Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2008 o 15:03, Mr.M napisał:

Ok, prawdopodobnie będę grać jednak mesmerem, więc mam pytanie, w co najlepiej nim inwestować
(atrybuty) oraz jaką wziąć dla niego drugą profesję?

Z góry dzięki.


Z początku bierze sie skill''e takie jakie akurat są dostępne. W miarę rozwoju postaci zaczyna się zabawa z doszlifowywaniem buildów etc. Oceniając po buildach pve z wiki wychodzi na to, że warto zostać Me/E i zainwestować w Fast Casting i Domination Magic. Ale tak jak pisałem - wszystko po kolei ;-)

te linki mogą Ci sie przydać:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Me/E_PvE_MoR_Dom
http://www.pvxwiki.com /wiki/Build:Me/E_PvE_MoR_Dom_Mes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 15:03, Mr.M napisał:

Ok, prawdopodobnie będę grać jednak mesmerem, więc mam pytanie, w co najlepiej nim inwestować
(atrybuty) oraz jaką wziąć dla niego drugą profesję?

Z góry dzięki.


Ja skupiam się na dominacji oraz iluzji (tylko kilka pkt w szybkim rzucaniu czarow). Idzie mi bardzo dobrze , nie mam jakis skillow z koncow kampani ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytanka:
1. Jak i gdzie można zmienić profesję dodatkową (w Nightfall)
2.Czy jeśli mam na koncie 2 postacie to mogę w jakiś sposób przłożyć przedmiot/złoto z jednej do drugiej?
3. Jak mogę wyruszyć z Elony do Kintaju? Mam Gw:N i Gw:F, więc myślałem że wystarczy wykonać questa od Ambasadora z Kintaju. On jednak mówi tylko że ,,przybawa z potężnego cesarstwa smoka'''' a o queście nic.

Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:14, zoltriks napisał:

Mam trzy pytanka:
1. Jak i gdzie można zmienić profesję dodatkową (w Nightfall)

W Świątyni Baltazara bądź Command Post

Dnia 25.02.2008 o 17:14, zoltriks napisał:

2.Czy jeśli mam na koncie 2 postacie to mogę w jakiś sposób przłożyć przedmiot/złoto
z jednej do drugiej?

Tak. Wystarczy ze dasz reczy do skrzyni :)

Dnia 25.02.2008 o 17:14, zoltriks napisał:

3. Jak mogę wyruszyć z Elony do Kintaju? Mam Gw:N i Gw:F, więc myślałem że wystarczy
wykonać questa od Ambasadora z Kintaju. On jednak mówi tylko że ,,przybawa z potężnego
cesarstwa smoka'''' a o queście nic.

Hmm. Jak dojdziesz do Kaieng City to możesz tam wykonać. Tak samo w Kamadanie. Zawssze jak wejdziesz do tych miast będzie napis od kogo wziąść questa , żeby dostać się do NF czy tam FC :>

Dnia 25.02.2008 o 17:14, zoltriks napisał:

Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:14, zoltriks napisał:

2.Czy jeśli mam na koncie 2 postacie to mogę w jakiś sposób przłożyć przedmiot/złoto
z jednej do drugiej?

Wykupujesz sobie skrzynkę Xunlai i tam wkładasz przedmioty/kase, wybierasz drugą postać wykupujesz znowu skrzynkę Xunlai i gitara ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:14, zoltriks napisał:

Mam trzy pytanka:
1. Jak i gdzie można zmienić profesję dodatkową (w Nightfall)


To chyba w Kournie w Centrum Dowodzenia (cyz jak to było) , na 20 lvl zmienić można, ale głowy bym nie dał ;)

Dnia 25.02.2008 o 17:14, zoltriks napisał:

2.Czy jeśli mam na koncie 2 postacie to mogę w jakiś sposób przłożyć przedmiot/złoto
z jednej do drugiej?


Obie mają przecież wspólną skrytkę u tej agentki X.

Dnia 25.02.2008 o 17:14, zoltriks napisał:

3. Jak mogę wyruszyć z Elony do Kintaju? Mam Gw:N i Gw:F, więc myślałem że wystarczy
wykonać questa od Ambasadora z Kintaju. On jednak mówi tylko że ,,przybawa z potężnego
cesarstwa smoka'''' a o queście nic.


W miejscu gdzie stoi agentka od skrytki (to nad wodą, w Kamadanie, ale nie Doki Słońca czy coś) jest taki Japończyk, gadasz z nim i dostajesz quest "Zaraza w Kintaju" , lecisz do Nabrzeża przy Konsulacie chyba, tam jest taki mnich, gadasz z nim i płyniesz do Kintaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:33, Mr.M napisał:

W miejscu gdzie stoi agentka od skrytki (to nad wodą, w Kamadanie, ale nie Doki Słońca
czy coś) jest taki Japończyk, gadasz z nim i dostajesz quest "Zaraza w Kintaju" , lecisz
do Nabrzeża przy Konsulacie chyba, tam jest taki mnich, gadasz z nim i płyniesz do Kintaju
:)


Hmm... dziwne. Byłem u niego ale nie miał dla mnie żadnego questa (to miejsce gdzie obok stoi jeszcze ktoś z tyrii?). Czyżby błąd w grze?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Przymierzam się do zakupu Guild Wars. Nigdy nie grałem w MMORPG oprócz Diablo 2 ale to czysta rąbanka więc się zapytam: fajne to jest? SDą jakieś samodzielne dodatki do guild wars (nie wymagające podstawowej wersji)? Jak tak to jakie? Jak wygląda sterowanie? Jak duży jest świat? Są jakieś większe miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Polecam magie dominacji.Osobiście nie mam mesmera,ale lubie patrzeć jak Gwen wrogiego mnicha kasuje przy każdej jego próbie rzucania czarów :D

Matias->fajne to jest :D Są 3 osobne kampanie i jeden dodatek.Świat jest dość rozbudowany chociaż wydaje mi sie,że inne giery mogą być nieco bardziej rozbudowane.Każda kampania ma przynajmniej 2 mista w których dużo sie dzieje.Generalnie każda kampania ma swoją stolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:42, Matias16162 napisał:

A jak sprawa z żywotnością/ grywalnością? Czy mnie się to nie znudzi po 40h gry?

Cóż, ekhm... ja osobiście mam nabite ok 800h ale to malutko, mało gram. Są ludzie i po 1500h lub więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno można nabc tylko do 20levelu? To śmieszne przeca. I nie jest tak że jak mam 2 level to ktos mnie nastuka dla ekxpa i grac od nowa muszę? Czy to nie jest taka rąbanka jak Diablo2, czy Metin 2, lub takie uzależniające cuś jak WoW? A grafika? Dobra? Bo ma w wymaganiach zalecaną chyba 64megową...? To chyba nie może byc za dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:55, Matias16162 napisał:

Podobno można nabc tylko do 20levelu? To śmieszne przeca. I nie jest tak że jak mam 2
level to ktos mnie nastuka dla ekxpa i grac od nowa muszę?

Nie. Za śmierć masz tylko karę za śmierć (zmniejszona liczba energii/pkt. życia). Po za tym, Twojej levelującej postaci żaden inny gracz nie zabije, bo nie ma takiej opcji. W PvP walczy się tylko na 20lvlu i najczęściej postacią specjalnie przygotowaną do tego.

Dnia 25.02.2008 o 18:55, Matias16162 napisał:

A grafika? Dobra? Bo ma w wymaganiach zalecaną chyba 64megową...? To chyba nie może byc za dobra...

Nie ma wymagań jak Crysis i jak Crysis nie wygląda, ale grafika jest wystarczająco ładna. Pooglądaj screeny z gry, a najlepiej byłoby, gdybyś znalazł trial-key do wersji 10-godzinnej. Przekonałbyś się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie moge znaleźc? :D
A i będę miec przywileje u mordek bo oni to w to nałogowo grają :D
GW uzależnia?
I jeszcze coś. Jak szybko porusza się postac? Tak jak w wiedźmin czy jak np. w Metin 2 (ślamazarniie.. jak ślimak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 19:09, Matias16162 napisał:

A gdzie moge znaleźc? :D

No niestety z tym jest problem, gdyż klucze trial znajdują się w... pudełkach z grą najczęściej. ;) Dlatego jeśli jakiś z Twoich znajomych gra, możesz się o taki klucz spytać. Ew. może znajdziesz kogoś z forum, kto klucza nie ma wykorzystanego. ;-)

Dnia 25.02.2008 o 19:09, Matias16162 napisał:

GW uzależnia?

Hm, to zależy. Jeśli lubisz tego typu gry, to tak. Pamiętaj jednak, że ta gra jest bardziej nastawiona na pvp.

Dnia 25.02.2008 o 19:09, Matias16162 napisał:

I jeszcze coś. Jak szybko porusza się postac?

Hm, w żadną z wymienionych gier nie grałem, więc ciężko mi powiedzieć. ;) W każdym razie - wystarczająco szybko, żeby nie zasnąć po drodze, i wystarczająco powoli, żeby grając w pvp leżeć martwym i nie zauważyć co zrobił przeciwnik. ;-) Poszukaj trochę po youtube jakieś filmiki z GW z gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa ;P.
Chciałem sobie odwiedzić siedzibę sojuszu (Ceskarskie Miasto) i się wczytuje i wczytuje, mam wolnego neta, ale już jest ok. 19 MB i to jest dopiero 2%, długo będę musiał czekać? Jaki jest rozmiar takiej siedziby? (chodzi mi o MB).
Matias kupuj popykamy ;D.
Adham świetny avek ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:55, Matias16162 napisał:

Podobno można nabc tylko do 20levelu? To śmieszne przeca.

Śmieszne dla mnie to są narzekania, że w GW jest do nabicia "tylko" 20 poziomów :P IMO to akurat jest duża zaleta tej gry ;)

Dnia 25.02.2008 o 18:55, Matias16162 napisał:

Czy to nie jest taka rąbanka
jak Diablo2, czy Metin 2, lub takie uzależniające cuś jak WoW?

Czy jest podobne do tych gier to nie wiem, bo nie grałem w nie, ale GW napewno potrafi uzależniać... odkąd zacząłem grać w GW inne gry mnie nudzą :)

Dnia 25.02.2008 o 18:55, Matias16162 napisał:

A grafika? Dobra?

Grafika jest świetna, zwłaszcza w najnowszym dodatku. Ogólnie GW oferuje baaaaaaardzo dobrą grafikę w stosunku do wymagań sprzętowych :) Jak chcesz to zobacz sobie na screeny, detale prawie na max i bez AA, grafika przynajmniej dla mnie jest świetna, ale żeby to ocenić to najlepiej jest zobaczyć to w grze :)
http://www.cinus.neostrada.pl/screeny/gw710.jpg
http://www.cinus.neostrada.pl/screeny/gw460.jpg
http://www.cinus.neostrada.pl/screeny/gw620.jpg
http://www.cinus.neostrada.pl/screeny/gw683.jpg
http://www.cinus.neostrada.pl/screeny/gw634.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięks.
Widziałem na youtubie filmiki i nawet fajne. Tyle że nie bardzo wiem co się na nich dzieje :D Jakieś światełka :D
Ściągam triala "już" 39%"... Zobaczymy co się okaże bo wydac 100zł + 12 za przesyłkę ;/ na grę to nie sztuka a później żałowac.
Ale czy na 20levelu już się "wymiata"? :)
Tylko mnie martwi jeszcze coś. Mianowicie czy w świecie GW kiedyś kończą się potworki? Bo tak może się okazac że jesteśmy sami i nie ma nic do roboty.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2008 o 19:55, Matias16162 napisał:

Ale czy na 20levelu już się "wymiata"? :)

Zależy gdzie , zależy czy grasz sam czy z przyjaciółmi , herosami itp. :)

Dnia 25.02.2008 o 19:55, Matias16162 napisał:

Tylko mnie martwi jeszcze coś. Mianowicie czy w świecie GW kiedyś kończą się potworki?
Bo tak może się okazac że jesteśmy sami i nie ma nic do roboty.. :)

Nie potworki się nie kończą. Powiedziałbym nawet , że się odnawiają. Kiedy wyjdziesz z danej lokacji i ponownie do niej wrócisz to wszystkie potwory , które zabiłeś "odnowią" się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 19:55, Matias16162 napisał:

Ale czy na 20levelu już się "wymiata"? :)

Nie ma tak łatwo :P Zazwyczaj jak pierwszy raz osiagasz 20 poziom to będziesz miał stosunkowo mało skilli, więc możesz mieć kłopoty z ułożeniem dobrych buildów, ale grać się da i tak spokojnie ;) Zresztą posiadanie dobrego builda i najlepszych broni nic nie pomoże jeśli gracz nie będzie umiał tym grać. Poza tym bardzo dużo zależy od tego jak sobie dobierzesz innych członków drużyny (hero/henche/żywi gracze).

Dnia 25.02.2008 o 19:55, Matias16162 napisał:

Tylko mnie martwi jeszcze coś. Mianowicie czy w świecie GW kiedyś kończą się potworki?


O to się nie martw, potwory w GW się nigdy nie skoczą gdyż jak ponownie wejdziesz do jakiejś lokacji to wszystkie potwory się zrespawnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować