Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 18:53, nieszczescie napisał:

A nie lepiej iść do Kapłana Baltazara i zobaczyć której elitki nie masz odblokowanej
na tej postaci?

To zadziała zakładając,że inną postacią danej elitki nie odblokował.Kapłani Balthazara pokazują elity odblokowane dla konta a nie konkretnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam podstawkę GW i zastanawiałem się nad kupnem jakiejś innej części. I pytanie, którą część kupić najlepiej / w którą gra najwięcej osób / która jest najciekawsza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 19:30, Taikun napisał:

Mam pytanie. Mam podstawkę GW i zastanawiałem się nad kupnem jakiejś innej części. I
pytanie, którą część kupić najlepiej / w którą gra najwięcej osób / która jest najciekawsza
? :)


Każda jest ciekawa , w każdą gra dużo osób , w każdej są nowe skille , nowe klasy (FC - Assasin , Rytek , NF - Dervish , Patron) więc wyrób nalezy do Ciebie. W NF są bohaterowie , w FC AB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 19:30, Taikun napisał:

Mam pytanie. Mam podstawkę GW i zastanawiałem się nad kupnem jakiejś innej części. I
pytanie, którą część kupić najlepiej / w którą gra najwięcej osób / która jest najciekawsza
? :)


Jeśli grasz w gildii i chcesz grać AB to raczej polecam FC bo tam się da grać AB, a jeśli lubisz pograć tak normalnie tak pochodzić i poodkrywać mapę to polecam NF, bo tam są bardzo fajne tereny i są bohaterowie którzy są fajniejsi od najemników, no i w NF MI podoba się bardzo fabuła. No to tyle.

Do wszystkich - A i jeszcze pytanie: Czy w Facu tam jak jest się na tej małej wysepce to tam jest tak mało misji? I jeszcze takie pytanie z zadaniami głównymi tam mam problem bo tam jak jestem w tym takim mieście co tam te strażniki się zabijały, to to miasto mi się świeci jak by misja miała tam być a nie ma, ja tego nie rozumiem,a w dzienniku misji nie mam nic. Nie weim czy mnie zrozumieliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 20:32, trutututu napisał:

Do wszystkich - A i jeszcze pytanie: Czy w Facu tam jak jest się na tej małej
wysepce to tam jest tak mało misji? I jeszcze takie pytanie z zadaniami głównymi tam
mam problem bo tam jak jestem w tym takim mieście co tam te strażniki się zabijały, to
to miasto mi się świeci jak by misja miała tam być a nie ma, ja tego nie rozumiem,a w
dzienniku misji nie mam nic. Nie weim czy mnie zrozumieliście


No nie do końca. Mów konkretniej a nie "wyspeka". Chyab chodzi ci o Shing Jea land tam są 2-3 misje i tyle ;>
W dzienniku nie musi być :P Idz do tego miasta "co sie niby swieci" i po prawej stronie sprawdz czy nie ma napisu "Rozpocznij misję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No ale tam przecież nie ma innych wysepek gdzie są miasta, no ale ja tak zawsze niedokładnie mówię, no ale sprawdze czy jest to "rozpocznij misję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:01, Shelazar napisał:

Qrcze zdobyłem wszystkie tytuły co dalej!?

Gracz, który wymaksował wszystkie tytuły, ma ustalone już pewne plany (GvG, sprzedaż konta, bądź inne bajery oprócz tego, że jest przykładem totalnego ''''no life''a) poza tym jest niemożliwym zdobycie "wszystkich" tytułów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:01, Shelazar napisał:

Qrcze zdobyłem wszystkie tytuły co dalej!?


hahahaha , już wierze. To teraz przejdz wszystkie misje na mastera , kup wszystkie sety armorów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:08, Earthshaker napisał:

> Qrcze zdobyłem wszystkie tytuły co dalej!?
Gracz, który wymaksował wszystkie tytuły, ma ustalone już pewne plany (GvG, sprzedaż
konta, bądź inne bajery oprócz tego, że jest przykładem totalnego ''''no life''a) poza
tym jest niemożliwym zdobycie "wszystkich" tytułów.




Najwięcej problemów było z ostatnimi 0,02% kartografa kintaju ;) i chodziło mi o pve - dla samotnego rangera nie ma alternatywy w postaci GvG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:10, Budep napisał:

> Qrcze zdobyłem wszystkie tytuły co dalej!?

hahahaha , już wierze. To teraz przejdz wszystkie misje na mastera , kup wszystkie sety
armorów..


Misje na mastera to też tytuł... a storage mam zapchany minimalyxami - brak miejsca na armory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:10, Budep napisał:

hahahaha , już wierze. To teraz przejdz wszystkie misje na mastera , kup wszystkie sety
armorów..

Ehem...
Nie słyszałeś o Protectorze i Guardianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:13, Shelazar napisał:

> > Qrcze zdobyłem wszystkie tytuły co dalej!?
>
> hahahaha , już wierze. To teraz przejdz wszystkie misje na mastera , kup wszystkie
sety
> armorów..

Misje na mastera to też tytuł... a storage mam zapchany minimalyxami - brak miejsca na
armory :(

Legendary Cartographer, Survivor, Gladiator, Champion, Commander, Defender Of Ascalon, Master of the North. Mam dalej wymieniać? Z mini Mallyxami przesadziłeś ;] To, że masz od groma armorów nic nie znaczy. Liczą się umiejętności. Nawet jakiś koleś bez elite armorów może Cię zjechać, bo będzie mieć dobre skille i będzie mieć smykałkę do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:26, Earthshaker napisał:

Legendary Cartographer, Survivor, Gladiator, Champion, Commander, Defender Of Ascalon,
Master of the North. Mam dalej wymieniać? Z mini Mallyxami przesadziłeś ;] To, że masz
od groma armorów nic nie znaczy. Liczą się umiejętności. Nawet jakiś koleś bez elite
armorów może Cię zjechać, bo będzie mieć dobre skille i będzie mieć smykałkę do tej gry.


Zresztą wszystkich to się chyba nie da - Defender of Ascalon i Legendary Survivor się wykluczają. No chyba, że znajdzie się idiotę, który będzie nam levelował charry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że masz

Dnia 05.02.2008 o 21:26, Earthshaker napisał:

od groma armorów nic nie znaczy. Liczą się umiejętności. Nawet jakiś koleś bez elite
armorów może Cię zjechać, bo będzie mieć dobre skille i będzie mieć smykałkę do tej gry.


Może wyraziłem się nie precyzyjnie ale ja mam tylko 1 komplet armoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wyżej napisałem, że nie da się wszystkich zrobić. Powiedz mi, gdzie znajdziesz takiego frajera, który będzie się dawał zabić? xD Nigdzie :P
@Shelazar
To był tylko przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:34, Budep napisał:

Prosił bym o buildy do PvP ( też na AB) dla axe :)

Budep czy ty nie masz ani grama samodzielności w sobie? Wszystko ma być na tacy? Tak samo z wyceną greenów.
http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page - lewa kolumna AB albo inne -> wybierasz ocenę -> Szukasz W/... -> Szukasz po buildach gdzie jest uzywany axe (efekt axe)
To nie trudne -.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:32, Shelazar napisał:

Może wyraziłem się nie precyzyjnie ale ja mam tylko 1 komplet armoru.


Wiesz, dla mnie GW to nie tylko tytuły i armory. Najwięcej frajdy daje gra z fajnymi ludźmi. Może tego Ci brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:38, wip_01 napisał:

> Prosił bym o buildy do PvP ( też na AB) dla axe :)
Budep czy ty nie masz ani grama samodzielności w sobie? Wszystko ma być na tacy? Tak
samo z wyceną greenów.
http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page - lewa kolumna AB albo inne -> wybierasz ocenę
-> Szukasz W/... -> Szukasz po buildach gdzie jest uzywany axe (efekt axe)
To nie trudne -.-''


Tych buildów jest jak ... nie wiem który wybrać , chcę jakiś sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować