Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 09:56, boogie85 napisał:

/ciach/

Dodam tylko, że wychodząc na wyższym poziomie będzie później łatwiej - 8 to IMO optymalny poziom do opuszczenia Pre-Searingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 10:14, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Dodam tylko, że wychodząc na wyższym poziomie będzie później łatwiej - 8 to IMO optymalny
poziom do opuszczenia Pre-Searingu.


Że łatwiej będzie, tego jestem pewien ;) Jednak od 2005 roku pamięć nieco zaszwankowała i nie mogłem sobie uświadomić, ile można "wyciągnąć" w pre (tak optymalnie) (: Nie mniej dzięki Wam obu za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja zwykle wychpodziłem na poziomie 13.Na początku nabijałem pare poziomów klepiąc stworki a potem zbierałem nagrody za questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obliczu czekającej mnie reinstalki zastanawiam się, którą część zainstalować z płytki, żeby jak najmniej plików ściągać przez neta. Propa i F mam na płytkach CD, a NF jest na DVD. Dobrze kombinuję, że najlepiej zainstalować z tego DVD, bo tam jest najaktualniejsza wersja?
Oczywiście świadom jestem konieczności ściągania obrazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 13:53, walgierz napisał:

W obliczu czekającej mnie reinstalki zastanawiam się, którą część zainstalować z płytki,
żeby jak najmniej plików ściągać przez neta. Propa i F mam na płytkach CD, a NF jest
na DVD. Dobrze kombinuję, że najlepiej zainstalować z tego DVD, bo tam jest najaktualniejsza
wersja?
Oczywiście świadom jestem konieczności ściągania obrazu ;)


Hmmm celuję w GWEN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakiś prosty HM build masowego farmu dla rangerów i nie jest to farienie Margonitów?PRzydałby mi sie taki do farmu przedmiotów eventowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj w PvE i jak na razie jest fajnie, acz kol wiek brakuje mi jakoś kontaktu z innymi graczami. Gdzie mogę spotkać jakieś osoby chętne do wspólnego wypełniania zadań?? Jak to w ogóle wygląda? Co jeśli dana osoba wczęsniej wypełniła już dana misje? Na jakim regionie najlepiej grać? Na polskim prawie nikogo nie ma? Gdzie najlepiej szukać sojuszników?? No i gdzie gracie wy?? :P

W PvP jest więcej graczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gram na dystryktach angielskich lub na dystrykcie międzynarodowym, bo nasze polskie świecą pustkami (więcej ludzi można chyba tylko spotkać na przesilenie zimowe jak prezenty padają). Jeżeli grasz na polskich dystryktach to na misje bierz henchmans (najemnicy), lub poproś o pomoc kogoś z gildii bądź z sojuszu.

W PvP na każdym dystrykcie jest dosyć sporo graczy, więc np. na TA można utworzyć potężną drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 13:53, walgierz napisał:

W obliczu czekającej mnie reinstalki zastanawiam się, którą część zainstalować z płytki,
żeby jak najmniej plików ściągać przez neta. Propa i F mam na płytkach CD, a NF jest
na DVD. Dobrze kombinuję, że najlepiej zainstalować z tego DVD, bo tam jest najaktualniejsza
wersja?
Oczywiście świadom jestem konieczności ściągania obrazu ;)


nagraj gw.dat na plytke DVD (jeszcze sie zmiesci :P)
po instalacji (z dowolnej instalki) podmien gw.dat i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:13, Lukas1992 napisał:

> > ile za to dostanę?

Nic.
Takie sztylety (w zasadzie kastety) ma każdy gracz posiadający GW:EN (bo to nagroda za banalny quest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak długo gram i żal się przyznać, że tego nie wiem. Mianowicie nigdy mnie nie interesowali delikwenci, którzy krzyczą w Kamadanie: "Taxi to Docks". Jakie trzeba spełniać wymagania, aby do tych doków zostać kopsnięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:08, Ziloh napisał:

Tak długo gram i żal się przyznać, że tego nie wiem. Mianowicie nigdy mnie nie interesowali
delikwenci, którzy krzyczą w Kamadanie: "Taxi to Docks". Jakie trzeba spełniać wymagania,
aby do tych doków zostać kopsnięty?

Żadne? Robią te taxi po to, bo na początku postać nie ma dostępu do doków, a jest tam max armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:08, Ziloh napisał:

Tak długo gram i żal się przyznać, że tego nie wiem. Mianowicie nigdy mnie nie interesowali
delikwenci, którzy krzyczą w Kamadanie: "Taxi to Docks". Jakie trzeba spełniać wymagania,
aby do tych doków zostać kopsnięty?


Osoba która runnie Cię do doków , musi posiadać odbowiedni quest (The time is night) , bo inaczej lipa. Taxi robi się po to , aby niski levelowiec mógł kupić max armor.
Wymagania to 500g - tyle chcą za taxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:24, Budep napisał:

Osoba która runnie Cię do doków , musi posiadać odbowiedni quest (The time is night)
, bo inaczej lipa. Taxi robi się po to , aby niski levelowiec mógł kupić max armor.

Nie tylko, wiele osób chce jak najszybciej opuścić mały, ciasny Istan i dostać się na Tyrię bądź Kintaj, bo z Doków można kupić kolejnego runa - na przejście na inny kontynent ;]

Dnia 13.03.2008 o 18:24, Budep napisał:

Wymagania to 500g - tyle chcą za taxi

Nie każdy, ja osobiście mam zwyczaj runować ludzi za friko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 19:55, Matias16162 napisał:

Planuje kupic dodatek. Jaki najpierw radzicie ? Bo ja jestem noobem jeszcze i nie wiem
;]

Ja proponuję kupić Nightfall''a. Wprowadza najwięcej nowości m.in. bohaterowi którym można dawać sprzęt, rozdzielać umiejętności itp. Nie wiem jak z klimatem, ale ja w najbliższym czasie planuję kupić N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować