od Galaxy z chłodzeniem Zalmana. Karta MA DODATKOWE podpięcie do zasilacza, nie wiem jak est w Twoim przypadku. GW smiga na maksymalnie wyśrubowanych detalach po kilka godzin przy FPSach nie spadających poniżej 25. Coś jest nie tak z Twoja konfiguracją innego wyjaśnienia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 11:32, grand10pelu napisał:

Mam pytanie, zainstalowałem niedawno (wczoraj) trialową wersję GuildWars dodawana do
CDA rok temu, pierwsze uruchomienie się gry zajęło kilka godzin, ale teraz trwa to kilka
sekund:). Po stworzeniu postaci (do gry fabularnej) ładowanie z tego co widze będzie
trwało podobnie (znowu ściąga się kilkadziesiąt MB plików), czy te problemy dotyczą tylko
pierwszego uruchomienia, czy mogą się powtarzać (o ile się nie mylę to ściągają się aktualizacje)?.
Czy przy prędkości netu dochodzącej góra do 150 kB/s jest sens grania w tę grę?


Na początku tak długo się ładuje ,jak odwiedzasz miejsca których nie widziałes , ale jak później będziesz gdzieś szedł , czy włączał gre będzie znacznie szybciej. Co do netu , to jest sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 14:32, Vasilli napisał:

Proszę o wycenkę:) Troszkę się w schowku nazbierało i trzeba sie tego pozbyć ;]



Kupię od ciebie 2 jeśli ktoś ją wyceni ^^ No chyba, że będzie droższa niż 20k wtedy dam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować