Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Hej chciałbym sprzedać konto ponieważ nie gram już w tą grę, a zbieram kasę na Frontlines.
Mam konto jedynie z GW Nightfall - 20 lvl i fabuła końcówka prawie. Dużo kasy i takie tam.
I teraz pytanko czy można sprzedawać konta? Jak tak to jak? Bo mam zarejestrowane na gram.pl i nie wiem co z tym fantem zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawanie zarówno konta, jak i złota, minipetów, przedmiotów itp. jest zabronione, jest nawet jeden punkt dotyczący tego w regulaminie, który zaznaczałeś przed graniem ;P

Poza tym jeśli nawet sprzedasz konto, to ArenaNet może je zbanować, tj. zablokować na zawsze.
Tak to jest ze sprzedażą w MMO,a serwisy jak Allegro dodają nawet zakładkę "Postaci i konta".

Osobiście odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Stary,po prostu brakuje mi słów!DZIĘKI WIELKIE!Nigdy wcześniej nie widziałem teo buildu.W tej chwili mam tego elita,mam tomy woja,mam srzęt,więc pozostaje tylko je kosić :D może nie jest to opcja koszenia bossa jak w przypadku ele,ale dla mnie wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak bym sprzedał np. koledze albo komuś znajomemu?

Ale jak odradzacie to trudno może mi sie znów zachce pograć :P Na razie to ja gram w CSa i nie mogę odejść od tej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jak do tej pory prym wiedzie farm raptorów w NM :) To jest takie genialnie szybkie,łatwe i zyskowane :D Raptorów jest dużo więcej niż głupich pająków czy charrów i czasem sypie mi po 6 sztuk cukierków :D Chyba dziś spędze cały dzień farmiąc te małe gnojki :) PRzy okazji Treasure Hunter pójdzie do góry :> Co prawda na jakieś 20 biegów wypadł mi jeden marny Jagged Reaver,ale nic to-nie po złotka tam poszedłem :D Polecam wariant z Dwarven Stability.Przynajmniej teraz wiem,że w najbliższym czasie będe jechał Deldrimor do góry,bo Ursan na vańku pojedynczo z herosami nie daje rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 21:06, Budo napisał:

Czemu mial sluzyc ostatni update rangera? Imo te skille nie potrzebowaly nerfa...

Jarzy: "też sie zdziwiłem.De facto te skille i tak rzadkie były ;)"

Hahahah, "rzadkie", dobre dobre :D
To wy chyba nie znacie Machine Gun rangera: http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/W_Pew_Pew_Ranger

Całkiem szybko go znerfili, grrr gnojki ;/ Tak samo jak asków z kosą przez Fox''s Promise... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wiesz mnie tam PvP wcale nie interesuje,więc latają mi te skille :D Build pomysłowy i dośc prosty.

Jesli ktoś jeszcze nie znalazł miejscówki do farmu czekoladek polecam farm raptorów koło Rata Sum na NM(jeśli sie nie jest ele albo wojem) za pomocą buildu podanego przez Pająka.Troche go zmodyfikowałem tak,żeby móc załątwić wszystkie raptory na raz.
Build:Gladiator''s Defence,Dwarven Stability(mam r4 Delver),I Am The Strongest!(r5 Norn),Feel No Pain,Cyclone Axe,Healing Signet,Bonetti''s Defence i Storm Chaser.12 topory i 12 taktyki.Przy czym przy każdym biegu używam złotego jajka,dzięki czemu GB ma +1 i zabija bez wyjątku wszystkie albo dużą większość raptorów.Resztki dobija sie toporem.Broń:tarcza -5/20% kolekcjoner na północ od Joko''s Domain i topór 15>50% na zewnątrz Remains Of Sahalaja.Mam nadzieje,że komuś przyda sie ten poradnik :) Zwykle lecą ze 4 sztuki czekoladek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:46, ryczypisk napisał:

A zna kotś prosty i szybki sposób na szybką kase :D????


Możesz kupić na allegro, ale to niebezpieczne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:46, ryczypisk napisał:

A zna kotś prosty i szybki sposób na szybką kase :D????

Szybka kasa to farm raptorów sposobem podanym przeze mnie :D Dostajesz sporo czkoladek.Złote jajka idą po 100g minimalnie a króliki min.200g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:46, ryczypisk napisał:

A zna kotś prosty i szybki sposób na szybką kase :D????

Wybij sobie z głowy kupowanie kasy na allegro. NIe dość że jest to chamskie to i niebezpieczne . Najlepiej farmić kase ,albo re-sellować itemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupic guild wars, ale mam wątpliwości co do prędkości łącza. Korzystam z bezprzewodowego modemu iPlusa. Robiłem testy prędkości na speedtest.pl, a wyniki były następujące:
Download: 334 kbps
Upload: 35 kbps
Latency: 198 ms
Czy powyższe wyniki wystarczają by w pełni cieszyc się grą bez lagów?
Z góry dzęki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 15:23, brianD napisał:

Czy powyższe wyniki wystarczają by w pełni cieszyc się grą bez lagów?

Tak. Ja mam radiówkę 128kb/s i jak net się wybitnie nie skisi, to wszystko działa jak trza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 15:52, gothicsheep napisał:

Tak. Ja mam radiówkę 128kb/s i jak net się wybitnie nie skisi, to wszystko działa jak
trza ;).

thx za szybką odp. :)
od razu mi lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 14:13, Jarzy napisał:

Szybka kasa to farm raptorów sposobem podanym przeze mnie :D

Chodzi Ci o ten sposób:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=41195
Nie ma to jak przypisać sobie "zasługi", prawda?
To natomiast mnie rozbawiło: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=41200 - każdy może wejść na tę stronę, ale jak widać niektórzy - w tym Ty sam - nie potraficie z niej korzystać. ;P
Żena - ponownie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Żenadą jest Twoje zachowanie.No cóż,najwyraźniej nie potrafisz inaczej :/
Buildu z raptorami nie zauważyłem-skąd miałem go wziąć skoro nie wiedziałem czego szukać?.Jedyne co przypisuje sobie to lekka modyfikacja buildu,do którego link podałeś.Zamieniłem On Your Knees! i Brawling Headbut na I Am The Strongest! i Feel No Pain co sprawia,że sie farm przeżyje.Nie wiem co sprawia,że nie potrafisz zachowywać sie jak człowiek.Czyżbyś był aż tak niedowartościowany,że wszystkiego musisz sie czepić.Szkoda gadać.Nie fatyguj sie z odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:40, Pajonk78 napisał:

> Szybka kasa to farm raptorów sposobem podanym przeze mnie :D
Chodzi Ci o ten sposób:

Nie pajonk, raczej nie chodzi mu o ten sposób tylko o ten który on opisał: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=41204
I proszę cie, najpierw przeczytaj posty powyżej, a nie zakładaj od razu że znowu sie pomylił a Ty masz racje. Sugeruję żebyście oboje ochłonęli bo zaraz Was może Budo uciszyć.

BTW. nie znam się jeszcze na HoHu, i wystawianymi w niej figurkami, więc mam pytanie, czy mogę je potem zamieniać? Np, wystawiłem sobie "odwieczny zbawca kurzicków" i jak będe miał zapełnione już miejsce to moge potem pozmieniać to? (tak w ogóle po co? ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:28, Matir007 napisał:

BTW. nie znam się jeszcze na HoHu

Widać, że się nie znasz: HoM nie HoH. :> Figurki możesz zmieniać, ale nie dowolnie: wybierając opcję Rearange dostajesz nowe ustawienie z tych tytułów/minipetów, które posiadasz na danym monumencie.

Jarzy sorka, ale nie zauważyłem tych poprawek. A tłumaczenie się, że nie wiedziałeś czego szukać jest IMO denne: build ma nazwę Any/W Raptor Farmer - czyżby miał służyć do farmienia czegoś innego? :> Nie znajdziesz czegoś jeśli tego nie szukasz - prosta sprawa, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:46, Pajonk78 napisał:

> BTW. nie znam się jeszcze na HoHu
Widać, że się nie znasz: HoM nie HoH. :>

Tfu, kurczę zawsze mi się mylą te 2 skróty ;0

Dnia 22.03.2008 o 17:46, Pajonk78 napisał:

wybierając opcję Rearange dostajesz nowe ustawienie z tych tytułów/minipetów, które posiadasz
na danym monumencie.

Czyli rozumiem że mogę tylko zmieniać kolejność ustawienia figurek a nie je wymieniać?
Sry że tutaj pytam, ale jakoś nie mogłem znaleźć na wiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Pytałem ludzi na guru-twierdzili,że nie ma buildu dla R na raptory.Potem sprawdziłem obie kategorie Good i Great buildy do farmu i szukałem TYLKO pod R.Zwyczajnie build przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować