Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2008 o 23:54, Tovaries napisał:

czy osoby ktore takze robily ten tytul zbieraly ok 16 osob zeby zrobic 2 teamy?

U nas zbierali. Wystarczy mobilizacja w gildii i na ally czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 23:54, Tovaries napisał:

czy osoby ktore takze robily ten tytul zbieraly ok 16 osob zeby zrobic 2 teamy?

Raczej w inny sposób tego nie zrobisz i jak już walgierz słusznie zauważył: poproś w gildii/na alliance chacie - wiele osób z naszej i nie tylko gildii właśnie w ten sposób zmapowało w ten sposób tamten teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 08:00, Pajonk78 napisał:

> czy osoby ktore takze robily ten tytul zbieraly ok 16 osob zeby zrobic 2 teamy?

Raczej w inny sposób tego nie zrobisz i jak już walgierz słusznie zauważył: poproś
w gildii/na alliance chacie - wiele osób z naszej i nie tylko gildii właśnie w ten sposób
zmapowało w ten sposób tamten teren.


Ba, sam mam zamiar poprosić o pospolite ruszenie, nie mam tego terenu zmapowanego :/ Musze się zorientować czy ktoś inny z gildii tego nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ArenaNet dowcip strzeliła. Wszystkie 20lvl postacie zamieniły się w ludziki jak z amatorskiego fimu animowanego. Same czarne kreski. Dziwnie to wygląda a i na grywalnosc jakoś lepiej nie wpływa. Lag się zrobił jak cholera. Gra dostaje czkawki u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pomysł na zrobienie vańka w NF na terenach powyżej wyspy noobów z ekipą herosów i henchy?Poszedłem sobie do Fortress Of Jahai w Jahai Bluffs i dostałem taki łomot,że sie w bani nie mieści.
Czy przypadkiem motyw z przeniesieniem Gaylie Grey nie jest też kawałem ze strony AN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 13:53, Jarzy napisał:

Czy ktoś ma pomysł na zrobienie vańka w NF na terenach powyżej wyspy noobów z ekipą herosów
i henchy?Poszedłem sobie do Fortress Of Jahai w Jahai Bluffs i dostałem taki łomot,że
sie w bani nie mieści.


http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Team_-_Triple_Necro_Vanquish
Dzięki temu buildowi mam LV i nawet się nie zmęczyłem przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehehe, swietne, w przeciwienstwie do festiwalowych czapek ostatnio tutaj AN zdecydowanie wyszlo :D
Zeszlego roku tez bylo fajnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:02, Budo napisał:


Hehehe, swietne, w przeciwienstwie do festiwalowych czapek ostatnio tutaj AN zdecydowanie
wyszlo :D
Zeszlego roku tez bylo fajnie xD


Fajne choc szybko się nudzi :) Tak czy inaczej dzieje się cokolwiek, bo mam wrażenie jakoby GW w marazm wpadło. Przynajmniej jest sie z czego pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 13:53, Jarzy napisał:

Czy ktoś ma pomysł na zrobienie vańka w NF na terenach powyżej wyspy noobów z ekipą herosów i henchy?


Wczoraj zrobiłem Barbarous Shore z h/h bez problemów. Pare zgonów było, ale to standard. Ekipa: ja Paragon, 2xN, 3xE, 2xMo, W. Ale to już zalezy od chwilowego widzimisię. Nie jest tak strasznie. Sasada jedna - lure. I wszystko jasne.

Dnia 01.04.2008 o 13:53, Jarzy napisał:

Czy przypadkiem motyw z przeniesieniem Gaylie Grey nie jest też kawałem ze strony AN.


Raczej nie. Przynajmniej wątpliwe według mnie. Info o tym jest z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:02, Budo napisał:


Hehehe, swietne, w przeciwienstwie do festiwalowych czapek ostatnio tutaj AN zdecydowanie
wyszlo :D
Zeszlego roku tez bylo fajnie xD


Może i fajnie , chodź ANET i tak wymyśla bardzo rzadko nowe eventy. Co rok to samo , to nudzi..


Ps:

Zrezygnowałeś z moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:10, Budep napisał:

chodź

Raczej: choć - polecam naukę rozpoznawania poprawnej formy. ;P

HumanGhost a według mnie ta informacja o GG to również żart: nie sądzę, aby taka osoba miała odejść z AN, a info dziwnym trafem pojawiło się w ten szczególny dzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:22, Pajonk78 napisał:

HumanGhost a według mnie ta informacja o GG to również żart: nie sądzę, aby taka
osoba miała odejść z AN, a info dziwnym trafem pojawiło się w ten szczególny dzień. ;)


Według mojego czytnika RSS pojawiło się 31.III ;> Więc coś w tym musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do vanqa w Elonie to mogę Ci spokojnie powiedzieć, że problemy tylko miałem z Ahdashim, Joko''s Domain i Poisoned Outcrops :] Tak to reszta jest do zrobienia z h/h :] <Crystal Overlook i Sunward Marches robiłem z kumplem, który akurat się załapał:) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:25, lordfett napisał:

/ciach/

Skoro tak to jak wytłumaczyć, że nie jest to ogłoszone w login announcements? Niby event z tego powodu jest, a informacja podana tam zawiera dalej info o HA, którego zresztą wczoraj nie było co może oznaczać identyczny event jak w ostatni weekend. Dużo spekulacja, a jak będzie naprawdę przekonamy się już niedługo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Barabarous Shore to jeszcze ujdzie,bo tam prynajmniej wrogowie mają poziom po ludzku skalowany.
W Fortress Of Jahai są elitarne jednostki kournańskiego wojska,która mają wyższy poziom od tych słabeuszy na pozostałej częsci mapy :/ Zmielili mnie bezproblemowo :( Może wziąc henchy i Subway?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skoro tak to jak wytłumaczyć, że nie jest to ogłoszone w login announcements? Niby event
> z tego powodu jest, a informacja podana tam zawiera dalej info o HA, którego zresztą
> wczoraj nie było co może oznaczać identyczny event jak w ostatni weekend. Dużo spekulacja,
> a jak będzie naprawdę przekonamy się już niedługo. ;)

Myślę, że poczekać powinniśmy do jutra. Jeżeli ewentualne sprostowanie nie pojawi się, znaczy że GG faktycznie odchodzi (po takim czasie to i każdy by chyba był zmęczony). Choć mam nadzieję, że to tylko ponury żart, bo to jednak twarz Guild Wars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wydaje Ci sie,że zwykły Subway wystarczy?Pójde z nimi i henchami na elitarnych ele,wojów itp. i niby poradze sobie?Jakoś nie wyobrażam sobie,że żeby dlai rade przeciw 3 ele na HM,bo po tylu ich spotykalem na HM w Fortress Of Jahai :/ Najlepiej by było skołować paru Ursanów i Paragona Save Yourselves! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować