Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 17:00, venpl napisał:

Proszę o wycenę.


1 i 3 do mercha, zielsko dla hero, albo za jakieś 1-3k mozna spróbować puścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Właśnie przyczaiłem,że przedłużyli eventa.Pewnie AN doszło do wniosku,że za mało czasu jest na nabicie tytuółów.W ten sposób moja rangerka pewnie kur**y dostaje stojąc w 9 Rings tyle godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i event skończony.Mam nadzieje,że szybko zdejmą dekoracje i wszystko wróci do normy,bo trzeba nadrobić straty finansowe spowodowane przez 9 Rings.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:07, Jarzy napisał:

Właśnie przyczaiłem, że przedłużyli eventa. Pewnie AN doszło do wniosku, że za mało czasu
jest na nabicie tytułów.


Nie przedłużyli go, od początku miał trwać od 8 lutego 2008 od 21:00 do 11 lutego 2008 do 21:00. Rozpoczęli i zakończyli go planowo równo o 21:00.

Dnia 11.02.2008 o 19:07, Jarzy napisał:

The Canthan New Year''s Festival event begins at Noon Pacific (-8 GMT) on Friday, February 8, 2008
and will run all weekend, ending at Noon Pacific (-8 GMT) on Monday, February 11, 2008.


Pewnie sprawdzałeś na stronie guildwars.pl - tam jest podana zła godzina, nie wiem jak z "Noon Pacific (-8 GMT)" (godziny startu i końca) najpierw zrobili 21:00, a później 8:59, ale na pewno z jednej godziny nie można zrobić dwóch różnych :P


A poza tym komuś udało się osiągnąć jakieś bardzo dobre czasy na Rollerbeetle Race Arena?
Ja grając w to dość długo trafiłem tylko 2 razy na prawie idealną sytuację. Jednak tylko prawie, za pierwszym razem mając około 1:00 byłem już za drugim mostem (na środku planszy), nikomu nie udało się mnie zaatakować - jednak przez jakiś wielki lag mnie zatrzymało, cofnęło i byłem znowu w tym miejscu jakieś 20 sekund później.
Drugim razem miałem szczęście, że trafiło mi się 2 Super Rollerbeetle i do tego Rollerbeetle Echo - jednak na początku ktoś mnie przyhamował, a później jeszcze ktoś użył Distracting Lunge i kopia Super Rollerbeetle mi znikła.
Też mieliście takiego pecha, że tak rzadko trafiły się ładne sytuacje i do tego coś/ktoś je psuł, czy może i tak miałem szczęście, że chociaż 2 takie się trafiły? :P
Więc niestety Miniature Greased Lightning nie dostałem, ale było blisko :]

A i też zauważyliście, że w postawili Victory Token Rewards i chyba to był błąd bo chyba zdobyć można było tylko Lunar Tokens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dwoma zadaniami w facu, pierwszym to tym co mam się spotkać z Hai Lenem (chyba jakoś tak) Na półwyspie Panijang i nie wiem gdzie on jest, dałby ktoś screena mapy z zaznaczonym miejscem gdzie on jest, bo szukałem i nie mogłem znaleźć.

A druga misja to tamta co mam znaleźć Rycerzy Którzy mówią Nian i też ich nie mogę znaleźć, ajk szukałem na wyspie Onghsang to nic tam nie było oprócz kilku Kapp, no i tych też nie mogę znaleźć. Pomóżcie

A i jeszcze pytanie:, po co są te księżycowe Żetony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Dzisiaj się już chyba święto zakończyło więc nie ma już questów ^^. Musisz poczekać do następnego roku , ale nie martw się po drodze jest wiele konwentów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Na sam koniec obczaiłem jeszcze raz OCB i okazało sie,że jednak event miał trwać od początku do 21 wczoraj.Straciłem na nim ze 100k,ale przy okazji Lucky sie wstukał i mam teraz ok.175k biletów wygranych :) Czekam na kolejną odsłonę,żeby móc dobić do r3.Poza tym Hapless,Party Animal i dokładne zmapowanie Boardwalk.W Rollery grałem raz i mi sie nie spodobały :/

Victory Tokeny szły zdaje sie na Dragon Arenie.Powszechnie dostępne były Lunar Tokeny.Szkoda tylko,że nie można było ich zamieniać na Creme Brulle.Ach,Sweettooth *_*

Trutututu->Hain Len jest na mostku w Shing Jea niedaleko miejsca gdzie dobywa sie finał.Rycerze Nian są Onslaught Island.Najszybciej do nich dojdziesz z Ran Muusu Gardens.Żetony zamieniasz na prezenty.Jednak festiwal już sie skończył i musisz zaczkeać z wymianą żetonów do nastepnego festiwalu Canthańskiego,bo ten zakoczył sie wczoraj.

Tymczasem nadszedł czas na zdobycie z Ziloh statuetki za SF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:00, bartez743 napisał:

Jakie są Questy w GW?


Rozwinięte - bardzo żadko sa questy tupu zabij 10 , przynies 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Jarzy
> W Rollery grałem raz i mi się nie spodobały :/
Mi się właściwie już też znudziły, ale nie są aż takie złe, jedynie te bardzo częste lagi i do tego ciągłe zatrzymywanie przez innych jest męczące. Ale skoro już wiem jak się tym jeździ to próbowałem zdobyć tego zwierzaka :]

> Victory Tokeny szły zdaje się na Dragon Arenie. Powszechnie dostępne były Lunar Tokeny. Szkoda
> tylko, że nie można było ich zamieniać na Crème Brûlée. Ach, Sweettooth *_*
Grałem na Dragon Arena, w Dragon Nest, Rollerbeetle Racing i jako nagrodę dostawało się Lunar Tokens, więc Victory Tokens można było dostać, tak jak napisał Pernia, z Boardwalk Prizes (i w takim razie chyba tylko w taki sposób).
Więc właśnie trochę dziwne, bo w czasie wcześniejszych festynów miałem dużo jakiś Tokens, które mogłem wymieniać na "dopalacze".
Ale można było je zamienić na Lunar Fortunes i ewentualnie sprzedać nadmiar Miniature Celestial Rats i później kupić coś innego, no chyba, że miało się pecha to wtedy gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2008 o 18:01, Jarzy napisał:

Trutututu->Hain Len jest na mostku w Shing Jea niedaleko miejsca gdzie dobywa sie
finał.Rycerze Nian są Onslaught Island.Najszybciej do nich dojdziesz z Ran Muusu Gardens.Żetony
zamieniasz na prezenty.Jednak festiwal już sie skończył i musisz zaczkeać z wymianą żetonów
do nastepnego festiwalu Canthańskiego,bo ten zakoczył sie wczoraj.


Ale te zadania to jeszcze mogę wykonywać? Czy nie?
A co do tych misji to nie było tych rycerzy na tej wyspie jak już mówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2008 o 20:43, trutututu napisał:

Ale te zadania to jeszcze mogę wykonywać? Czy nie?
A co do tych misji to nie było tych rycerzy na tej wyspie jak już mówiłem


Za rok je wykonasz teraz masz je w quest logu, ale w grze już ich nie ma, będą działać dopiero w następnym Canthańskim nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../Po wyjściu z Ran Muusu idziesz przed siebie,przechodzisz po moście i dalej przed siebie.Spotykasz trójke ludków,któzy wyglądają jak Crimson Skull.Klepiesz ich,zbierasz farby i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 01:17, Jarzy napisał:

/.../Po wyjściu z Ran Muusu idziesz przed siebie,przechodzisz po moście i dalej przed
siebie.Spotykasz trójke ludków,któzy wyglądają jak Crimson Skull.Klepiesz ich,zbierasz
farby i tyle.


No mówiłem że całą wyspę obszedłem i nic tam nie było. No ale dobra może za rok zobaczę może będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Postanowiłem sie wysilić i machnąć kawałek mapy specjalnie dla Ciebie.Zaznaczyłem droge do tych rycerzy i miejsce ich pobytu.Skoro twierdzisz,że ich tam nie było to pewnie robiłeś questa w poniedziałek po 21 kiedy festiwal sie już skończył.

20080213105040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 10:51, Jarzy napisał:

/.../
Postanowiłem sie wysilić i machnąć kawałek mapy specjalnie dla Ciebie.Zaznaczyłem droge
do tych rycerzy i miejsce ich pobytu.Skoro twierdzisz,że ich tam nie było to pewnie robiłeś
questa w poniedziałek po 21 kiedy festiwal sie już skończył.



Własnie o to chodzi, festival się skończył, questów nie ma. Można je smiało porzucić w mieście i czekac na kolejną okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:33, Budep napisał:

> Jakie są Questy w GW?

Rozwinięte - bardzo żadko sa questy tupu zabij 10 , przynies 5 :)

Mhm rozwinięte ;p. Idz do punktu A po drodze zabij parę osób zabierz przedmiot lub pokonaj bossa i wróć spowrotem :). Oczywiście te bardziej zawiłe zawierają pkt. A,B,C itd. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:34, deih napisał:

> > Jakie są Questy w GW?
>
> Rozwinięte - bardzo żadko sa questy tupu zabij 10 , przynies 5 :)
Mhm rozwinięte ;p. Idz do punktu A po drodze zabij parę osób zabierz przedmiot lub pokonaj
bossa i wróć spowrotem :). Oczywiście te bardziej zawiłe zawierają pkt. A,B,C itd. :>

Dokładnie. Pięć losowych questów z wiki:
- Protecting Ascalon - znajdź Paulusa i przynieś Święty Symbol Grazdenowi.
-The Monk''s Path - idź do Salt Flats i zabij Eater of Souls
-The Royal Papers - przynieś papiery od Tengu do Arada.
-To Tahnnakai Temple - jakiś bardziej skomplikowany. Idź do Świątyni, następnie wróć sie z powrotem, by pomóc odeprzeć atak Afflicted, wróć z powrotem do świątyni.
-Melodic Gaki Flute - zabij Gaki i przynieś flet, który z niego dropnie.

Żebyście widzieli jak na ślepo wybieram questy z wiki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować