Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jak sie nie podoba to nie róbcie questów i po robocie.
Dziś odkrywam radoche z Venta w GW :) Fajna sprawa.Szkoda tylko,że Ci Anglicy tak bełkoczą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2008 o 12:47, bartek_kawa napisał:

Żebyście widzieli jak na ślepo wybieram questy z wiki ^^

No właśnie ;). I kto tu mówi , że GW nie jest liniowe? :> Ale co z tego przecież taki jest urok każdego RPG''a ( no prawie bo są wybitne pod względem questów , lecz mało ich ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:50, Jarzy napisał:

Jak sie nie podoba to nie róbcie questów i po robocie.
Dziś odkrywam radoche z Venta w GW :) Fajna sprawa.Szkoda tylko,że Ci Anglicy tak bełkoczą
:/

Wiesz, 90% Primary Questów polega na tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie nieliniowego RPG''a to skołujcie takiego którego można skończyć gre w inny sposób niż przewidzieli twórcy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:20, Jarzy napisał:

/.../

Wiesz , nam to nie przeszkadza , że GW jest liniowe bo przecież w to gramy :). I to nie dwa dni tylko po kilka miesięcy - więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak RPG (mówie tu o papierowym) może być nieliniowe, przecież i tak cobyś nie wymyślił MG wplecie to tak w fabułe że będzie to liniowe (przynajmniej dla niego, dla gracza ma sie wydawać nieliniowe).
C-RPG nie może być nieliniowe bo otrzymujemy do rąk finalny produkt (tak jakby siękupowało gotową przygodę do D&D), chyba że powstanie gra gdzie twórcy na bieżąco będą edytować swój świat (normalne życie, npc umierają ze starości stolica spłoneła bo pijak wleciał do ogniska itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zaczynam przygodę z GW i naprawdę nie wiem którą część kupić. Pomóżcie proszę, co powiecie to kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 21:30, Rexaar napisał:

Witam!
Zaczynam przygodę z GW i naprawdę nie wiem którą część kupić. Pomóżcie proszę, co powiecie
to kupie :)


Zdecydowanie Proph. Pierwsza ,podstawoa częśc gry! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. :P Wydaje mi się że lepiej nie zaczynać książki od środka . Zacznij od Guild Wars : Prophercies (ona wydaje mi się troszeczkę gorsza technicznie niż reszta ale nie zniechecaj się) całe GW jest wyśmienite ,mnóstwo możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 21:30, Rexaar napisał:

Witam!
Zaczynam przygodę z GW i naprawdę nie wiem którą część kupić. Pomóżcie proszę, co powiecie
to kupie :)


Zdecydowanie podstawową część GW- Prophecies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 21:30, Rexaar napisał:

Witam!
Zaczynam przygodę z GW i naprawdę nie wiem którą część kupić. Pomóżcie proszę, co powiecie
to kupie :)

Dnia 13.02.2008 o 21:30, Rexaar napisał:

Witam!
Zaczynam przygodę z GW i naprawdę nie wiem którą część kupić. Pomóżcie proszę, co powiecie
to kupie :)


Ja zacząłem od Nightfall, teraz będzie Factions (jak AN połączy mi konta :P ) , w Zmierzch gra się super, wciąga, polecam na początek Nightfall ;)
Nie wiem czemu, ale jakoś od razu mnei wessało, pozwala odczuć klimat :P
Ale nie wiem, jak jest w Proph, w niego jeszcze nie grałem, więc trudno wybrać, czy polecić NF czy Proph ;)
Ale chyba najrozsądniej będzie zacząć grę od Proroctw, podstawki.
Bo wiesz, ja dziwny jestem i zawsze od środka zaczynam ;)

Pozdrawiam i polecam chyba jednak Proph.

Mr.M

Btw. Cytując przypięty post Graczomaniaka:

"Polecamy podstawkę, dlatego, że mozna się tam łatwo, przyjemnie nauczyć grania. Ma ona bardzo przyjemny klimat dla gracza."

Chyba wszystko jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak tam byłem obszedłem całą wyspę i nic tam nie było, a zadanie wykonywałem gdzieś tak w południe w poniedziałek, no i właśnie nie wiem , zobaczę za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AN dało kolejny zbędny weekend,który chyba tylko Qrczaka by ucieszył-podwójna radośc na HB :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:29, Jarzy napisał:

AN dało kolejny zbędny weekend,który chyba tylko Qrczaka by ucieszył-podwójna radośc
na HB :/

i paru innych HB-maniaków. DLa tych co sięw to bawią to wiedzą ze taki jeden "X Ekelon X" to jest dobry w te klocki. Ostatnio z nim handlowałem na Guru to o mało go niezwyzywałem od noobów w tej grze:P. Pewnie pół Guru by mnie miało w sydze potem...
A co do twojej wypowiedzi , to kazdy maniak pvp moze powiedziec to samo. Tak juz jest GW to PVE i PVP a trzeba zadowolić obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:29, Jarzy napisał:

AN dało kolejny zbędny weekend,który chyba tylko Qrczaka by ucieszył-podwójna radośc na HB :/


Wiesz, co kto lubi ;)
Niektóre weekendy pve też są dziwaczne. Pewnie trochę ludzi się ucieszy z obecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego tak rzadko osiągałem bardzo dobre czasy w Rollerbeetle Racing :]
Poza szczęściem, by trafić na dobre bonusy w skrzyniach i do tego brak ataków ze strony przeciwników jest jeszcze tajemnicza umiejętność Ram. Z jej opisu można się tylko dowiedzieć, że dzięki niej da się zatrzymać, na jakiś czas, pobliskich przeciwników.
Na pewno każdy też zauważył, że daje dwu sekundowe przyspieszenie (do maksymalnej prędkości), a później wraca do tej, którą mieliśmy w czasie jej użycia - mimo że nie jest to opisane.

Jednak to nie wszystkie ukryte efekty tej umiejętności.
Jeżeli użyjemy Ram i po tym, dość szybko, drugi raz Ram to pierwszy przyspieszy i zapisze naszą aktualną prędkość w czasie jego włączania. Drugi nie da rady już przyspieszyć, ale jako aktualną prędkość zapisze tą, którą mamy dzięki pierwszemu.
Teraz, gdy Ram przestanie działać nasz Rollerbeetle będzie nadal obracać się z pełną prędkością.
Da to podobny efekt jaki daje Super Rollerbeetle, więc obojętnie co się znajdzie w skrzyniach, będzie można na pewno z tego skorzystać w każdym wyścigu.
Jeżeli jeszcze do tego dołączy się szczęście: czyli brak ataków i dobre bonusy ze skrzyń to można osiągnąć na prawdę bardzo dobry czas, a nawet bez szczęścia przy dobrym planie przejazdu pewnie czas będzie i tak bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu zapowiedziano, że weekendy będą na zmianę - to już raczej nie ulegnie zmianie. AN jakoś musi zadowolić obie strony, żeby wilk był syty i owca cała. Wiadomo, że gracze PvP narzekają na weekendy PvE i vice versa - to naturalna sytuacja. Chyba niewielu jest graczy, którzy grają w oba tryby na tym samym poziomie, więc jednocześnie nie da się dogodzić obu stronom. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 07:59, Pajonk78 napisał:

/.../
Chyba niewielu jest graczy, którzy grają w oba tryby na tym samym poziomie, więc jednocześnie nie da
się dogodzić obu stronom. :/


Podwójny bonus w weekendy? ;)
Coś z PvE plus coś z PvP. Tak wiem, pomarzyć dobra rzecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Problem w tym,że AN nie daje na zamiane raz jednego raz drugiego.Ostatnim razem były 2 weekendy PvP z rzędu.Jakby dawali na zmiane po jednym to by gitara była.

Tak sobie obczaiłem guru i widze,że Everlasting Beetle Juice Tonic stoi po 10 000 000!!Kurde,trzeba mieć niezłego farta,żeby go dostać.W ten sposób AN podłamuje ekonomię-z jednej strony wszystko taśmowo wypada za skrzyń zaishenowych a z drugiej strony są przedmioty na maxa rzadkie jak np.Mini miśiek polarny,Kanaxaie albo ten tonik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować