Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 22:20, Budo napisał:

Zainwestuj w kurzick 15k armor, bo to najładniejsza zbroja w całej grze :)

Czy ja wiem, Budo. Według mnie kurzowa zbroja jest troszkę za bardzo popularna. Szczerze mówiąc polecałbym Canthan 15k, albo Obsidiana. Rytkowy Obsi wygląda naprawdę zachęcająco :P choć moje podniecenie tym armorem zmalało po wprowadzeniu GWEN i Norn Armora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:26, Earthshaker napisał:

Rytkowy Obsi wygląda naprawdę zachęcająco


Szczególnie z samowarem na głowie... kurzick 15k rulez- w dodatku na tej zbroi wszystkie kolory wyglądają po prostu świetnie, od szarego przez fioletowy, niebieski, żółty, czerwony i co tam wolisz- na innych zbrojach tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 22:20, Budo napisał:

A na serio- ryt daje duże możliwości, możesz mieć pod ręką różne buildy, albo support
na duszkach z communing, restoration,


Czyli chanelling i restoration czy i communing ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja gram Restoration, Communing i główny atrybut. Skille- Preservation, Mend Body and Soul, Displacement, Flesh of My Flesh, Boon of Creation, Union, Recuperation i coś tam jeszcze, nie pamiętam. Można sie bawić i wrzucać inne duszki, np Shelter, Earthbind, Recovery... albo zamienić Preservation na Spirit Light Weapon- nie mam nf, więc skille tylk z factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:59, Earthshaker napisał:

Przyznam, że kolorek każdy pasuje, ale z ''''samowarem'''' przesadziłeś. To bardziej
jest ''''nasadka'''' na głowo-maczugę.


;]

20080210230656

20080210230707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 23:07, Budo napisał:

;]


No nie, masakra ;D Nawet nie wiedziałem o takiej zbroi i zapewne już się nie dowiem, bo sprzedałem swoje konto GW na Allegro ; ] Cóż, tak to jest, jak się zaczyna z WoW-em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:11, Mr.M napisał:

Jeszcze jedno pytanie, w co najlepiej inwestować rytualistą i czy na drugą profesje opłaca
się wziąć mesmera/rangera ?

Polecam Ci Rt/R oparty na Spirit Strength.Ryt od duchów to nuda a ryt leczący albo od Channeling wydaje takie odgłosy,że łeb pęka.

Budo->ten pancerz jest lipny :/

Probos->pewnie myślisz,że jesteś przez to fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Potrzebuję adresu email do supportu GW, proszę mi tylko nie rzucać linkiem do strony głónej, znam go, ale potrzebuję konkretnego adresu. Naprawdę.

Edit: Wydaję mi się, że to support@arena.net , ale pewien nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś o takim motywie,że jeśli postać stoi w grze "nieużywana" przez 8h to zostaje sie automatycznie wylogowanym z gry.Czy to prawda czy mi sie coś przywidziało?Czy to jest 8h czy więcej/mniej?Jesli to prawda to jak to sie ma do robienia Lucky/Unlucky na 9 Rings?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 01:56, Jarzy napisał:

/ciach/

Po 10-ciu godzinach braku aktywności postać zostaje automatycznie wylogowana. Przed minięciem tego czasu musisz się choć poruszyć, aby gra naliczyła aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Hmm,ok.O to mi właśnie chodziło

Event skończony i gitara.W końcu będzie troche spokoju w miastach i może handel w końcu wróci do normy.Trzeba odbudować nadszarpnięty portfel :D Póki co nabiło mi sie Lucky,Hapless i Party Animal :) Szkoda,że ze Sweettootha nic nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 01:07, Mr.M napisał:

Hej.
Potrzebuję adresu email do supportu GW, proszę mi tylko nie rzucać linkiem do strony
głónej, znam go, ale potrzebuję konkretnego adresu. Naprawdę.

Przez mail nic nie załatwisz, bo support uznaje tylko sprawy zgłoszone przez witrynę playNC.
Zresztą mail ten nie jest nawet nigdzie upubliczniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 09:36, Jarzy napisał:

Event skończony i gitara.


Niezupełnie. Eventowe atrakcje potrwaja jeszcze do godziny 21:00 dzisiaj. Jeszcze sobie można title ponabijać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem. Można jeszcze jakoś czapke dostać? Jedni mówią że nie , drudzy że tak i mówią jeszcze że finał dzisiaj o 21:00 to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Po ile chodzi Minature Clestial Rat ? Na wiki znalazłem że jest tylko 0,33 % na dostanie go z wróżb, a mi na 60 otwartych wypadły aż 3 (screen)

20080211150111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:01, Super gość napisał:

Witam ! Po ile chodzi Minature Clestial Rat ? Na wiki znalazłem że jest tylko 0,33 %
na dostanie go z wróżb, a mi na 60 otwartych wypadły aż 3 (screen)


Myślę że bez problemu opchniesz za 10k. Z większą ceną może być problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 14:52, Budep napisał:

Ja już nie wiem. Można jeszcze jakoś czapke dostać? Jedni mówią że nie , drudzy że tak
i mówią jeszcze że finał dzisiaj o 21:00 to prawda?


Wiki twierdzi, że już nie będzie finałów, nie wiem zatem skąd pomysły, że dziś jeszcze coś się da zrobić w tym temacie.

--> Super gość
Zasuwaj puścić lotka z takim fartem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować