Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 12:05, kuba330 napisał:

Zamierzam kupić G.W jestem jeszcze trochę niezdecydowany. Czy warto kupić tą gre ?

Zastanów się nad odpowiedziami osób którą często grają w to bo tacy w tym temacie tu są.
Ja powiem: Jeżeli szukasz gry na dłuższy czas to kup, jeżeli chcesz tylko farmić lvl to nie. A najlepiej poszukaj klucza trialowego i sam sprawdź podczas 10h gry które mozesz wykorzystać w 14 dni.
I mozesz w wyszukiwarce w tym temacie wpisać "warto" i poczytać posty, odpowiesz sobie przy okazji na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
IGN Aryss Strife.Jest coś,czego potrzebujesz?

Matir->dzięki.Postarałem sie z tym farmem i zaoszczędziłem ok.200k na kupowaniu cukierków.W sumie zdarzało mi sie kupować czekoladki 150g za punkt,więc sie pewnie wyrównało :/ Wyfarmienie takiej ilości królików(10000) jest bardzo możliwe-wystarczy jechać raptory na HM,bo wtedy dostajesz kilkanaście dodatkowych stworków.Zyski lepsze,bo na HM na pewno cukierków dużo więcej leci.Farb mi od groma naleciało-po kilkanaście każdego rodzaju i wspomniane czarne i białe.Hit to był nie max.elemental sword.Wygląda obciachowo,ale go nie oddam,bo sam go wyfarmiłem :D Poza tym mam +5e dla mieczy i gdzieś pewnie też 20%enchant.
Co do samego tytułu to jest jednym z najgłupszych.Tak samo jest z Party Animal :/ Zamierzam Sweeta dobić może w następny Wintersday albo Haloween.Wtedy będe farmił raptory elemką na HM,więc zyski powinny być znacznie lepsze :D Może w końcu zachce mi sie stworzyć mniszke,choć wątpie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem sobie ostatnio o wyrobieniu titla "Survivor". Sprawdzałem na wiki, co trzeba zrobić, aby go dostać, ale mam niejasności. Żeby nabić go na (1), muszę zdobyć 140.000 exp w ciągu 10h bez żadnego deda. Czy jeżeli np. w połowie zmienię postać i będę grał nią jakiś czas, to ten czas będzie wliczony w te 10h? Kolejna sprawa: zrozumiałem, że jeżeli umarłem przed osiągnięciem 5l, to nie będę miał tego titla w spisie, po naciśnięciu H. Jeżeli to się stało, to tytuł będzie dla mnie zablokowany? Prosiłbym o wyjaśnienia, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Prosiłbym o wyjaśnienia, z góry dziękuję.
Jakie 10h? O.o
Survivor to nabijanie odpowiedniej ilości exp. bez śmierci. Nie ma ograniczenia czasowego. Jeżeli zginiesz to tytuł automatycznie usuwa się z listy tytulów, tylko ze przed 5 levelem nie jest on w ogóle pokazywany. Dopiero po jego osiągnieciu jest ukazywany, do czasu smierci. Ale jeżeli osiągnąłes załóżmy r1 to tytuł zostaje byś mógł go pokazać ale nabijać nabijany nie będzie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:58, mitszus napisał:

Myślałem sobie ostatnio o wyrobieniu titla "Survivor". Sprawdzałem na wiki, co trzeba
zrobić, aby go dostać, ale mam niejasności. Żeby nabić go na (1), muszę zdobyć 140.000
exp w ciągu 10h bez żadnego deda.

Nie musisz tego robić w ciągu 10 godzin, nie ma w przypadku tego tytułu żadnego ograniczenia czasowego, możesz ten tytuł robić nawet 10 lat, najważniejsze jest aby aw trakcie nabijania tego tytułu nie zginąć.
Ja przykładowo r2 survivora wbiłem dopiero po jakichś 9 miesiącach gry :)

Dnia 24.03.2008 o 14:58, mitszus napisał:

Kolejna sprawa: zrozumiałem, że
jeżeli umarłem przed osiągnięciem 5l, to nie będę miał tego titla w spisie, po naciśnięciu H.

Nie będziesz go miał.

Dnia 24.03.2008 o 14:58, mitszus napisał:

Jeżeli to się stało, to tytuł będzie dla mnie zablokowany?

Jeśli zginiesz choć raz przed zdobyciem 20 poziomu to możliwość nabicia tego tytułu na tej postaci zostaje zablokowana na zawsze. Jeśli zginiesz po raz pierwszy dopiero po zdobyciu 20 poziomu to wtedy r1 survivora będziesz miał, jednak już nie bedziesz mógł zdobyć wyższego, podobnie jest po zdobyciu r2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, ja myślałem, że tu chodzi przede wszystkim o expo, a level się nie liczy... No cóż, będę musiał przeboleć, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:15, mitszus napisał:

Ahh, ja myślałem, że tu chodzi przede wszystkim o expo, a level się nie liczy... No cóż,
będę musiał przeboleć, dzięki.


Tu się właściwie liczy i to i to :P
Zdobycie 20 poziomu akurat odpowiada mniej wiecej 140.000 expa dającym r1 survivora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale myślałem że w każdej chwili (po zaliczeniu deda) mógłbym zacząć robić titla od nowa. Ale wtedy rzeczywiście to by było za łatwe. Wziąłbym sobie wtedy wara, poszedłbym na destroyer core farming i robiąc cholernie prestiżowy title, zarabiałbym na sprzedawaniu dcore`ów... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:18, cinus` napisał:

Zdobycie 20 poziomu akurat odpowiada mniej wiecej 140.000 expa dającym r1 survivora :P

Odpowiada DOKŁADNIE ilości exp potrzebnej do zdobycia 20-tego poziomu. :> Gwoli ścisłości jest to 140600 pkt. Innymi słowy, aby mieć r1 LS-a należy nie zginąć ani raz do czasu zdobycia 20-tego poziomu. Ogólnie cały ten tytuł jest dość prosty jeśli tylko nie ma się lagów w sieci, które skutecznie mogą uniemożliwić jego zdobycie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Jesli komus zbywa kasy i chce cos szybko kupic to co z tego... ja tez kupowalem posazki charrow po zbyt wysokich cenach jak zalezalo mi na czasie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:21, ppoz93 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem tej gry, podpowiedzcie mi czy warto wydać na nią trochę "grosza"


Kazdy tutaj [no prawie] powie Ci, ze tak. Gra jest swietna i dopracowana, oryginalna, z dobra oprawa muzyczna i graficzna, kup jedna czesc i jak Ci sie spodoba bedziesz mogl kupic kolejne. Zajrzyj tez tu, moze znajdziesz cos ciekawego www.guildwars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:21, ppoz93 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem tej gry, podpowiedzcie mi czy warto wydać na nią trochę "grosza"

Jak myślisz? Jaką odpowiedź dostaniesz pytając w temacie o GW wśród miłośników tej gry? :>
Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:21, ppoz93 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem tej gry, podpowiedzcie mi czy warto wydać na nią trochę "grosza"


Ja bym sie na twoim miejscu juz wstrzymal do GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 21:55, SoundWave napisał:

Ja bym sie na twoim miejscu juz wstrzymal do GW2

Z ok 3 lata? GG
A pozatym trzeba wziać pod uwagę że serwery w GW nie zostaną zamkniete po wyjąsciu GW2 wiec dlaczego ma teraz nie kupować chcociaż do wyjścia GW2 jest jeszcze szmat czasu a potem mozna również grać? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 22:09, wip_01 napisał:

> Ja bym sie na twoim miejscu juz wstrzymal do GW2
Z ok 3 lata? GG
A pozatym trzeba wziać pod uwagę że serwery w GW nie zostaną zamkniete po wyjąsciu GW2
wiec dlaczego ma teraz nie kupować chcociaż do wyjścia GW2 jest jeszcze szmat czasu a
potem mozna również grać? O.o

Ta, za 3 lata. Ja wolalbym teraz nic nie kupowac i wydac ta kase na cos innego badz zaoszczedzic. Btw, kto mowil o zamykaniu serwerow GW 1, gdy GW 2 wyjdzie? Tylko jesli Gw1 opustoszeje po premierze 2 to jaki bedzie sens z grania?
Sprawa mialaby sie inaczej gdyby do GW 1 mialy jeszcze wyjsc jakies kampanie badz dodatki, ale AN na razie nic takiego nie planuje.
gl & hf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kto będzie grał w GW1 po wyjściu 2? Chociażby ludzie, którzy zechcą podrasować HoM dla nagród, które już będą wiadome.
2. Gdzie jest napisane, że ANet nie wypuści już dodatków? Nie mówię o kampaniach, ale coś pokroju EotN czy SF, jest mile widziane i prawdopodobne dla mnie.
3. Za 3 lata na pewno kolega zapomni o takiej grze jak GW1 ,więc lepiej, żeby teraz poznał ją.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 22:18, SoundWave napisał:

Ta, za 3 lata. Ja wolalbym teraz nic nie kupowac i wydac ta kase na cos innego badz zaoszczedzic.
Btw, kto mowil o zamykaniu serwerow GW 1, gdy GW 2 wyjdzie? Tylko jesli Gw1 opustoszeje
po premierze 2 to jaki bedzie sens z grania?
Sprawa mialaby sie inaczej gdyby do GW 1 mialy jeszcze wyjsc jakies kampanie badz dodatki,
ale AN na razie nic takiego nie planuje.
gl & hf


Słyszałem, jak Gaily mówiła podczas jednym ze spotkań z graczami, że serwery do GW1 zamknął się, gdy w ogóle nikt nie będzie w to grać, a jak będa nadal uczęszczane, to nic nie stoi przeszkodzie, żeby dalej były włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 08:45, bartek_kawa napisał:

1. Kto będzie grał w GW1 po wyjściu 2? Chociażby ludzie, którzy zechcą podrasować HoM
dla nagród, które już będą wiadome.
2. Gdzie jest napisane, że ANet nie wypuści już dodatków? Nie mówię o kampaniach, ale
coś pokroju EotN czy SF, jest mile widziane i prawdopodobne dla mnie.
3. Za 3 lata na pewno kolega zapomni o takiej grze jak GW1 ,więc lepiej, żeby teraz poznał
ją.

Pozdrawiam

1. Litosci z tymi nagrodami z HM. Moim zdaniem bedzie je mozna o kant d rozbic.
2. Jest mile widziane, ale niezbyt prawdopodobne. Najwyzej oczekuje kolejnych bonus mission packow, ktore tez mozna o kant d rozbic :D
3. Albo zaoszczedzil te kilkaset zlotych, bo beta GW 2 wychodzi ponoc w tym roku, pozniej moze wyjdzie open beta dla wszystkich, tak jak w GW 1, wiec juz wczesniej moze sie zapoznawac z GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować