Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 20:01, natanadler napisał:

Małe pytanie mam wszystkie GW zainstalowane. Zacząłem grać od nightfalla w jaki sposób
mogę przedostać sie do pierwszych 2 kampanii??


Podaje angielskie nazwy, jeżeli chcesz sobie ułatwić to trzymaj prawy CTRL lub zmień wersję w opcjach.
Z NF do Propha - Terror in Tyria (Terror w Tyrii?) od Deras Tenderlin w Kamadanie
Z NF do Factions - Plague in Cantha (Plaga w Kintaju?) od Funwa Shento w Kamadanie

Nie rozumiem jednak jednej rzeczy: Po co kupować wszystkie części na raz, ja to bym głupawki dostał bo nie wiedziałbym od czego zaczać :P NIe lepiej jedną i sie wkręcić a potem stopniowo dokupywać? To takie mopje małe spostrzeżenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 14:01, wip_01 napisał:

Odkąd mam badź blisko mi do tytułów: Lucky, Wisdom, Treasure Hunter (wszystko r1) zaczęła
mnie gryźć jedna rzecz. Czy żeby dostać bonus za tytuł, czyli większa szansa odzysku
lockpicka itp trzeba mieć tytuł aktywny, czy wystarczy ze będzie juz ten r1 ale aktywny
np jakiś Protector?


Nie ma znaczenia, ktory title jest aktywny, wystarczy ze masz lucky wbity i bedzie sie liczyc do otwierania skrzynek.

Dnia 16.02.2008 o 14:01, wip_01 napisał:

Cos z tego bedzie? ;)


Cos bedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 20:11, Budo napisał:

Nie ma znaczenia, ktory title jest aktywny, wystarczy ze masz lucky wbity i bedzie sie
liczyc do otwierania skrzynek.

A to nie mam sie czym martwić, oprócz tego zeby dobry drop był :P Dzieki za uświadomienie Budo ;)

Dnia 16.02.2008 o 20:11, Budo napisał:

Cos bedzie :p

A coś więcej czy tylko "cos bedzie" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2008 o 20:10, wip_01 napisał:

Nie rozumiem jednak jednej rzeczy: Po co kupować wszystkie części na raz, ja to bym głupawki
dostał bo nie wiedziałbym od czego zaczać :P NIe lepiej jedną i sie wkręcić a potem stopniowo
dokupywać? To takie mopje małe spostrzeżenia ;)


Thx :D

Co do kupowania na raz :D

Mam 1-3 Kolekcjonerskie kupowane w kolejności jak się ukazywały, ostatnio kupiłem GWENA za bon z okazji opóźnienia Wiedźmina. Pierwsze 3 tak od około 1,5 roku na dysku tylko że nigdy nie miałem czasu pograć, praca w konkurencji jakoś za bardzo absorbowała ;) A ostatnio w weekendy jakoś trochę czasu się znalazło i zacząłem grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Owszem,mogliby.Tylko co by tu takiego ciekawego dać?Może by tak większa szansa zachowania wytrychu o 30% i potrójne szanse na złotko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania dwa, a mianowicie:
Jaki jest max. armor dla Rytka i na jakim etapie, wybierając stronę Kurzików, będę mógł kupić ich armor dla rytualisty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 23:00, Mr.M napisał:

Mam pytania dwa, a mianowicie:
Jaki jest max. armor dla Rytka i na jakim etapie, wybierając stronę Kurzików, będę mógł
kupić ich armor dla rytualisty? ;)


Ehh... Zapomniałem zadać najważniejszego: Zastanawiam się nad kupnem GWEN, ale nie wiem czy warto, tzn. czy polecacie i co GWEN daje względem GW2 , vide HoM , tzn. co oprócz przypisywania przedmiotów , bo zupełnie jestem zielony, jeśli o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście radził Ci zakup GW:EN ze względu na GW 2. Za parę lat opcja zapisywania swej postaci i wykorzystania jej w GW 2 jest interesująca i zarazem przydatna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 23:14, Mr.M napisał:

> Mam pytania dwa, a mianowicie:
> Jaki jest max. armor dla Rytka i na jakim etapie, wybierając stronę Kurzików, będę
mógł
> kupić ich armor dla rytualisty? ;)


Max armor dla ryta to 60, a ubranko dla niego będziesz mógł wycraftować w House Zu Heltzer, a elit kurzick armor w Vasburg armory. Żeby kupić kurzick armor musisz mieć więcej punktów kurzicków niż luxonów, po za tym nie ma żadnych wymagań.

Dnia 16.02.2008 o 23:14, Mr.M napisał:

Ehh... Zapomniałem zadać najważniejszego: Zastanawiam się nad kupnem GWEN, ale nie wiem
czy warto, tzn. czy polecacie i co GWEN daje względem GW2 , vide HoM , tzn. co oprócz
przypisywania przedmiotów , bo zupełnie jestem zielony, jeśli o to chodzi ;)


Radzę kupić GWEN ze względu na niezłą fabułę, lochy, nowych ciekawych hero.
W HoM możesz umieszczać statuetki twoich hero o ile ulepszyłeś im armor i prawdopodobnie będziesz mógł ich użyć w GW2 (nie chodzi mi tu o runu tylko armory ze specjalnych misji).
Część umieszczonych broni będziesz mógł przenieść do GW2 (ale tylko destroyer weapons można umieścić w HoM)
Oczywiście można umieścić tytuły, które będą dostępne w GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobranoc mały bonud dla tych,którzy kiedyś mi niedowierzali,że farm Byzzyra jest krótszy niż 1,5 minuty :)
W zasadzie zajmuje mniej niż minute :D Dowód na skrinie.

20080217014912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 19:40, Jarzy napisał:

Próbowałem tego farmu swoją sinką-beznadzieja :/ Nie siły kobicina,żeby wytrzymać łomotanie

Build A/D z Critical Defenses, Way of Perfection, Critical Agility i Mystic Regeneration dawał radę jak ostatni raz tam byłem.
Co prawda było to jeszcze przed nerfem MR, ale te 3 kreski regenu chyba nie powinny robić różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da rade "odnaleźć" Login i hasło z klucza aktywacyjnego? Bo kurcze chciałem pograć w GW:N, ale zapomniałem login... I hasło... Zostałem tylko z wykorzystanym kluczem aktywacyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z klucza aktywacyjnego, czyli rozumiem z konta w grze? Jeśli tak, to login konta to Twój mail, na którym rejestrowałeś grę. Wtedy powinna być opcja przypomnienia hasła na ten adres email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:05, Adham napisał:

Z klucza aktywacyjnego, czyli rozumiem z konta w grze? Jeśli tak, to login konta to Twój
mail, na którym rejestrowałeś grę. Wtedy powinna być opcja przypomnienia hasła na ten
adres email.


Problem jest taki, że do GW zakładałem nowy @ (nie wiem po co nawet)... I nie pamiętam jaki... Jedyny trop do mojego konta to mój klucz aktywacyjny...

Już nieważne... Znalazłem tego maila ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:38, DariussPL napisał:

Witam!
Chciałbym prosić o wycenę...

Czytaj przypięty post: Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!

Też proszę o wycenę.

20080217164803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypięty post:
Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!
Na wycenie się nie znam, ale spróbuje potem gdy przyjdzie ktoś bardziej doświadczony zobacze czy zdałem test ;D.
1. 1k.
2. 5-9k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:38, DariussPL napisał:

Witam!
Chciałbym prosić o wycenę...


Oba słabo, gold około 2k-4k ( moge sie mylić , ale dłuuugo bedziesz szukał kupca - inskrypcje mozesz wyjąć jak bedziesz nieciepliwy ), a green podobnie2-4k


a ja mam też prośbe, jaby ktoś miał sworda gold +5 energy i przebicie 20/20 to byłbym chętny kupić ( Req obojętny ale bez przesady ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować