Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 14:30, The Assassin napisał:

Wieceie może gdzie ( u skill trainera ) moge kupić skill dla woja Riposta ( Riposte )
? ale zwykła nie Deadly Riposte,
dajcie cokolwiek, teren gdzie u bossa moge to wyciągnąć, albo u handlarza skili ( miasto
jakie ), prosze dajcie jakieś miejsce, to pilne


http://wiki.guildwars.com/wiki/Riposte

Kilka sekund szukania. Pisz tutaj jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi tego typu na wiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:21, ShadowG napisał:

Proszę o wycenę.

Drugi przedmiot jest na pewno nic nie warty - pospolity skin i słabe upy. A co do różdżki necro się nie wypowiadam, bo skinu za bardzo nie kojarzę. Jednak nawet jeśli jest on coś warty, to zdecydowanie cene zaniżać będzie req.

Dnia 29.03.2008 o 14:21, ShadowG napisał:

PS Jeżeli te przedmioty są niewiele warte, to może dostanę coś za same ulepszenia?

Daj sobie z tym spokój ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:32, Earthshaker napisał:

> Wieceie może gdzie ( u skill trainera ) moge kupić skill dla woja Riposta ( Riposte
)
> ? ale zwykła nie Deadly Riposte,
> dajcie cokolwiek, teren gdzie u bossa moge to wyciągnąć, albo u handlarza skili
( miasto
> jakie ), prosze dajcie jakieś miejsce, to pilne

http://wiki.guildwars.com/wiki/Riposte

Kilka sekund szukania. Pisz tutaj jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi tego typu na wiki...


kilka sekund to i ja szukałem tego: http://www.guildwars.pl/?art=119&keyword=Riposte&lang=pl&category=name&class%5B %5D=8&attribute%5B%5D=27&campaign%5B%5D=1&key=class&key2=attribute&key3=name
pisze u jakiego trainera moge to kupić, ale nie wiem gdzie to jest ( nie wiem jak brzi po polsu nazwa miejscówki )

Trenerzy: Gammel (Copperhammer Mines), co to jest Copperhammer Mines ? gdzie to jest? koło czego i jak brzmi po polsku, obszukałem całą mape i najwidoczniej tego nie mam, prosze o pomoc, to bardzo pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:55, Master J napisał:

Jeśli właduję do tego +30 hp, 20/20 i 15^50 to ile będzie warte?

Skin wydaje mi się popularny jednak na guru perfekt idzie po 40k.Pozostaje tylko kwestia ilości "pazurów",które ma kosa.Wiki mówi,że jarzadsza jest kosa z 4 pazurami a najpopularniejsza jest kosa z 1 pazurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:39, The Assassin napisał:

Trenerzy: Gammel (Copperhammer Mines), co to jest Copperhammer Mines ? gdzie to jest?
koło czego i jak brzmi po polsku, obszukałem całą mape i najwidoczniej tego nie mam,
prosze o pomoc, to bardzo pilne


Kopalnie Miedziany Młot w południowych Dreszczogórach. Wystarczy prawy ctrl przytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:21, Budep napisał:

Do czego jest potrzebne Nestiny Material? Pierwszy raz to zobaczyłem u kolekcjonera
O.


Do zrobienia mini Moa. Można znaleźć info na wiki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 18:20, Budep napisał:

To się wymienia u kolekcjonera.


Wiem, ale nie chce mi się zbierać tych Anguish Gemstones. Wolę kupić taką rzecz, i chcę wiedzieć, ile może kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:28, sinir napisał:


> To się wymienia u kolekcjonera.

Wiem, ale nie chce mi się zbierać tych Anguish Gemstones. Wolę kupić taką rzecz, i chcę
wiedzieć, ile może kosztować.

W tej chwili koło 100+17, licząc, że 12k za gemset. Ale nie warto teraz kupować - po weekendach z double LB i pkt z EotN, teraz jest od cholery i ciut ciut ursanów 10/8. Do wakacji stanieje i baaaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 13:54, The Assassin napisał:

Możesz to sprzedać za około 20k ( coś koło tego 10-20k )

Dnia 29.03.2008 o 13:54, The Assassin napisał:

to ma req 10, nie da sie tego wymaxować ( chyba )
sam miałem kiedyś perfect eternal longbow, kupiłem za 70k sprzedałem za 90k ale to był
perf,

A co poza req i armem decyduje, czy shield jest perfect? Bo się zbytnio nie znam... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:45, The Lurker napisał:

> Możesz to sprzedać za około 20k ( coś koło tego 10-20k )

> to ma req 10, nie da sie tego wymaxować ( chyba )
> sam miałem kiedyś perfect eternal longbow, kupiłem za 70k sprzedałem za 90k ale
to był
> perf,
A co poza req i armem decyduje, czy shield jest perfect? Bo się zbytnio nie znam... :p

Idealna tarcza to:
wymagania: 9
pancerz: 16
Reszta jest zależna od sytuacji, w jakiej nam jest potrzebna, ale najczęściej są to:
+30 hp
obrażenia fizyczne -5/20% szansy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko, czy tak jak w world of warcraft gdy włanczam gre musze ja updejtować żeby zagrać czy nie, bo kupiłem sobie wowa i niemoge zagrać bo trzrba ściągnąć pacha żeby gra się włączyła 300 MB a jam mam prędkość 236 kb/s więc trwało by to zbyt długo, więc postanowiłem kupić gild wars wiec czy trzeba upgrejdować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to chyba oczywiste, że w takich grach wychodzą jakieś update''y.

EDIT: Jak masz kolegę, który gra w GW to niech Ci nagra plik Gw.dat. Tam są zawarte wszystkie update'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 19:04, KrzychoCJ napisał:

Tak, to chyba oczywiste, że w takich grach wychodzą jakieś update''y.

>ale czy w gild wars terz są o takich dużych rozmiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:22, walgierz napisał:

> Do czego jest potrzebne Nestiny Material? Pierwszy raz to zobaczyłem u kolekcjonera

> O.

Do zrobienia mini Moa. Można znaleźć info na wiki ;P


Tak dobrze angileskiego nie umiem ;P. Możesz wytłumaczyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować