Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No kolejny dzień z gw minął :)
Zawędrowałem wraz z druzyną (nie najemnikami) aż do wrót mrozu z Askalonu.... No fajnie, 11 level a ja mam kolejne pytanie. Mam nauczone "oswojenie zwierzęcia" ale nie mam tego na pasku. więc jak mogę teraz oswoic zwierzaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 22:12, Matias16162 napisał:

Mam nauczone "oswojenie zwierzęcia" ale nie mam tego na pasku. więc jak mogę teraz oswoic zwierzaka?

Wrzucić to na skillbara? Jakby to Pajonk rzekł - logiczne myślenie FTW! ;P.
A jak chcesz się pozbyć obecnego peta i zastąpić go innym, to wpierw musisz udać się do tresera. Tu masz trochę więcej o tym: http://wiki.guildwars.com/wiki/Pet_tamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 22:33, Matias16162 napisał:

Wybaczyc ale ja nie kumac english, ale może ty rozumiec po espanol? :)
Z angielskiego jestem dosyc słaby i ty mi może wyjaśnic co to skillbar?

Spoko ;). Skillbar to inaczej pasek umiejętności, czyli to, bez czego inaczej byś sobie nie poradził ;P. A na stronce, którą ci podlinkowałem jest po prostu rozmieszczenie treserów w danych kampaniach. Dopiero spostrzegłem, że w Prophie jest tylko jeden ;P. W razie czego, to szukaj go w Starym Askalonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Hmm,trudno mi powiedzieć.W sumie nie interesowałem sie handlem tym skinem,bo nieczęsto pojawia sie w ofertach zakupu.Nie będe strzelał na ślepo,bo to bez sensu.Zawsze sprawdzaj na guru po ile może dana broń pójść na czyjejś aukcji i dodaj do tego pare k.

Farmer Widomo->standardowy SV NIE WYGLĄDA tak!Standard to:SV,Protective Spirit,Balthazar''s Spirit,jeśli masz to Necrosis i jeszcze pare skilli których nie pamiętam ponieważ rzadko bardzo stosuje standardowy SV.Tak na marginesie to SV jest buildem typu 55HP-inaczej nie ma sensu sie z nim męczyć.Zastanawia mnie ile zajmuje Ci zabicie bossa Twoim buildem.Necro to słąbeusz-na HM byle kto strzeli mu w jape i od razu 1/10 życia idzie w góre.Niby jest pare skilli leczących,ale po co sie męczyć z rzucaniem tego wszystkiego?

Buahaha->już chyba pare razy podawałem Ci ten build.Tylko określ który chcesz konkretnie,bo mam zwykły i ten na Byzzyra.Jeśli chcesz farmić Byzzyra kimś innym niż necro to bierzesz SV,Necrotic Traversal, i Necrosis,doprowadzasz swoje życie runami do 55HP.

Walgierz->wejdź do zakładki swoich aktywnych aukcji i daj edycje aukcji.Tam będziesz mógł skasować zły obrazek i wstawić nowy.

Matias->wciskasz "K" i szukasz umiejętności a potem przeciągasz ją na pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fenksik. I kolejne noobowskie pytanie xD
A więc: jak można zwiększyc punkty energii? Chodzi mi o coś takiego jak jest z życiem że najpierw miałem w prologu 120 pkt a teraz mam 300. A energii ciągle te 34 chyba.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2008 o 00:14, Matias16162 napisał:

A więc: jak można zwiększyc punkty energii? Chodzi mi o coś takiego jak jest z życiem
że najpierw miałem w prologu 120 pkt a teraz mam 300. A energii ciągle te 34 chyba..
;/

ilość energii nie zmienia się ze wzrostem poziomu. zwiększyć możesz ją poprzez zdobywanie lepszych broni (te dodają, o ile mnie zwodnicza w moim wieku pamięć nie myli, maksymalnie +12 punktów) i ładowanie run i insygniów w zbroje (''dostrojenie'' to +2, insygnia ''promieni'' to, w zależności od części zbroi jaką ulepszysz, troszkę więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Azra w sumie ogólnie wytłumaczył Ci co i jak.Ja to troche rozwine.No więc energie możesz zwiększyć poprze:dodanie do zbroi insygni o nazwie Radiant-w zależności od części zbroi dają różną ilośc energii,kostury mają "wrodzony" bonus +12 energii i mogą też mieć bonus +5 energii przy HP>50%HP(Hale and Hearty),broń typu miecz,łuk,kosa,topór i tak dalej może mieć insygnię "I Have The Power!" dającą +5 energii,focusy dodają +12e i mogą mieć +5e>50HP.To chyba tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plus do tego oprócz unskrypcji masz jeszcze inne mody takie jak głowice, rękojeści, okłady kosturów itp niektóre z bonusem do energii. Nie wiem jaką postacią grasz ale są też skille pozwalające na szybsze uzupełnienie energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu nikomu niepotrzebny update skilli. Znerfili mi Paragona protectora. Znowu. Po co, jak sie pytam. No po co?!? Przez miesiąc się będę męczył a potem i tak ponownie wrócą do poprzednich ustawień. Daliby lepiej te nowe bronie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 07:37, HumanGhost napisał:

Znowu nikomu niepotrzebny update skilli.

Co racja to racja. Monk w The Deep nie będzie już spamował Heal Party, bo zwiększyli casting time do 2 sekund. Mystic Regeneration jest w tej chwili już totalnie do du... pupy: nie dość, że działa tylko na 3 Enchanty po niedawnym nerfie to jeszcze zwiększyli recharge oraz skrócili czas działa - GG AN. :/ Mending Refrain znerfiony delikatnie - czyżby coś szło w kierunku osłabienia miśka? ;) Za to niektóre nowe itemy, które już potwierdzono wyglądają naprawdę ładnie - w szczególności Obsidian Blade oraz Demonic Aegis. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Update nawet spoko, dobre zmiany derwa (mystic regen byl imba, nikt nie zaprzeczy), assa (nerfy, nerfy), ele (troche balansu, flame djinn haste), mesa (cry of frustration wreszcie zyska na wartosci :)), kiepskie zmiany monka (prot nie potrzebowal nerfa ;/), ale za Watch Yourself to naleza im sie baty :F, reszta zmian woja tez jakas dziwna :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AN dało sinom nieźle po tyłkach :D Szczególnie łebkom z Shadow Prison...o ile ktoś z tego jeszcze korzysta :)
Mesmer:Psychic Instability-genialnie :) Moja Gwen będzie hepi z takiego intera :D Power Leak dostał nieco po zadzie,ale inne skille miodzio :) Necro dostał ładny buffik :) Szkoda,że zmienili mi Wail Of Doom na takie "coś" :/ Vamp i Deathly Swarm dostały nieco buffa.Teraz boss obok Remains of Sahalaja będzie mógł nieco poszaleć na moich herosach w czasie vańka :/ Rip Enchantment ma ładne działanie :) Ele ładnie poprawiony,szczególnie magia powietrza-moja ulubiona póki co :D Wojak->miły buffik :)

Human Ghost->wydaje mi sie,że AN próbuje przestawić "na siłe" paragonów na bardziej ofensywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie update OK. Skille warka , które zostały zmienione, zostały zmienione na lepsze :) Gash pożera mniej adrenalinki , Lions Comfort lepiej leczy i daje adrenalinke. Fajnie :P
I jeszcze te itemy nowe. No , no..nie spodziewałem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 16:29, klaser2 napisał:

czy opyla kupić się wszystkie dodatki czy jakiś jest niewart uwagi??

Dodatek jest tylko jeden, Eye of the North - wałkowane tysiace razy. Na początek warto zaopatrzec się w klucze trialowe do każdej kampani i sprawdzic jak się gra. Na początek najlepszym kupnem jest kampani Prophecies, która oferuje bardzo dobry samouczek i pozwala spokojnie zaznajomić sie z grą. Kampani Factions jest dla osób które lubią PvP, dostajemy tam Allience Battle gdzie po byciu po jednej ze stron walczymy z drugą (Kurzicks vs Luxons). Kampania Nightfall oferuje Hero którzy są lepsi niz henche ponieważ możesz ich zaopatrzeć w broni i sam dobierasz im skille. Decyzja którą kupisz należy tylko do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 23:30, Jarzy napisał:

Buahaha->już chyba pare razy podawałem Ci ten build.Tylko określ który chcesz konkretnie,bo
mam zwykły i ten na Byzzyra.Jeśli chcesz farmić Byzzyra kimś innym niż necro to bierzesz
SV,Necrotic Traversal, i Necrosis,doprowadzasz swoje życie runami do 55HP.


Dobra, działa, stoję za tą skałą on/ona na wala i jest git! dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować