Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 21:40, walgierz napisał:

> Może wyraziłem się nie precyzyjnie ale ja mam tylko 1 komplet armoru.

Wiesz, dla mnie GW to nie tylko tytuły i armory. Najwięcej frajdy daje gra z fajnymi
ludźmi. Może tego Ci brakuje?

No tak o tym nie pomyślałem jak znasz fajnych ludzi to dawaj namiary, moze nawet weźmiecie do sojuszu moją 1 osobową gildie :)... Z drugiej strony nic nie obiecuje bo koss jest bardzo konserwatywny a ja BARDZO sobie cenię zdanie swoich oficerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:41, Budep napisał:

Tych buildów jest jak ... nie wiem który wybrać , chcę jakiś sprawdzony.

To trzeba sobie samemu sprawdzic, wiesz? Albo wybierasz z Great i Good, proste jak to ___ . Chociaż jeżeli sam nie sprawdzisz to i tak nie nauczysz się tym grac. A dla kogoś sprawdzony to nie znaczy ze będziesz umiał nim grać i zaraz powiesz "do kitu, dajcie build...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:44, wip_01 napisał:

> Tych buildów jest jak ... nie wiem który wybrać , chcę jakiś sprawdzony.
To trzeba sobie samemu sprawdzic, wiesz? Albo wybierasz z Great i Good, proste jak to
___ . Chociaż jeżeli sam nie sprawdzisz to i tak nie nauczysz się tym gram. A dla kogoś
sprawdzony to nie znaczy ze będziesz umiał nim grać i powiesz "do kitu, dajcie build...".


Najbardziej podobają mi się te niedomówienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Niezłą ściema.Jakoś nie wierze,żebyś miał wszystkie tytuły.Proponuje zamieścić skrin z gry na którym jest Twoja postać i pokazane wymaxowane 30 tytułów.

Budep->robisz sie lekko męczący.Masz tam chyba kolumnę "great",nie?Tak trudno kurde se otworzyć kategorie i zobaczyć co mają?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:51, Jarzy napisał:

/.../
Niezłą ściema.Jakoś nie wierze,żebyś miał wszystkie tytuły.Proponuje zamieścić skrin
z gry na którym jest Twoja postać i pokazane wymaxowane 30 tytułów.



Sorry nie mam na to czasu - teraz leveluje minipeta ;)

20080205220049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:01, Shelazar napisał:

> /.../
> Niezłą ściema.Jakoś nie wierze,żebyś miał wszystkie tytuły.Proponuje zamieścić skrin

> z gry na którym jest Twoja postać i pokazane wymaxowane 30 tytułów.


Sorry nie mam na to czasu - teraz leveluje minipeta ;)

Czysty bug, minipeta się nie leweluje. Poza tym, taki obrazek to 0. Mógł to być ktoś zupełnie inny niż Ty, ponieważ nie ma na nim Twojego nicka, postaci itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:05, Earthshaker napisał:

> > /.../
> > Niezłą ściema.Jakoś nie wierze,żebyś miał wszystkie tytuły.Proponuje zamieścić
skrin
>
> > z gry na którym jest Twoja postać i pokazane wymaxowane 30 tytułów.
>
>
> Sorry nie mam na to czasu - teraz leveluje minipeta ;)
Czysty bug, minipeta się nie leweluje. Poza tym, taki obrazek to 0. Mógł to być ktoś
zupełnie inny niż Ty, ponieważ nie ma na nim Twojego nicka, postaci itd.



Teraz mi to mówisz ! KURDE ja go od miesiąca lvluje i trochę mnie martwi ,że ma dopiero 1 lvl ;(
Balthazarowi niech bedą dzięki, że znalazłem to ukryte forum na czas!

20080205221147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Naprawde nie wiem czym tu kozaczysz?Zrobiłeś skrina Mallyxa,ale nie masz czasu żeby pyknąć zdjęcie swojemu domniemanemu "God Walking Amongst Mere Mortals"?Daj spokój.Mallyx jest w tej chwili taaani!Na guru ostatnio poszedł za 300k.Bardziej byś poszpanował Kanaxaiem albo Polar Bear''em.Mallyx już dawno nie jest taki super jakby sie wydawało.Czekam na zdjęcie z GWAMM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:30, walgierz napisał:

No chyba, że znajdzie się idiotę, który będzie nam levelował charry :D

Nic to nie da: w Pre-Searing nie ma wielokrotnego reza, więc jeśli zginie jedna osoba to raz można ją wskrzesić, a po kolejnej jej śmierci muszą zginąć obie, aby pojawić się przy Resurrection Shrine. Krótko: LDoA albo LS - nie można mieć obu tytułów, bo one się wzajemnie wykluczają.

Jarzy przecież 30 wymaksowanych tytułów to tak naprawdę nic wielkiego. Sami w gildii mamy co najmniej jedną osobę z 25 czy 26, więc... Ja sam jeśli zrobię tylko 3 misje na HM to będę na półmetku do GWAMM - na chwilę obecną mam 13 title`ów i szczerze mówiąc na ich zdobywanie nie poświęcam zbyt wiele czasu - to przychodzi samo z siebie. Jeśli teraz wreszcie wezmę się na dodatek za EotN to na szybko dobiję do 20-tu tytułów. Czy muszę dodawać, że tą Rangerką gram najkrócej? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wczorajsza misja to niezła była. 2 sekundy przed czasem to ostra sztuka. Teraz jeszcze jedna misja po stronie Luxonów i będzie King Of A Big Deal. Hehe moze nie ma się czym podniecać, ale człowiek co gra góra pare godzin w tygodniu może się cieszyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 07:53, HumanGhost napisał:

Ta wczorajsza misja to niezła była. 2 sekundy przed czasem to ostra sztuka.

Gdyby ten debil nie wyszedł to by było znacznie lepiej, a tak się sprężyliśmy i też się udało. :D To czy zostały na 2 sekundy czy 2 minuty nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia, prawda? ;)

Dnia 06.02.2008 o 07:53, HumanGhost napisał:

ale człowiek co gra góra pare godzin w tygodniu może się cieszyć. :-)

Mam dokładnie to samo, ale jak wezmę pół roku darmowego urlopu jak zamierzam to sobie odbiję za wsze czasy. :)

Shelazar ściemniasz, że głowa boli. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 00:38, Jarzy napisał:

Najwyraźniej nie umiesz handlować :D Ja nie wchodze do miasta i nie wrzucam w PArty Search WTS tylko wbijam na 2-3minuty do miasta,wklepuje P i szukam wszelkich WTB :)
No chyba,że szukam np.armor remnantów to wtedy i WTS''y obczajam.No i tak siedze sobie,obczajam WTB i jak nie mam tego co ludzie chcą to dalej jade do innego miasta :)

O, to zupełnie tak jak ja. Oczywiście na zupełnie innym poziomie bo ja sprzedaję głównie śmiecie, które określiłbyś mianem bezwarunkowego mercha. Wszystko zależy od ceny. Nawet jak próbuje się pozbyć kompletnego g.., to i tak mi zejdzie za 2,3 x merch przy okazji sprzedawania czegoś lepszego.
Rynek w GW jest nastawiony dla kupującego i trzeba się do tego przyzwyczaić. Szkoda, tylko, że w okienku szukania nie ma filtru na WTB - to byłoby o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 07:53, HumanGhost napisał:

Hehe moze nie ma się czym podniecać, ale człowiek co gra góra pare godzin w tygodniu może się cieszyć. :-)

To prawie tak jak ja. Mnie w tej grze bawi nawet wpływ wyglądu i ubranka panienki na szybkość sprzedaży gratów. JEST wyraźna różnica. :)
Inną rzeczą bawiąca mnie ostatnio jako kompletnego casuala, jest na AB uciekanie jakiemuś twardzielowi, który sprowokowany odrywa się od drużyny, żeby mnie zabić, po czym samotny sam błyskawicznie ląduje w piachu w kontakcie z "łatwą do zabicia" uciekającą zabójczynią. Oczywiście Ci mądrzejsi nie dają się sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Zależy które tytuły kolo ma wymaxowane.Tytuły Kurzicków,Luxonów,Lucky/Unlucky,Skills troche zajmują.Wiem,że można nie rpboć 5 dostępnych tytułów,ale zakładając,że musiał opuścić albo Defendera Ascalonu albo Survivora to jeden z powyższych musiał zrobić i tyle.Ja mam na razie z 6 wymaxowanych tytułów a gram tyle co nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 10:51, Jarzy napisał:

/.../
Zależy które tytuły kolo ma wymaxowane.Tytuły Kurzicków,Luxonów,Lucky/Unlucky,Skills troche zajmują.


Podobnie wisdom i treasure hunter. Chyba że ktoś ma góry złota i kupuje goldy do identyfikacji, to ten pierwszy pójdzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w sprawie, którą wczoraj poruszyłem na forum.
Dziękuję za pomoc oraz podpowiedzi. Elitki już wyłapane: pomógł MappingOut. Co lepsze: pisałem wcześniej, że jednego bossa zabiłem tylko nie użyłem SoC-a stąd brak jednej elitki. Co się okazało z drugą brakującą: miałem tę samą sytuację (no prawie tę samą) - utłukłem bossa i dałem resign. Wyszedłem na niego raz jeszcze, utłukłem i... dałem resign. Niestety we łbie zostało przeświadczenie, że tę elitkę posiadam. :( Od teraz każdą złapaną wbijam w MO, żeby uniknąć czegoś takiego. :D
P.S. Można się śmiać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 12:20, Pajonk78 napisał:

P.S. Można się śmiać. ;)


Chyba tylko gorzko ;)
Ja tak zrobiłem z którymś elitem elemka w F. Po prostu przy masowym łapaniu łatwo się pogubić. A MO jest kapitalny. Szkoda, że dawno już nie uaktualniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 12:23, walgierz napisał:

A MO jest kapitalny. Szkoda, że dawno już nie uaktualniany.

No fakt: ostatnia wersja jest z 19 sierpnia u.r., ale jakaś aktualizacja i tak mi się ściągnęła. Minusem jest brak jakichkolwiek danych z EotN - poza tym to naprawdę genialny program.
BTW: niektóre elitki łapałem sobie w EotN (np. Ride the Lightning), gdyż są one tam łatwiej dostępne. Jak widać posiadanie wszystkich kampanii wraz z dodatkiem niekiedy sprawę ułatwia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jeśli dobrze pamiętam to nieco upierdliwe jest łapanie Jagged Bones-elit którego można złapać w czasie jednego takiego zrytego questa w Realm Of Torment.Mapping Out jest zarąbisty i to nie podlega wątpliwości :)
BTW-ha ha ha!

Walgierz->zgadzam sie.Kolo ściemna jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 12:38, Jarzy napisał:

/ciach/

Wszystko spoko, ale to elitka z Nightfalla. :) Poza tym można ją złapać bardzo szybko podczas questu Dark Gateway - boss z nim jest zaraz na "dzień dobry". :D Do tego można go również dopaść bez większych problemów w Jaga Moraine w EotN. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować