Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Hah, nie wiedziałem, że będzie tak łatwo. Gildia znaleziona w 10 minut ;P.
Całkiem dobra Gildia, ponad 50 członków i 7 mln. pkt. uznania ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 19:25, Farmer Widomo napisał:

powiedz co to znaczy "dobra gildia" ?

Dla mnie dobra gildia, to gildia w której jest fajna atmosfera, lepsi członkowie pomagają słabszym, no i gildia która ma dużo punktów uznania ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:07, loytartoreto napisał:

Dla mnie dobra gildia, to gildia w której jest fajna atmosfera, lepsi członkowie pomagają słabszym, no i gildia która ma dużo punktów uznania ;].


Atmosfera? Tak. Pomaganie? Tak. Punkty uznania - IMO niekoniecznie. To akurat o niczym nie świadczy. Jakoś męczenie FFF nie przekłada się w mojej opinii na jakość gildii :)
A z oceną to poczekaj kilka dni, tygodni. Oby wtedy była nadal pozytywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam punkty uznania IMO świadczą o tym , że ktoś tutaj gra ( i to nie mało ). Klan dobry to właśnie taki w którym zawsze coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:36, deih napisał:

Eee tam punkty uznania IMO świadczą o tym , że ktoś tutaj gra ( i to nie mało ). Klan dobry to właśnie taki w którym zawsze coś się dzieje.


Nic bardziej błędnego. Trzaskanie samego FFF to nie gra tylko farm. Nuda jak jasna anielka. O tym, że ktoś gra to już szybciej świadczą tytułu członków gildii, a i to nie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:36, deih napisał:

Eee tam punkty uznania IMO świadczą o tym , że ktoś tutaj gra ( i to nie mało ). Klan
dobry to właśnie taki w którym zawsze coś się dzieje.


OPW?
Ja tam nie narzekam na swoja gildie. 7 milinow uznania , ang sojusz , mila atmosefera, full gh , duzo graczy i pomagaja :D
(równiez czeste eventy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:36, deih napisał:

Eee tam punkty uznania IMO świadczą o tym , że ktoś tutaj gra ( i to nie mało ).


Punkty uznania świadczą tylko i wyłącznie o tym, że ludzie w gildii grają na AB lub męczą FFF a to tylko namiastka tego co GW oferuje i tego co tam można robić :P

Dnia 24.02.2008 o 21:36, deih napisał:

Klan dobry to właśnie taki w którym zawsze coś się dzieje.


No właśnie ;) i nie musi to być AB lub FFF :P Jest wiele innych rzeczy na podstawie których można oceniać czy gildia jest dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam :P narzekacie :P. AB i FFF to duża część gry. Co mają robić gracze , którzy skonczyli wszystkie kampanie? :> Grają AB :P. Dlatego też pkt. uznania mogą świadczyć o aktywności. Też rozwiązanie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:54, deih napisał:

Eee tam :P narzekacie :P. AB i FFF to duża część gry. Co mają robić gracze , którzy
skonczyli wszystkie kampanie? :> Grają AB :P. Dlatego też pkt. uznania mogą świadczyć
o aktywności. Też rozwiązanie ^^.


Robienie misji na harda, farm , kupowanie sobie hipersupermegazajefajnych armorów , nabijanie tytulow i wiele wiele wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2008 o 21:59, Budep napisał:

Robienie misji na harda, farm , kupowanie sobie hipersupermegazajefajnych armorów ,
nabijanie tytulow i wiele wiele wiecej :D

Ilesh można robić misji na hardzie ileż można farmić na te armory a tytuły po skończeniu kampanii to raczej większość ma :F. Jak nie to już se nabił EOT ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 22:01, deih napisał:

Ilesh można robić misji na hardzie ileż można farmić na te armory a tytuły po skończeniu kampanii to raczej większość ma :F. Jak nie to już se nabił EOT ! :D


Sorki, że jestem ciekawski ;P
Masz, rozumiem, legendary Guardiana i Vanquishera, skończyłeś wszystkie elitarne lokacje?
Bo ja gram całkiem sporo, ale nadal wiele mi brakuje. Poza tym najwięcej frajdy sprawiają mi gildiowe wypady wspomagane TeamSpeakiem, które chyba nigdy mi się nie znudzą, nawet jak FoWa będę robił tysięczny raz.
AB jest fajne, ale nie na okrągło. FFF nie tykam, bo dla mnie cuchnie. Nie krytykuję ludzi którzy się w to bawią, bo każdy powinien robić w grez to, co mu daje radochę.
Ale tezę, że po przejściu kampanii nie ma co robić, uważam za błędną i naiwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 18:40, Czeko93 napisał:

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, która z części Guild Wars działa na Windowsie Vista


Sam korzystam z XP, ale na Win Vista także GW działa (każde).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 22:01, deih napisał:

Ilesh można robić misji na hardzie ileż można farmić na te armory a tytuły po skończeniu
kampanii to raczej większość ma :F. Jak nie to już se nabił EOT ! :D

Chyba pisze się "ileż", prawda? :>
Jaki problem zrobić później kolejną postać? Ja osobiście dopieszczam teraz Rangerkę i tak jak Walgierzowi brakuje mi nią dość sporo tytułów choć na swym koncie ma ich już 17. GW nudzi się ludziom bez wyobraźni - gram od światowej premiery (grę miałem sprowadzoną z Anglii) i z małymi przerwami - w tym półrocznej po kupnie i przejściu Factions, którą to kampanię uważam za dno totalne - gram właściwie non stop.
BTW: 95% tego czasu gram PvE bez tykania PvP nawet w postaci AB. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 06:31, Pajonk78 napisał:

Chyba pisze się "ileż", prawda? :>


Stary jesteś i n0w0mowy nie czaisz zi00m (m) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Trudno sie nie zgodzić.Na swoją obronę mama to,że nieczęsto używam angielskich skrótów i staram sie ich nie używać przy kazej okazji.

Matri007->ten motyw ze Spirit Spammerem jest taki sobie na Bisona.Bison już nie czeka na zewnątrz aggro zanim mu sie postawi wszystkie duszki.Poza tym ma niemiłą tendencję do załątwiania duszków przedwcześnie :/

Deih->moja gildia jest w sojuszu,który ma łącznie jakieś 7mln pkt uznania.W sumie nie jest to kosmos,ale wystarczy,żeby trzymać miasto(polecam sprawdzić które luxońskie miasto w tej chwili trzyma Passionate Kiss Of Nosferatu :D).Dobre jest to,że nikt nie nakazuje nikomu FFF.Jeśli grasz dużo AB to idziesz do głównej gildii sojuszu gdzie ymaga sie 5k pkt.dziennie.Mnie to nie pasowało to poszedłem do jednej z gildii sojuszu,w której nie wymagają dziennych 5k bezwzględnie.Jednakże miło dorzucić czasem te pare pkt.,żeby wspomóc sojusz :D

Jeśli zamotałem tego posta to tylko ze zmęczenia i pośpiechu.Za sobą 4h ćwiczeń a za chwile czas na kolejne 4h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, prawdopodobnie będę grać jednak mesmerem, więc mam pytanie, w co najlepiej nim inwestować (atrybuty) oraz jaką wziąć dla niego drugą profesję?

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 15:03, Mr.M napisał:

Ok, prawdopodobnie będę grać jednak mesmerem, więc mam pytanie, w co najlepiej nim inwestować
(atrybuty) oraz jaką wziąć dla niego drugą profesję?

Ja swojego mesmera rozwinąłem jedynie w kierunku magii dominacji i szybkości rzucania czarów. Plusem takiej konfiguracji jest na pewno dostęp do potężnych czarów przerywających i ograniczających działania przeciwnika( jak na przykład Empathy czy Backfire). Niestety, wiąże się to z ciągłymi problemami z energią i żywotnością. Najlepiej zrobisz, jeśli samodzielnie pokombinujesz z rozmaitymi zestawami i wybierzesz dla siebie najodpowiedniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować