Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 21:13, Mr.M napisał:

Pewnie pytanie głupie, ale od niedawna mam Fc...
Na czym dokładnie polega AB (tzn. jak się w to gra, bo samą idee rozumiem ;) ) i od kiedy
można brać w nich udział? :)


Jedyny warunek to musisz być w gildii. AB walki pomiędzy luxonami a kurzickami 3 drużyny po 4 vs 3 drużyny po 4 graczy. AB polega na zdobywaniu kluczowych pozycji na danej mapie co premiowane jest punktami, pierwsza drużyna, która dobije do 500 wygrywa. Jeżeli jedna ze stron przejmie 7 pozycji i utrzyma je o ile pamiętam przez minutę automatycznie wygrywa. Za każdą rozgrywkę otrzymujesz punkty frakcji, które możesz przeznaczyć na nagrody, albo oddać do gildii co zwiększa twój tytuł związany z frakcją oraz jest szansa, że twoja gildia lub sojusz przejmą jakieś miasto, jeżeli zbiorą odpowiednią ilość punktów frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Guild Wars gram już prawie dwa lata ale ostatnio zrobiłem sobie dużą przerwę (od września) i nie łapie się skąd zdobywa się elite tomy i normal tomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 22:43, Los Emilos napisał:

W Guild Wars gram już prawie dwa lata ale ostatnio zrobiłem sobie dużą przerwę (od września)
i nie łapie się skąd zdobywa się elite tomy

Wypadają z bossów lub chestów jeśli się gra na hard mode.

Dnia 20.02.2008 o 22:43, Los Emilos napisał:

i normal tomy?

A te wypadają ze wszystkich mobów oraz chestów także na hard mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dla mnie te wszystkie nakrycia na łeb z GWEN są głupie i nie pasują nijak do pancerzy.Rękawice już są lepsze.Tak na marginesie-ciężko napisać "przepaska" czy totalnie nie masz pojęcia o angliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 22:43, Los Emilos napisał:

W Guild Wars gram już prawie dwa lata ale ostatnio zrobiłem sobie dużą przerwę (od września)
i nie łapie się skąd zdobywa się elite tomy i normal tomy?

Dodam tylko do wypowiedzi Cinusia,że tomy są dość kapryśne przy farmie i poatrfią nie wypaść wcale na 20 biegów albo tak jak kiedyś miałem-wypaść po 2 w ciągu 6-8biegów.Sznasa na tom to ok.4%,więc zwykle dostaniesz 1 tomik na jakieś 20 biegów.Normalne sypią sie bez problemu jeśli np.farmisz stone elementale przy Sadrelac Sanitarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem,to chyba nie jest temat handlowy.Nie za bogata ta Twoja gildia.Punktów też ma Twój sojusz mało,ludzi ubogo.Zawsze możesz dowodzenie oddać komuś innemu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddaj szefostwo komuś z gildii, kto gra regularnie.
Sprzedawanie jej z członkami to jak handel niewolnikami IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/Mistrz miecz Jajo-Ching ściął cytat/

Orly? Ale co nas to obchodzi że wolisz Medivala. Kilka zasad.

1. Pisz bez capsa.
2. Nie dawaj durnych i niezwiązanych z postem obrazków

Co do sprzedawania gildii , Krejt , czasami ktoś poprostu nie ma czasu prowadzić gildii więc oddaję ją komuś innemu. Ale sprzedawanie - to masz racje - jest jak handel niewolnikami (nie można byłoby tego lepiej ująć :P )

@Jarzy --> Uważaj bo Ci żyłka pęknie. Po co się odrazu się rzucasz? Kolejne zasady. Przeczytaj post , skup się i napisz go od nowa bo zrobiłeś błąd. A poza tym ty może i grasz po polsku - ja gram po angielsku i łatwiej mi napisać Blindfold - poprostu przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie rzucam sie tylko pokazuje moją dezaprobatę dla pisania wszystkiego bezwzględnie po angliku.Stosować można anglika tam gdzie jest niezbędny.Wypisywanie dla mnie wszędzie "chesty" albo "goldy" to głupota i tyle.Gram w całości po angliku,ale staram sie nie używać zbędnych określeń.W przypadku wyceny przedmiotów anglik jest niezbędny.BTW Wskaż mi błąd w moim poście.Czemu tak jest,że jak ludek nie ma nic do napisania(patrz-Ty w poprzednim poście) to musi czepić sie literówek albo innych drobiazgów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:22, Jarzy napisał:

Nie rzucam sie tylko pokazuje moją dezaprobatę dla pisania wszystkiego bezwzględnie po
angliku.Stosować można anglika tam gdzie jest niezbędny.Wypisywanie dla mnie wszędzie
"chesty" albo "goldy" to głupota i tyle.Gram w całości po angliku,ale staram sie nie
używać zbędnych określeń.W przypadku wyceny przedmiotów anglik jest niezbędny.BTW Wskaż
mi błąd w moim poście.Czemu tak jest,że jak ludek nie ma nic do napisania(patrz-Ty w
poprzednim poście) to musi czepić sie literówek albo innych drobiazgów?


Widzisz Jarzy zachcialo Ci sie uzywac obosiecznej broni. Tobie równiez w tym konkretnym przypadku zarzucic mozna by bylo uzywanie niepotrzebnych skrótów pochodzenia angielskiego: "BTW". Co to do cholery ma byc co? ;D A nie laska zostac przy jezyku polskim i napisac: "tak przy okazji"? Oczywiscie ja teraz jaja sobie robie, i doskonale wiem, ze BTW jest uzyciu znacznie wygodniejsze ... Tak jak dla innych wyraz "gold" miast "zloty przedmiot", a moze ... "zlocisz" hmm ;D. Chyba rozumiesz do czego zmierzam? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:30, keczap030 napisał:

JA TAK NAPRAWDE WOLE MEDIVALA TOTAL WAR II


Ja na ten przykład wolę jak Użytkownicy nie dodają postów nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:54, walgierz napisał:

Ja na ten przykład wolę jak Użytkownicy nie dodają postów nie na temat.

A banowac lubisz? :P.

Ale tak wogle, to mam pytanie, które w sam raz pasuje do tematu :>. Jestem strasznie ciekawy, jak to jest z przejmowaniem miast. Powiedzmy że mój ally ma 8 mln pkt (czasami ma xF), a jakas gildia ma 5 mln. Co trzeba zrobic, zebysmy my przejeli to miasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chcę się dowiedzięc w którą obecnie część guild wars gra najwięcej ludzi bo zamierzam sobie kupić a nie chce sam w to grać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:56, ghos-t napisał:

Witam wszystkich chcę się dowiedzięc w którą obecnie część guild wars gra najwięcej ludzi
bo zamierzam sobie kupić a nie chce sam w to grać ???

Logicznie rzecz biorąc, najwięcej osób powinno grać w kampanię, która wyszła jako ostatnia, czyli w twoim przypadku inwestuj w Nightfalla. Aczkolwiek w pozostałe części też ludzie grają, i jest ich wystarczająco dużo, byś nie czuł się samotny w świecie gry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować