Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 15:04, Matias16162 napisał:

Gdzie mogę kupic jakiś dobry miecz? Wiem, że pytanie może wydac się głupie ale wszyscy
mają jakieś zwykłe lub słabe

Dobrego raczej nie kupisz :). Dobre wypadają tylko z potworów a w szczególności bossów. Gdzie? Tego nie wiem innych musisz się popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:04, Matias16162 napisał:

Gdzie mogę kupic jakiś dobry miecz? Wiem, że pytanie może wydac się głupie ale wszyscy
mają jakieś zwykłe lub słabe

W celu zakupu solidnego uzbrojenia będziesz musiał wejść na szlaki handlowe pomiędzy innymi graczami. Niestety w GW ta kwestia kuleje, i to dosyć mocno, bo niekiedy trzeba godzinami stać w mieście, aby sprzedać jakąś pierdółkę. Ale mniejsza o to. Jeżeli interesuje cię jakiś mieczyk, to zapewne chodzi ci przede wszystkim o maksymalne statystyki. Najtaniej wyjdzie cię chyba Forgotten Sword ( http://wiki.guildwars.com/wiki/Forgotten_Sword). W Nightfallu praktycznie co drugi woj z tym lata, ale przecież nie o to chyba chodzi, nie ;P? Nie wiem po ile dokładnie ta broń stoi, ale na pewno nie więcej niż 10k. Myślę, że tak od 5 możesz zacząć licytować. Stań po prostu w Lion''s Arch na angielskim dyskrycie i pisz co jakiś czas "WTB Forgotten Sword". Alles ;).
A jeszcze się zapytam - po co ci miecz, skoro grasz łowcą ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:04, Matias16162 napisał:

/ciach/

Sprecyzuj słowo "dobry", bo nie dla każdego będzie ono oznaczało to samo. :> A kupisz go od graczy - od razu podpowiem: to forum nie służy do składania ofert kupna/sprzedaży. ;P Na pewno Lion`s Arch jest miejscem, które powinieneś odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc mam sobie Vahlen''s Vow. I czy na razie do PvE ona mi wystarczy czy polecilibyście mi jakąś inną? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:42, Adeq napisał:

/ciach/

Ehhhh gra Ci się nią dobrze? To graj nią! Jeśli nie to szukaj takiej, która będzie Twoim zdaniem lepsza. W GW skill > ekwipunek. ;P To, że mnie się gra świetnie z Suli`s Scythe nie znaczy, że Ty też będziesz z niej zadowolony. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:51, Net.com napisał:

Jutro dostane GW więć mam pytanie : Jaką profesją najlpiej grać?


Jaką ci się żywnie podoba. Ale odradzam mesmera , bo trzeba się na skillach znać.. (przeciwników :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:51, Net.com napisał:

/ciach/

W GW nie istnieje pojęcie "najlepsza". Dostaniesz grę już jutro, więc po instalacji zagraj chwilę każdą z klas i sprawdź, która najbardziej Ci odpowiada. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:51, Net.com napisał:

Jutro dostane GW więć mam pytanie : Jaką profesją najlpiej grać?

Za pierwszym razem najlepiej wybrać Woja, bardzo łatwo nim się gra. A dodatkową klasę to najlepiej Mnicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten Sword spokojnie można kupić do 7k, choć ja mam takie szczęście, że gdybym znalazł do kupienia to za mniej jak 9k pewnie bym nie kupił (o tyle dobrze, że kupiłem go znacznie wcześniej za przystępną cenę od jednego z forumowiczów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wcześniej- Wojownik, a do niego druga profesja Mnich. Ewentualnie Elementalista/Mnich. Jeżeli zamówiłeś Nightfall''a to myślę, że Derwisz byłby dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:59, loytartoreto napisał:

> Jutro dostane GW więć mam pytanie : Jaką profesją najlpiej grać?
Za pierwszym razem najlepiej wybrać Woja, bardzo łatwo nim się gra. A dodatkową klasę
to najlepiej Mnicha.

Dlaczego mnich? Ze względu na skille leczące? Nie tędy droga.

Jeżeli wojkiem, to
W/Elementalist, ze względu na Shock i skille powodujące obrażenia od zywiołów.
W/Ritualist, ze względu na skille ulepszające broń.

A do gry polecam:
Prophecies: Warrior, Elementalist, Ranger
Facions: Assassin + wymienione wyżej
Nightfall: Dervish (który imo jest najlepszą profą w grze) + wymienione wyżej

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej ze względu na modlitwy ofensywne, niektóre są naprawdę przydatne. Ja gram czystym Wojownikiem, ale jak zdobęde 20 lvl (jeszcze tylko pół lvl), to poszukam jakieś dobrej modlitwy ofensywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Na guru widziałem niedawno Droknar''s albo Forgotten Sword za 1k.Niezła cena jak na takie dobre zielsko :D

Bartek Kawa->co Ty chcesz rzucać wojem Meteor Shower czy jak? XD Shock to jeszcze,ale czy [rzypadkiem era tego typu wojaków dawno nie minęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:23, loytartoreto napisał:

Bardziej ze względu na modlitwy ofensywne, niektóre są naprawdę przydatne. Ja gram czystym
Wojownikiem, ale jak zdobęde 20 lvl (jeszcze tylko pół lvl), to poszukam jakieś dobrej
modlitwy ofensywnej.

Wammo + Smiting? Proszę...
Jedyna rzecz, jaka się przydaje wojakowi z pakietu skilli mnicha to multiresy. A i tak lepiej zrobić W/Rt, ma się dostęp do Flesh of my Flesh/Death Pacta i do dewastacyjnych weapon spelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 19:19, bartek_kawa napisał:

W/Elementalist, ze względu na Shock i skille powodujące obrażenia od zywiołów.



Woj z Shockiem i Conjure Lightning to wciaz dobry wybor. Knockdown, dobry damage + jakis axe i aoe dmg i jedziesz z pve.
Lol @ warr z ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duzy problem (ojj tak ) W kampani Nightfall nie moge zabic shiro ( :O ) (mocny jest) i prosze o dobra rade w zabiciu tego... ,,Brzydala" . (Jesli to cos da to gram derwishem. ) Z góry dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 19:33, Krejt napisał:

Jedyna rzecz, jaka się przydaje wojakowi z pakietu skilli mnicha to multiresy. A i tak
lepiej zrobić W/Rt, ma się dostęp do Flesh of my Flesh/Death Pacta i do dewastacyjnych
weapon spelli.


Ale ritu nie ma w swoim arsenale skilli resa działającego jak rebirth, który podczas większości wypadów jest bardzo przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:58, Rafiki1995 napisał:

Mam duzy problem (ojj tak ) W kampani Nightfall nie moge zabic shiro ( :O ) (mocny jest)
i prosze o dobra rade w zabiciu tego... ,,Brzydala" . (Jesli to cos da to gram derwishem.
) Z góry dziekuje za pomoc :)


No to musisz pograć z kimś w party ;) jakby co moge pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować