Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Z tego co ja widzę, to Ursan ciągle jest w obiegu. Na wyprawy typu DoA/FoW/UW/Tomby można iść tylko z gildią (czyt. normalnymi ludźmi). Ursanem tylko klikasz na zmianę 3 skille, co IMO jest głupie i bezsensu. Wolę mieć troszkę pod górkę moim SF, a nie iść na łatwiznę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 14:23, Vasilli napisał:

Bo wkurzają mnie(jak pewnie wielu) ludzie piszący ,,LF 5x Ursan and 3x Monk!!!!!!". Gdzie
się podziało szukanie SF elema, czy kogokolwiek innego ? Kiedyś (już dawno nawet)chciałem
iść z pugiem na DoA, to mnie wyzwali od nooba, bo nie miałem Ursana :| I zawsze i wszędzie
tak jest....


Yyyy, a kto ursanem vańkował? ;P
Ale rację masz. Z ursanem przeginają. Ja rozumiem, że czasem można na nim pograć i nie mam zamiaru krytykować. Ale jechanie 6xursan, 3xmonk wszędzie to czysty idiotyzm. Zero frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to ma być powód? A co powiesz na te same klimaty tylko w inną stronę? Przed Ursanem nie miałem szansy swoimi postaciami się załapać na DoA run, bo rządziło tylko pare profesji, które się tam przydawały. Reszta była olewana. Obiektywnie patrząc twój argument właściwie przemawia za Ursanem, bo dał dostep do itemków graczom, którzy nie farmią godzinami i szanują każdy zdobyty tysiak.

Vasilli -->> No tak, zdenerwowanie na widok komunikatów od innych graczy to rzeczywiście racjonalny powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 14:44, Sareth14 napisał:

Potrzebuje pomocy w misji lodowe jaskinie smutku mój nick to Dragon wizard Pl. kontaktować
się w grze lub na gg:934287

A Ty jaja sobie robisz czy co? Tutaj prosiłeś o to samo: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=41599 - dostałeś informacje, gdzie się prosi o coś takiego oraz dano Ci do zrozumienie, że nie jest to temat na takie prośby? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 07:59, Jarzy napisał:

Kolejny nerf w prezencie od AN :/ Dostało sie praktycznie wszystkim.Dośćniemiły nerf
ele powietrza,kolejny nerf paragona,aegis dostało po tyłku,Splinter Weapon-dłuższy recharge
:/ GG AN :/

O_O O mało nie dostałem zawału jak zobaczyłem Mystic Sweep i Eremite''s Attack activation time 1 co to ma być?! Nie podobało się że to do spiku?! Przynajmniej mojego rangerka nie tknęli, mes dostał małe buffy ale po co zmienili znowu Hex Braker?!

Flesh of My Flesh: increased recharge to 10 seconds. BUAHAHAHaaaha nie wystarczy że poświęca sie 50% hp ?!
Blinding Surge pffff gg nerfnet, teraz to mogą sobie potrzymać blinda na góra 2 chłopa, to już chyba wole non-elite Blinding Flash -_-

EDIT: Uff, dzięki bogu: "The skill changes are temporary and will be in effect for only two weeks." ta dzięki za straszenie graczy anecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszycie się z nerfa Angordan''s Gaze? Bo mnie on jakoś nie przekunuję. Skill już nie ma takiego uroku jak kiedyś kiedy tylko patrzyliśmy na żółte liczby 74 :/ A teraz dealuje tylko 45 przy ene. 5 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 16:09, Matir007 napisał:

ale po co zmienili znowu Hex Braker?!

bo był za mocny, kiedy używano go razem z Mantra Of Concentration?

Dnia 18.04.2008 o 16:09, Matir007 napisał:

EDIT: Uff, dzięki bogu: "The skill changes are temporary and will be in effect for only
two weeks." ta dzięki za straszenie graczy anecie...

Osobiście nie byłbym przeciwko części zmian :P Blinding Surge, Splinter, Ancestor, Hex Braker, Assasin''s Remedy, Shockwave, E-surge, E-burn, Glyph zostawiłbym na stałe w obecnej formie ^^

PS Na tym forum nie ogarniam jak działa połowa rzeczy, więc jeśli cytaty mi nie wyjdą jak potrzeba, to przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 15:40, Farmer Widomo napisał:

6 ursanów i 3 monków? Pomyliłeś się chyba albo ja o czymś nie wiem bo 6+3 to 9 a party są 8 osobowe :P


A bo u mnie 5 i 6 są za blisko siebie na klawiaturze.
Oczywiście miało być 5+3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sie zdecydować, które okularki kupić swojej mniszce. Zwykłe, slim czy tainted? Nie mam pojęcia bo wszsytkie wydają mi się pasowac, może ma ktoś mniszkę i mi doradzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:30, Matir007 napisał:

Nie mogę sie zdecydować, które okularki kupić swojej mniszce. Zwykłe, slim czy
tainted? Nie mam pojęcia bo wszsytkie wydają mi się pasowac, może ma ktoś mniszkę i mi
doradzi? :)

Może moja wypowiedź ci zbytnio nie pomoże, ale wdg mnie żadne okulary w GW nie wyglądają fajnie. Zazwyczaj kojarzą mi się z osobami, które zbytnio się ekscytują (żeby nie powiedzieć "podniecają") posiadaniem EotN. Oczywiście nie sugeruję, że jesteś jedną z tych osób, po prostu wyrażam swoją opinię ;]

EDIT:
Ale jeśli już koniecznie chcesz kupić, to najlepsze z nich moim zdaniem są slim. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:44, The Lurker napisał:

Ale jeśli już koniecznie chcesz kupić, to najlepsze z nich moim zdaniem są slim. ;p

O dzięki dobra myśl :P

Też tak po części uważam, ale większośc ''gadżetów'' z eotn jest fajna, jedynie korona mi się strasznie nie podoba, a takie okularki czy blindfold dla mniszki pasują IMO IDEALNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawe czy jest dostępny jakiś trial podstawki guild wars? Jak tak to prosił bym o link bo szukałem i jakoś nie mogłem znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 10:53, Lord Andre 1 napisał:

Mam taką sprawe czy jest dostępny jakiś trial podstawki guild wars? Jak tak to prosił
bym o link bo szukałem i jakoś nie mogłem znaleźć.


Trzeba po prostu ludzi pytać

www.***

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 12:20, Budep napisał:

Trzeba po prostu ludzi pytać


Linki są dopuszczalne wyłącznie gdy prowadzą do rozwiązania problemu. Link ogólny do innego forum to zabroniona regulaminem reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 16:07, Sareth14 napisał:

Musicie tak komentować?!to już wkurza nie można popełnić błędu?! Wy też popełniacie je!


Tak na marginesie- najlepsze miejsce do szukania pomocy to gildia, dolacz do jakiejs dobrej, a nie bedziesz musial pytac sie na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 19:29, Budo napisał:

Tak na marginesie- najlepsze miejsce do szukania pomocy to gildia, dolacz do jakiejs
dobrej, a nie bedziesz musial pytac sie na forum .

Właśnie w tym problem. Ciężko znaleźć i dostać się do dobrej gildii która chciałaby nauczyć kogoś grać. Sam bym z chęcią dołączył do takiej ale dobre gildie mają duże wymagania a osoba chcąca się nauczyć nie dostanie się bo jak się ma taki ktoś dostać skoro nie spełnia wymagań. Pozostają gildie ''niedzielne'' ale czego tam się nauczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować