Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czysty bomber polega na czymś innym, na wysadzaniu minionków w odpowiednim czasie powodując spike. Te wybuchają same kiedy się natrafi okazja i tyle. Bulid jest dobry, bomber na hero jest beznadziejny - sprawdź zresztą bo to jest hybryda.

Po prostu nieodpowiednia nazwa do bulidu i tyle. Przynajmniej wg mnie i kropka.
BTW: skąd ten jad do czyjegoś odmiennego zdania?
To tylko mnie utwierdza, ze polska scena GW umarła zjadając własny ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:28, The Assassin napisał:

czy jak włoże 5 Superior Vigor do Armora to zyskam 5x 50 HP ( 250 HP ) czy tylko raz
50 HP ?? a i chce to weidzieć na 100%

To by było zbyt piękne.
Superior Vigor się nie "stackuje", możesz sobie wsadzić pięć ale efekt będzie taki jakbyś nadal miał jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:28, The Assassin napisał:

czy jak włoże 5 Superior Vigor do Armora to zyskam 5x 50 HP ( 250 HP ) czy tylko raz
50 HP ?? a i chce to weidzieć na 100%

Premia będzie jednorazowa, przeto pisze, że te runy się nie sumują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:31, Krejt napisał:

> czy jak włoże 5 Superior Vigor do Armora to zyskam 5x 50 HP ( 250 HP ) czy tylko
raz
> 50 HP ?? a i chce to weidzieć na 100%
To by było zbyt piękne.
Superior Vigor się nie "stackuje", możesz sobie wsadzić pięć ale efekt będzie taki jakbyś
nadal miał jedną.


sprawdzałeś sam czy ktoś ci tak powiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:33, The Assassin napisał:

sprawdzałeś sam czy ktoś ci tak powiedział ?

Coś taki nieufny?
To jest napisane w opisie runy po najechaniu na nią myszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Powiem tak:trupki dostają DN,potem wybuchają,więc śa bombami.Tak czy inaczej "minion bomber" to trafna nazwa i tyle.Może mieć tylko różne odmiany jak np.Rt/N,który to chyba wg.Ciebie będzie prawdziwym bomberem,bo może ładnie napsuć krwi za pomocą trupków,explosive growth i DT.Nie ma co sie czepiać drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nerf w prezencie od AN :/ Dostało sie praktycznie wszystkim.Dośćniemiły nerf ele powietrza,kolejny nerf paragona,aegis dostało po tyłku,Splinter Weapon-dłuższy recharge :/ GG AN :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie bezpodstawne nerfy powodują, że nie mam ochoty ponownie uruchamiać GW. Lubię stałość a takie ciągłe zmiany bynajmniej nie zachecają mnie do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 13:51, Vasilli napisał:

No, dobrze, że fire elemka nie tknęli ;] Mogę spać spokojnie ;] Ale mogli ursana znerfić wreszcie (ale tak porządnie) ;]


Ale mie wkurzają ludzie piszący o potrzebie nerfu Ursana. Niby po co? Podaj jeden logiczny argument przemawiajacy za znerfieniem tego skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chesz powod? prosze bardzo :)
przed wprowadzeniem gwen wszelkie gemy trudniej sie farmilo, dzieki wspanialemu ursanowi ceny torm itemkow schodza nawet do 100k.... dla przypomnienia przed gwen kosztowaly ok 100+30-40e,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wkurzają mnie(jak pewnie wielu) ludzie piszący ,,LF 5x Ursan and 3x Monk!!!!!!". Gdzie się podziało szukanie SF elema, czy kogokolwiek innego ? Kiedyś (już dawno nawet)chciałem iść z pugiem na DoA, to mnie wyzwali od nooba, bo nie miałem Ursana :| I zawsze i wszędzie tak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to są tylko farmy grupowe.Na misje juz raczej nie chodzi się ursanem, a jak naprawde nie chcesz sie z nim zetknac, to idz na PvP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować