Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 17:52, Matir007 napisał:

/ciach/

Raz dodany tytuł, minipet, armor czy też broń nie może już zostać usunięty - jeśli o to Ci chodzi. Masz częściowy wpływ na to co w danym momencie będzie widoczne i niestety nic poza tym. :/ Ja mam na razie największą jazdę z minipetami: dodanych 33 - równocześnie widoczne tylko 20. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:10, Mastexx100 napisał:

Dostałem dziś całkowicie za darmo kilka takich łuków i proszę o wycenę.

Prawidłowo!Ten łuk jest warty może z 500g dzięki maxymalnemu przefarmieniu Zelnehluna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry że poprzedniego posta nie zedytowałem i nie dodałęm tej infy ale już sie nie dało, za późno.
Do rzeczy: Czy to prawda że jeżeli na farmie HM w propie jeszt dwóch W/MO i jeden R/MO ( ranger ma ursana z GW:EN ) to dużo słąbiej albo w ogóle nie dropi żadnych porządnych rzeczy typu: elite księgi, greeny itd. ( chodzi mi o farmienie na bossach oczywiście )

Prosze o szybką odpowiedź, jeżeli me obawy się potwierdzą to musze robić nową postać, i znowy tą dżungle przechodzić, a ja kocham tą dżungle, te trole dżungkole i pająki spadające z nieba xDD po prosu super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nt. handlu... :P
Zna ktoś może jakieś tanie(tzn. te co mają najniższe ceny) łuki shortbow/flatbow/longbow co mają +30HP, +5 energy>50hp i mają armor pene 20%(skiny mnie nie obchodzą!)?
Zależy mi na tym, aby się dowiedzieć, ile minimum musiałbym wydać na te łuki... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jest dużo zielonych o tych statach np.Forgotten,Drago''s itd.

Jak wszystkim mija event?Ja sie męcze calutki dzień,z przerwami,na raptorach.Juz prawie 2k Sweet Tooth''a.AN powinno dostać po d...ie za takie utrudnienie ludziom życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 23:50, loytartoreto napisał:

Ile za to mogę dostać? Acha i jeszcze jedno, ile moge dostać za Złote Jajko?

Na itemkach się nie znam, ale jajka chodzą po 125-130g. Króliczki natomiast dwa razy więcej, czyli 250-260g. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten farm raptorów jest boski :D poszedłem wojem na HMie i po całym dniu farmu zebrałem kilkadziesiąt goldów, całe tony eventowych itemów, farbek, lockpicków itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 01:07, Patryk R napisał:

Ten farm raptorów jest boski :D poszedłem wojem na HMie i po całym dniu farmu zebrałem
kilkadziesiąt goldów, całe tony eventowych itemów, farbek, lockpicków itp. itd.

Jeśli chcesz to moge kupić od Ciebie wszystkie jajka i króliki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 01:07, Patryk R napisał:

Ten farm raptorów jest boski :D poszedłem wojem na HMie i po całym dniu farmu zebrałem
kilkadziesiąt goldów, całe tony eventowych itemów, farbek, lockpicków itp. itd.


Otóż to. A taki sam drop na elemku/asku masz po godzinie maksymalnie, bo tam run trwa około minuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gildii z miłą atmosferą. Mam tylko Nightfalla, nie przeszedłem go ale zostało mi kilka misji tylko.
xfire: Gromowladny
nick w grze: Thunder Derwish
gg: 9222737
Proszę o szybki kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się podpisać, bo w mojej obecnej panuje bardzo zła atmosfera. Jeśli ktoś się zgadza na przyjęcie mnie, piszcie na forum, ja do Was w grze napiszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 16:53, kpiska napisał:

Za ile go sprzedam? Elemenatl Sword bez max dmg?
(nie uporam sie z tymi screenemi)i

Nie ma screena w linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować