Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

1-6k ; 2-15k(tak mi sie wydaje) ;3-2k ;4- poniżej 1k jeśli w ogóle ; 5-> 2-4k ; 6-ok.5k
Droknar's Staff może być warta troche mniej niż mi sie wydaje.Rago stoi ok.30-35k a Droknar's jest dokładną repliką.Z tym,że Droknar's jest dużo bardziej dostępna niż Rago's.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 14:32, Vasilli napisał:

Proszę o wycenkę:) Troszkę się w schowku nazbierało i trzeba sie tego pozbyć ;]


1. 1-2k, tyle co nic
2. 8-10k, można znaleźć frajera za wiecej, ale to rzeczywista wartość
3. 2-4k
4. nic
5. do 5 k, niezła dla hero monka. Radzę zatrzymać dla siebie
6. 3-4k znów sprzet raczej dla hero

PS Jarzy mnie ubiegł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Bo jestem super szybki :) Zastanawia mnie Droknar''s Fire Staff.W sumie staty identyczne z Ragosem,ale mmimo wszystko jest dużo tańsza.PEwnie przez ogólnodostępność Droknar''s Key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 15:46, Jarzy napisał:

/.../
Bo jestem super szybki :) Zastanawia mnie Droknar''s Fire Staff.W sumie staty identyczne
z Ragosem,ale mmimo wszystko jest dużo tańsza.PEwnie przez ogólnodostępność Droknar''s
Key.


Mimo wszystko 20%ench jest niezbyt przydatny dla fire ele, do tego łatwo kupić klucz Droknara za 8-10 i po kilku miutach wymienic na cokolwiek dusza zapragnie. Ja klucze wymieniam na staff dla prot monka. Hero się cieszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 16:28, Piotrbov napisał:

Proszę o wycenę tych przedmiotów. Trochę mi się uzbierało w Storage ;)

Widze,że ktoś pobiegał sobie po skarbach w NF :)
1-rozebrać,2-wyjąc +5e,3-wyjąć 29HP,4-szmelc,5-wyjąć 15>50,6-wartośc 8-10k,7-popularny skin,nic nie warty,8,9,10,11,12,13,14-szmelc.Proponuje szmelcowe bronie wzbogacić w Measures for Measure i wyciągać rzadkie materiały.To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 16:38, Jarzy napisał:

> Proszę o wycenę tych przedmiotów. Trochę mi się uzbierało w Storage ;)
Widze,że ktoś pobiegał sobie po skarbach w NF :)
1-rozebrać,2-wyjąc +5e,3-wyjąć 29HP,4-szmelc,5-wyjąć 15>50,6-wartośc 8-10k,7-popularny
skin,nic nie warty,8,9,10,11,12,13,14-szmelc.Proponuje szmelcowe bronie wzbogacić w Measures
for Measure i wyciągać rzadkie materiały.To tyle.


A gdzie można kupić, znaleźć, dostać Measures for Measure? I co zrobić z tymi dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 17:12, Piotrbov napisał:

> > Proszę o wycenę tych przedmiotów. Trochę mi się uzbierało w Storage ;)
> Widze,że ktoś pobiegał sobie po skarbach w NF :)
> 1-rozebrać,2-wyjąc +5e,3-wyjąć 29HP,4-szmelc,5-wyjąć 15>50,6-wartośc 8-10k,7-popularny

> skin,nic nie warty,8,9,10,11,12,13,14-szmelc.Proponuje szmelcowe bronie wzbogacić
w Measures
> for Measure i wyciągać rzadkie materiały.To tyle.

A gdzie można kupić, znaleźć, dostać Measures for Measure? I co zrobić z tymi dodatkami?



Dodatki sprzedac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zacząć od nowa przygodę w GW, tym razem Wojownikiem. I tu pojawia się moje pytanie jaka klasa dodatkowa będzie najlepsza dla Wojownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Meaures for Measure to najzwyklejsza inskrypcja.Możesz ją kupić od graczy za ok.1k albo wyciągać ze znalezionych przedmiotów.Chyba wiesz co robi sie z inskrypcjami?

Loyatartoreto->żadna ;) Może mnich dla rezu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2008 o 18:58, Jarzy napisał:

Loyatartoreto->żadna ;) Może mnich dla rezu? :)


ta, dla Mendinga też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska nie wiecie przypadkiem czy CDP szykuje wydanie BMP ?? Bo słyszałem, iż jest on dostępny już w kilku europejskich internetowych sklepach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej do wziąć tylko Mending i Frenzy i będzie own3d :)

A ja wam zdam relacje z śmiesznego GvG (gram w HoH) które dzisaj rozegraliśmy. No dobra zbieramy się każdy bierzę swój build ja akurat grałem SS+Ward. Graliśmy dwoma Lostsoul Healerami (N/Rt) i RaO plus jeszcze ktoś tam ,dobra zaczynamy ,złożyło się byliśmy gośćmi na Warrior Isle. No dobrze zaczynamy -flager bierze swoją powinność i leci do flag standu. Na nas tymczasem atakują wrogowie. Mieli jakiegoś beznadziejnego derva który padł od Defile Defense - później wzięliśmy się za monków - obaj padli w około 5-10 sekund. Została nam gartsa warków i elem którzy również szybko padli. Warkami NPC miałem zająć się ja z jednym Lostsoul''em poszło nam wyjątkowo krótko bo warki padły po SS .Później poszliśmy po GL''a całą brygadą- jakoże mieliśmy już Morale Boots poszło jak z płatka. Całe GvG trwało co dziwne 4 minut ,nawet się nie zorientowałem jak ich całe party padło :)

Teraz wam opowiem jak oni grali - a była to totalna porażka ,rzucili się całym party do flagstandu(nie mieli flagera) lol ^^.

No cóż - przykład na to jak nie grać GvG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:55, SatanSan napisał:

Siema ludziska nie wiecie przypadkiem czy CDP szykuje wydanie BMP ?? Bo słyszałem, iż
jest on dostępny już w kilku europejskich internetowych sklepach....


Nie, nie bedzie dostępny BMP na gramie. Trzeba się zaopatrzyć w sklepie GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1)Na gram.pl GW: Nightfall jest ciągle niedostępny. Czy ktoś wie kiedy będzie dostępny??
2)Jak już będzie dostępny, to czy będzie można kupić go razem w zestawieniu z GWEN, za tą cenę, która aktualnie jest tam podana.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol.
Taki dialog na wishipie złapałem:
xxx:wiesz z kim rozmawiasz.
ja:z xxx(czyt.to jako nick tego gości;)
xxx:żal
Ale powiedziałem z kim rozmawiam więc co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre! Dzisiaj robiłem Ring Of Fire (nareszcie się zmusiłem) i już po znalezieniu party, dostałem disconnecta. Trochę się wkurzyłem. Wchodzę do gry, znajduję inny team, znowu ten sam gość i on: '''' I''m not playing with Master Khazad''''. Trochę się wkurzyłem bo to nie moja wina. Dziwni ludzie grają w GW, oj dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, chyba znalazłem przyczynę - ja mam na płycie głównej zintegrowanego GF6100 - może GW używa tej karty zamiast mojego 7600gt?? w sumie nigdzie w grze nie da sie ustawić z jakiego urządzenia ma korzystać... a w wielu grach taka opcja jest. z tego co znalazłem w necie, to podobna wydajność w takiej konfiguracji ma wlasnie 6100..
może o to chodzi??? tylko jak zmusić grę do korzystania z właściwej grafiki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować