Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

> No gierka full wypas! Mam już 7 level, ba nawet w dolinie renegatów udało mnie się przeżyc
> :)
> Sterowanie proste tylko szkoda że nie można miec więcej niż 8 umiejętności naraz ale
> i tak jest spoczko :D
Jesli masz na myśli Regent Valley(ang nazwa) to to nie jest dolina renegatów:P, a dolina regenta. Ogólnie GW za pierwszym razem ma zajebisty klimat, który przykuwa do monitorów na wiele godzin. Jedyna wada to to że połowa ludzi w GW lata w obsi a jako nowy możesz miec ochotę na taki armor na który narazie nie bedzie cie stac(mi przez 1,5roku chodzila ochota na obsi, kupiłem i przeszło).

Ps. Obsi to inaczej Obsidian Armor - najdrozszy armor z gry, z mrocznym wyglądem i dla niektórych również najlepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od takie drobne przejęzyczenie xDDD
No w sumie jest spoczko tylko teraz mam znaleźc zabujców w dolinie regenta i za każdym razem zabijają mnie i całą moja drużynę. Męcze się potwornie już 7 raz. Podobno po 20 lvelu i wykonaniu wszystkich qestów robi się odrobine nudnawo. Się zobaczy :D
Słyszałem że są osoby które mają w to wygrane już ponad 2 500 godzin :D <szok>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:17, Budep napisał:

Zaraz pewnie pytanie: "Jaką klasę wybrać?":P
To ja powiem , że polecam Warriora. Sam nim gram (wiem że ich dużo:P) ale jest bardzo
fajny i łatwy w obsłudze xD. Jeszcze elementalista jest fajny , ogólnie wszystkie klasy
są fajne , ale na początek nie polecam mesmera :).
Gdybyś miał jakieś pytanko , wal do Budep Master



Co do klasy to narazie nie mam pojęcia kim zagram :) Ale takich podstawowych pytań zadawał nie będę na pewno:P Sporo już o Guild Wars czytałem. Ale z pomocy w czasie gry na pewno chętnie skorzystam :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:40, Matias16162 napisał:

Podobno po 20 lvelu i wykonaniu wszystkich qestów

Questów w GW masz od groma i chyba mało kto zrobił wszystkie. Inaczej sprawa ma się z misjami (na przyszłość zapamiętaj: quest =/= misja! To są dwie różne rzeczy) bo tych jest kilkadziesiąt, ale nawet jak się zrobi wszystkie to można wtedy je zrobić jeszcze raz na hardzie :)

Dnia 05.03.2008 o 22:40, Matias16162 napisał:

robi się odrobine nudnawo. Się zobaczy :D

A ja bym stwierdził, że jest na odwrót :P bo dopiero osiągając 20 poziom można zacząć grać na poważnie i poznać smak prawdziwej zabawy w świecie Guild Wars ;)
Poza tym zawsze możesz zrobic nową postać i pograć inną profesją ;)

Dnia 05.03.2008 o 22:40, Matias16162 napisał:

Słyszałem że są osoby które mają w to wygrane już ponad 2 500 godzin :D <szok>

Są i osoby które mają znacznie więcej rozegrane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj na dzisiaj starczy :D 10h w GW niemal bez przerwy (obiadak ikolacja oraz czasami wc :D ) to zdecydowanie wystarczająco :D Gra jest super :D
I mam pytanko. Jak szybko zarobic kasę? I gdzie sprawdzic ile mi brakuje doświadczenia do następnego levelu (już 8) ><szok>
Za 4 dni będę miec ten 20 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 23:44, Matias16162 napisał:

I mam pytanko. Jak szybko zarobic kasę?

Graj, likwiduj potworki, wypełniaj questy, kasa sama się zjawi.

Dnia 05.03.2008 o 23:44, Matias16162 napisał:

I gdzie sprawdzic ile mi brakuje doświadczenia do następnego levelu (już 8) ><szok>

Hmmm. 10 godzin na 8 lvl ?;]
Naciśnij H, masz pasek z informacją ile masz expa i ile do następnego poziomu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2008 o 00:39, walgierz napisał:

Hmmm. 10 godzin na 8 lvl ?;]

No sam nie mogę uwierzyc. Jakoś tak łatwo przyszło. Już w prologu miałem towarzysza, a właściwie towarzyszkę - nekromantkę i mi pomogła ubijac potworki i zdobywac expa xD
A teraz chodzę ze swoją drużyną, nigdy nigdzie bez nich nie idę ;]
W każdym razie dziękuję za informację ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ograniczneni do 8 umiejętności zmusza do myślenia.Nie ma układania paska złożonego z 30 najlepszych czarów.Wierz mi-8 umiejęności w zupełności wystarcza.

Matias->wybierz sie do Nightfalla to będziesz miał zarąbistą ekipe herosów do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 07:05, Jarzy napisał:

Wierz mi-8 umiejęności w zupełności wystarcza.


Hehehe ee tam. Dodatkowy elit niekiedy by się przydał, albo ze dwa kolejne skille. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 07:05, Jarzy napisał:

Matias->wybierz sie do Nightfalla to będziesz miał zarąbistą ekipe herosów do pomocy.

Chłopak ma tylko Prophecies, więc jakim cudem ma iść po herosów z NF? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 08:07, Pajonk78 napisał:

> Matias->wybierz sie do Nightfalla to będziesz miał zarąbistą ekipe herosów do
pomocy.
Chłopak ma tylko Prophecies, więc jakim cudem ma iść po herosów z NF? ;>


Jeżeli ma Nightfalla, a w Propie doszedł do Lion''s Arch to wystarczy rozpocząć odpowiednie zadanie i dostanie się jak dobrze wiem (bo nie mam NF) do Kamadanu. A nieco heroes można zdobyć szybciej niż w NF grając w Eye of the North.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 08:26, Mastexx100 napisał:

/ciach/

Kurde czy Ty czytałeś co wcześniej napisałem? Koleś ma JEDYNIE Prophecies, więc przestańcie pierdzielić "co by było gdyby...", bo to psu na budę potrzebne. ;P

Matias16162 luruj małe grupki i nawalaj zawsze na początek Shamanów, którzy leczą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 08:41, Matias16162 napisał:

Jest jakaś dobra metoda na popielce? Potrafię się z nimi nawalac 30 minut a i tak w końcu
ginę wraz ze swoją drużyn ą ;/


Eliminuj pierw Ele (potrafią przetrzepać tyłek), potem Monki, a reszta sama już poleci swoją drogą ;) Nigdy nie miałem problemu z ich przesiewem w EotN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 08:57, lordfett napisał:

Nigdy nie miałem problemu z ich przesiewem w EotN ;)

Jak to zdanie odnosi się do Prophecies? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 09:02, Pajonk78 napisał:

> Nigdy nie miałem problemu z ich przesiewem w EotN ;)
Jak to zdanie odnosi się do Prophecies? :>

IMO ogólnie zasada jest taka, że przy większych grupkach eliminuje się wpierw casterów, monków przede wszystkim, choć czasem można zacząć i od ele. Więc myślę, że to uniwersalna metoda i odnosi się do każdej kampanii ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z ,,noobwskim'''' pytaniem, bo gw wiki jakoś nie chce mi się wczytać ;/. Czy opłaca się kupić wytrych? Można, np. nuim otworzyć skrzynie pare razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 09:02, Pajonk78 napisał:

> Nigdy nie miałem problemu z ich przesiewem w EotN ;)
Jak to zdanie odnosi się do Prophecies? :>

Zapewne tak, że w obu tych częściach gry występują popielcy w formie przeciwników.

@loytartoreto
Opłaca się kupować wytrychy i otwierać skrzynki na hard modzie. Teoretycznie można ich używać wiele razy, ale przy każdym użyciu jest bardzo duża szansa na to, że się złamie (ale skrzynka ta jedna się otworzy zawsze). O ile się zdecydujesz, to polecam kupować nie u mercha za 1.5k lecz u ludzi po 1.25k. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 09:18, loytartoreto napisał:

Ja z ,,noobwskim'''' pytaniem, bo gw wiki jakoś nie chce mi się wczytać ;/. Czy opłaca
się kupić wytrych? Można, np. nuim otworzyć skrzynie pare razy?

Zależy czy grasz na normalu, czy na hardzie, i jaką skrzynkę otwierasz. Owszem, można czasem i klika naraz jednym otworzyć, ale trzeba mieć nie lada farta, bo szansa na zachowanie wytrychu prawie zawsze jest mniejsza niż 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 09:19, The Lurker napisał:

> > Nigdy nie miałem problemu z ich przesiewem w EotN ;)
> Jak to zdanie odnosi się do Prophecies? :>
Zapewne tak, że w obu tych częściach gry występują popielcy w formie przeciwników.

Tylko, że w Propie mają one chyba max 12 poziom, podczas gdy w EotN minim 20-ty z tego co kojarzę, więc jest różnica i wbrew pozorom słabszy levelowo Shaman jest skuteczniejszy niż Elemek na tym samym poziomie. Poza tym Charr Elki w Propie nie mają MS-a, więc są mniej groźni. ;)

gothicsheep

Dnia 06.03.2008 o 09:19, The Lurker napisał:

bo szansa na zachowanie wytrychu prawie zawsze jest mniejsza niż 50%.

Na NM w tej chwili szansę na odratowanie mam 53%, więc nie tak do końca jest to poniżej. A muszę przyznać, że nie mam jeszcze wymaksowanego Lucky ani Treasure Huntera, które to tytuły zwiększają szansę na zachowanie Lockpicka po użyciu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować