Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2008 o 18:25, Sareth14 napisał:

Mam jeszcze jeden problem jestem w miescie skala wróżbity czy jakos tak ;D I nie wiem
co zrobic zeby zacząc nową misje

Skała Wrózb. Dokłądnie nie pamiętam co tam trzeba było zrobić, ale postaram się pomóc. Musisz udać się do Zahmut''a Kapłana Wielkiego Rytuału i musisz go porosić aby Cię przenióśł na wzgórze do Skały Wrózb, tam są jakieś 3 duchy musisz z nimi pogadać i udać się do tych miejsc o których mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że post pod postem, ale zapomniałem o mapce, a w edycji już nie można dodawać obrazków ^^.
Tutaj masz mapkę w której zaznaczyłem Ci miejsce do których musisz się udać, żeby zostać bodajźe Wyniesionym.

20080327183804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:38, loytartoreto napisał:

/ciach/

Samo udanie się tam nic nie daje: należy wykonać misje w tych lokacjach, wrócić do Augury Rock, pogadać z w/w kapłanem. Przenosi on naszą postać do miejsca, gdzie należy pokonać Doppelgangera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spowodowane jest to przeważnie najzwyczajniej w świecie lagiem który zawsze jest w sieci.
Na innych postaciach to się nie zdarza w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie to lag. Choć na innych profesjach mi się to nie zdarza. Ping musiałby być naprawde spory a grając Elemkiem wystarczy tak pod 100 punktów. Dziwna profesja. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 15:57, sinir napisał:

Proszę o wycenę tych przedmiotów:


Goldy nic nie warte , może coś ten green , ale nie wiem ile , więc nie chce skłamać. Goldy na pewno nic nie warte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związane to jest z szybkością regeneracji energii. Popatrz na klasy z 4 kreskami oraz ma wpływ na to wyczerpanie z czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 08:31, The Assassin napisał:

można farmić z 55 hp W/Mo ?

tzn. wiem ze można ale mam problem, wkładam do armora 5 superiorów - 75 HP i grim ceste
- 50 a mam 85 hp, o co chodzi ?


sry, tamtego już sie nie dało zedytować, problem rozwiązałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 08:31, The Assassin napisał:

można farmić z 55 hp W/Mo ?

tzn. wiem ze można ale mam problem, wkładam do armora 5 superiorów - 75 HP i grim ceste
- 50 a mam 85 hp, o co chodzi ?

Nie jestem absolutnie pewny, ale na 99% nie. Z prostego powodu - nie możesz wsadzić runek dla drugiej profy, a tym samym podbić atrybuty monka. A co z kolei za tym idzie, mniej energii z siga, mniej czasu z Shielda, już nie wspominam o bazowym 20 ene warka.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas jednego z farmów na UW poleciało mi coś takiego. (screen poniżej) Czy to jest coś warte? Jeślitak, to ile bym gdzieś mógł za to wyciągnąć? Z góry dzięki. ;]


@bartek_kawa
To akurat nie jest problem wielki, tyle 55 necro z SS farmi i jakoś nie narzeka. Można też wsadzić radiant, które podbiją max energy. No ale po co brąć warriora, który ma kiepskie skille do ataku wielu mobków na raz? TO jest IMO większy problem.

20080329113346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzeba punktów awansu Słonecznych Włóczni, żeby awansować na Legendarnego Marszałka Słonecznych Włóczni? A i jeszcze jedno jest jakaś strona na której jest napisane czego i ile potrzeba na dany tytuł?
Dobra już znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:34, The Lurker napisał:

Podczas jednego z farmów na UW poleciało mi coś takiego. (screen poniżej) Czy to jest
coś warte? Jeślitak, to ile bym gdzieś mógł za to wyciągnąć? Z góry dzięki. ;]




To jest warte dużo. Bardzo dużo. Na guru do 70k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 10:30, bartek_kawa napisał:

Nie jestem absolutnie pewny, ale na 99% nie. Z prostego powodu - nie możesz wsadzić runek
dla drugiej profy, a tym samym podbić atrybuty monka. A co z kolei za tym idzie, mniej
energii z siga, mniej czasu z Shielda, już nie wspominam o bazowym 20 ene warka.

Pozdrawiam


a ja ci mówie że na 100% sie mylisz, przed chwilą skończyłęm farm HM z 55 hp W/Mo i wszystko łądnie goli, mam 20 energy + 6 ene z cesty + 5 ene z miecza =31 ene i to mi absolutniw wystarcza, moge zmieniać atrybuty monka, wszystko goli ładnie pięknie

The Lurker
Możesz to sprzedać za około 20k ( coś koło tego 10-20k )

Budep
to ma req 10, nie da sie tego wymaxować ( chyba )
sam miałem kiedyś perfect eternal longbow, kupiłem za 70k sprzedałem za 90k ale to był perf,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:21, ShadowG napisał:

Proszę o wycenę.

PS Jeżeli te przedmioty są niewiele warte, to może dostanę coś za same ulepszenia?


Hale Soul Spire - inskrypcaj 5 ene^50 jest warta 3-5k

same bronie do niczego, sorry, do merchanta ( moge sie mylić )

------------------------------------------------------------------------------- ----

Wieceie może gdzie ( u skill trainera ) moge kupić skill dla woja Riposta ( Riposte ) ? ale zwykła nie Deadly Riposte,
dajcie cokolwiek, teren gdzie u bossa moge to wyciągnąć, albo u handlarza skili ( miasto jakie ), prosze dajcie jakieś miejsce, to pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować