Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Generalnie wypadł mi niedawno taki miecz, nie podoba się, i wychodzę z założenia, że lepiej komuś z was go oddać, niż lecieć z nim do mercha... Jeżeli ktoś jest zainteresowany, pisać na Forum:)

20080401202746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:29, Wiksac17 napisał:

Generalnie wypadł mi niedawno taki miecz, nie podoba się, i wychodzę z założenia, że
lepiej komuś z was go oddać, niż lecieć z nim do mercha... Jeżeli ktoś jest zainteresowany,
pisać na Forum:)

Oh wow! Zawsze o czymś takim marzyłem, mimo, że mój woj dawno już poszedł w odstawkę! Gimmie this, gimmie! Yay!

;)

Gratuluję posiadania "tego czegoś" ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:02, Tovaries napisał:

hmm no to czas szukac zmobilizowanej gildi :D


Wiksac17 1 kwiecien? jesli nie to, to ja daje od reki 100e za niego, jak chcesz sie go pozbyc to napisz ign i jakos sie dogadamy :)

zamiast edytuj dalem odpowiedz... sry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:29, Wiksac17 napisał:

Generalnie wypadł mi niedawno taki miecz, nie podoba się, i wychodzę z założenia, że
lepiej komuś z was go oddać, niż lecieć z nim do mercha... Jeżeli ktoś jest zainteresowany,
pisać na Forum:)


heeej, to nie było miłe - igrasz z naszymi uczuciami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 13:53, Jarzy napisał:

Czy ktoś ma pomysł na zrobienie vańka w NF na terenach powyżej wyspy noobów z ekipą herosów
i henchy?Poszedłem sobie do Fortress Of Jahai w Jahai Bluffs i dostałem taki łomot,że
sie w bani nie mieści.
Czy przypadkiem motyw z przeniesieniem Gaylie Grey nie jest też kawałem ze strony AN.



poszedles w najgorsze miejsce do vankowania w nf :) ja tam 2 godzinki siedzialem, ale gorzej jest z bossem dervem i borajze para ktore sa troszke dalej w twierdzy. ja osobiscie zrobilem prawie cale nf z henkami + hero ktore wcale jakies dobre nie sa. czasem biegalem z kims kto akurat tez to robil, ale mysle ze oprocz jahai cala elone da rade zrobic samemu. jeszcze nie polecam samemu wybierac sie do bahdok caverns bo tam tez nielatwo i najlepiej wziasc kogos do the rupted hearts bo jednak dobre hero jest lepsze od henkow ( ja osobiscie zrobilem sam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dzięki za pocieszenie!Poszedłem tam ze względu na firtece i akolitę Baltazara.Jednakowoż nie poradziłem sobie i po prostu dałem spokój.Trzeba będzie wziąc ise jeszcze raz za robotę.
Najbliższy weekend zapowiada sie obiecująco...szkoda,że nie będe w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 07:20, Jarzy napisał:

/ciach/

Krótko pisząc: 3x Nekro sprawdzają się wszędzie tam, gdzie są ciała do tworzenia minionów. Jeśli ten warunek nie jest spełniony to może być kiepsko. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 08:14, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Krótko pisząc: 3x Nekro sprawdzają się wszędzie tam, gdzie są ciała do tworzenia minionów.
Jeśli ten warunek nie jest spełniony to może być kiepsko. :/


Tyle, że w NF jest tylko jedna lokacja z niewystarczającą (IMO) ilością ciał - Ahdashim, a w F takiej lokacji nie stwierdziłem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jedyny problem z niedoborem trupów może mieć minion bomber,bo z tego co widziałem to reszta necrosów z subwaya może "żywić sie" niematerialnymi trupami w celu zyskania energii.

No i mamy kolejne zmiany skilli od AN:
Zabójca-brawo!Teraz farm będzie łatwiejszy :D
Mesmer-moge tylko pochwalić :D
Mnich-Za PS powinni dostać po tyłku!Z deka beznadziejny skill po uaktualnieniu
Necro-z TAKI nerf bone fienda powinni sie wstydzić :/ Może chociaż na AB będzie nieco lżej.
Zmiana Ursana->chyba na głowe im padło!!Hahahahaha!!Ciekawe ile teraz mailu z wrzutami dostaną XD?
Rit-głupi nerf
Wojak-bardzo milusio :D
Derv-WIELKI NEEEEEEEEEERF!!!
Ekhem...MOŻNA WRACAĆ TERAZ DO PRE SEARING!!W00T!!...chyba,że to kolejny żart ze strony AN :/ Data updata to 1 kwietnia,więc pewnie robią sobie jaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:48, Jarzy napisał:

Jednak nowy update to ściema :( Nienawidze AN :(


Powiedz gdzie czytałeś o tym? BO jak przeczytałem że Derv zaliczył wielkiego nerfa to mi włosy dęba stanęły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Na stronie głównej GW.Napisali,że derv sieka teraz po jednym łebku.Poza tym niby zrobili Ursana skillem,którego można używać też do PvP.Po przeczytaniu updata,wklepaniu poprzedniego posta chwile pomyślałem i wydało mi sie to wielką ściemą :( Wielki minus dla AN za to,że napisali,że jest opcja powrotu do Pre Searing :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:58, Jarzy napisał:

/.../
Na stronie głównej GW.Napisali,że derv sieka teraz po jednym łebku.Poza tym niby zrobili
Ursana skillem,którego można używać też do PvP.Po przeczytaniu updata,wklepaniu poprzedniego
posta chwile pomyślałem i wydało mi sie to wielką ściemą :( Wielki minus dla AN za to,że
napisali,że jest opcja powrotu do Pre Searing :(



oo jaaa, jakby Mógł tylko 1 osobe na raz siekac to by było słabo, a jakby ursan do pvp przeszedl to by był own, już to widze "URSAN R10 LF URSANWAY!!11111111111111"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko doszedłem do 60-sekundowego Shadow Forma, to od razu wiedziałem że to jedna wielka ściema. :)
MAMY CIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:48, Jarzy napisał:

Jednak nowy update to ściema :( Nienawidze AN :(


No wiesz, nawet jeśli miałeś jakieś wątpliwości to buff ursana był oczywistą ściemą. Chyba nikt poważny by nie grał pvp już ;]
Niezłym żartem był też tekst o SS - "zlikwidowano buga powodującego, że potworki będące w zasięgu nie uciekają" :D Gdyby uciekały, to skill ten byłby niemal bezużyteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:09, Azrathel napisał:

heeej, to nie było miłe - igrasz z naszymi uczuciami ;P


Tak to już jest z tym prima aprilis... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować