Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 16:09, loytartoreto napisał:

> Już szybciej na trzecie urodziny GW.
A kiedy one? Bo z tymi babeczkami to nieźle wymiatałem moją Mesmerką ;P.


Drugie urodziny były 27-30 kwietnia, to 3 pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:15, Eldven napisał:

A ja mam pytanie:
Mam derwisza/elementalistę, Kosę Droknara, 20 lvl i doszedłem do Vabii. Jest jakieś miejsce
gdzie mogę pofarmić?

Tak, Kamadan np... pol1. Zasada farmu jest banalna i znana od wieków: kupuj wszystko co się da za jak najmniej jak się da, potem sprzedaj to wszystko za jak najwięcej się da. Farm zajmuje dosyć dużo czasu ale zyski są przeogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że trzeba posiadać kapitał początkowy, a może Eldven, nie posiada tak owego. Ja bym od siebie polecał wyprawę po skarby, na gwwiki.org wpisz treasure i Ci wyświetli lisę. Sory, że nie podałem gotowe linka, ale siedze w kafejce(trzeba czasami podczas leckji zrobic sobie przerwę) i nie ma mozilli tylko głupi IE bez kart;(nie lubie otwierac coraz to nowego okna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:43, HumanGhost napisał:

Wpisujesz w oknie czatu "/bonus". Ale to działa chyba tylko dla osób, które zamówiły
preorder Nightfall albo pre-release bonus pack do GWEN.

O ile wiem, to działa to przy każdej edycji promocyjnej zawierającej bonus lub po dodaniu dowolnego osobnego klucza bonusowego z takich edycji (każda z kampanii miała jakiś bonus). Wszystkie bonusy sumują się i dla każdej postaci w dowolnej chwili /bonus wypakowuje wszystkie przedmioty do worka W przypadku kilku promocji trzeba mieć go pustego bo nie wszystko się wypakuje (albo nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o wycenę.

I mam pytanie, ile byłby wart, gdybym wsadził w niego 20/20 i +30, ew. co tam jest przydatne rangerowi? I czy w ogóle da się sprzedać to z -5/15?

Pozdrawiam

20080219125755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o akcjach "rozdawania" kodów do minipetów, przegapiłem je niestety...

Czy wiadomo coś o jakiejś najbliższej tego typu akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A ja nie wiem co to jest z tymi minipetami przecież to w niczym nie pomaga, jedynie szpan, jak ma się jakąś drogą, ja mam dwie, Asurę i Żółwia oblężniczego (dostałem na urodzinki), a i tak z tym nawet po miastach nie chodzę

EDIT: Nie no ale też nie mówię że jakby ktoś chciał mi dać za free to bym nie wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o niedawną akcję "Minipet Giveaway", NCS dodawało do różnych gazet internetowych i nie tylko kody do odblokowania różnych "zwierzątek"...

A po co są minipety? Właśnie dla szpanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mini petów można parę k uzbierać. Na początku zakończonego już festiwalu celestial rata można było sprzedać za 80k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:27, deih napisał:

Z mini petów można parę k uzbierać. Na początku zakończonego już festiwalu celestial
rata można było sprzedać za 80k.


A za ile można sprzedać tego żółwia oblężniczego, chociaż wątpię że dużo, bo to takie zwykłe. A Asura za ile by poszedł, na nie polskim (bo na polskim to chyba by nie pszedł) dystrykcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Próbowałem podobnego buildu,licząc na to,że Way of Perfection pomoże mi nieco.Niestety leczenie z WoP jest za wolne.Zdecydowanie preferuje farm wojaczką :D Szkoda tylko,że w ciągu 30 minut ani jednego złotka nie dostałem :/ Czyżby nerf?W końcu od dawna ludzie tam farmią.

Bartek Kawa->ten łuk ma duży req,więc możesz mieć problem.Z tego co sam widziałem to celestiale nie są chętnie kupowane,bo wyglądają tandetnie.Na guru ciężko idą cele z req.9 a co dopiero z 11!

Trututu->żółw to gdzieś tak ok.6-7k max.Asura bardzo różnie stoi-jedni nie dadzą więcej niż 5k a inni dają nawet >20k.Zależy jak Ci sie trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:46, trutututu napisał:

A za ile można sprzedać tego żółwia oblężniczego, chociaż wątpię że dużo, bo to takie zwykłe. A Asura za ile by poszedł, na nie polskim (bo na polskim to chyba by nie pszedł) dystrykcie?


Handlowanie na pol disach to zadanie dla supermana. Trudno o większe pokłady głupoty. Chyba, że szukasz frajera którego chcesz naciąć, to wtedy rzeczywiście polskie disy są niezłym wyborem :D
Wszyscy poważni gracze których znam handlują niemal wyłącznie na angielskich i amerykańskich dystryktach, bo tam jest zwyczajnie najwięcej ludzi.
Cała zabawa z handlem polega na oblatywaniu różnych lokacji i sprawdzaniu cen. Szybko się zorientujesz po ile można najtaniej pety kupić i po ile uda Ci się je sprzedać. Nie ma stałych cen, chociaż oczywiście rzadsze minipety i te bardziej poszukiwane są droższe.
Powiem szczerze, że mnie się nie chce w takie coś bawić.
Z normalnej gry - vańki, guardiany, dungeony stać mnie na lockpicki i elite armory, jak mi się jakiś akurat zamarzy. A chomikowanie kasy dla samego chomikowania, to nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O ja nie wiedziałem że za żółwia aż 6-7k, myślałem że 1-2k, fajnie muszę to sprzedać, a tak jeszcze tylko, zapomniałeś jednego "tu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Trzeba było dać mniej "tu",bo nie chce mi sie tego wyliczać XD Zółw może stać niżej "na targu".Rzuciłem taką orientacyjną cenę,bo niewielu ludzinimi handluje ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
Ktoś mi powiedział że "farmienie" polega na stworzeniu wojownika lub derwisza z wysokim pancerzem i czarami dodającymi zbroje i rozwalaniu w samotności w pewnych miejscach potworków z których wylatują greeny... :P
Ehh... Gdzie znajdę takie miejsce?

Ziloh dzięki za stronkę tyle, że mi nie działa coś jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:16, Eldven napisał:

Ktoś mi powiedział że "farmienie" polega na stworzeniu wojownika lub derwisza z wysokim
pancerzem i czarami dodającymi zbroje i rozwalaniu w samotności w pewnych miejscach potworków
z których wylatują greeny... :P

Farmić można nie tylko klasami, które wymieniłeś. Tak naprawdę większość klas nadaje się do rozmaitych rodzajów farmu. Wszystko zależy, CO chcesz ubijać solo.
Sporo popularnych buildów i miejscówek mają mnisi, elementaliści, asasyni, łowcy...
Druga sprawa - farmiąc i sprzedając greeny niewiele zarobisz. Na chwilę obecną tak naprawdę jedyne opłacalne przedmioty uzyskiwane w procesie farmienia solo to ectosy i elitarne tomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Na zielsku też można nieco zarobić.PRzy farmie np.Mindcloudera wypada często jeg zielsko,które puszczałem za 5k na guru i szło bez problemu.Można nieźle na tym zarobić,bo farm jest niezwykle łatwy.Tak jest niestety tylko chyba przypadku Mindcloudera.Byzzr jest nic ne warty,Chor''s Axe też nic,Spiriteatera nie kupują.Ewentualnie zostaje Stonereaper albo Woespreader,ale je sie farmi nieco upierdliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:45, Pajonk78 napisał:

W najbliższy weekend znów event PvP - buuuuuu. :/


Myśl pozytywnie. Za tydzień i za następny tydzień powinny być weekendy PvE ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:45, Pajonk78 napisał:

W najbliższy weekend znów event PvP - buuuuuu. :/

Czy ja dobrze widze,że ZNOWU podwójne AB bez mojej obecności? :( Kurna,jedyny weekend PvP który mnie bardzo interesuje a mnie znowu nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować