Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../
Mój IGN to Aryss Strife.Będe w grze od następnej środy.Swoją drogą sojusz w którym jestem prowadzi gildia Nosferatu(niedawny gość GotW :))

Player000->derwem gra sie całkiem spoko tylko mnie sie nie chce nigdy bawić buildami,które wymagają rzucania po 3-4 enchanty przed walką,żeby być skutecznym.Generalnie awatar Lyssy+Eternal Aura bardzo ładnie współpracują :D

wip->skoro nie wiesz to po co odpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:23, Jarzy napisał:

wip->skoro nie wiesz to po co odpisujesz?

Zabawię się w adwokata i napiszę, że przecież bardzo ładnie wyjaśnił wątpliwości związane z opcjami i profkami dostępnymi w NF. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:23, Jarzy napisał:

Player000->derwem gra sie całkiem spoko tylko mnie sie nie chce nigdy bawić buildami,które
wymagają rzucania po 3-4 enchanty przed walką,żeby być skutecznym.Generalnie awatar Lyssy+Eternal
Aura bardzo ładnie współpracują :D

Ja z kolei jak gram dewiszem, to rzucam przed walką 6 enchantów. Efekt jest superowy,w końcu derwisz to nie wojownik i po to ma tyle "enszantów", żeby ich używać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:21, The Lurker napisał:

> Player000->derwem gra sie całkiem spoko tylko mnie sie nie chce nigdy bawić buildami,które

> wymagają rzucania po 3-4 enchanty przed walką,żeby być skutecznym.Generalnie awatar
Lyssy+Eternal
> Aura bardzo ładnie współpracują :D
Ja z kolei jak gram dewiszem, to rzucam przed walką 6 enchantów. Efekt jest superowy,w
końcu derwisz to nie wojownik i po to ma tyle "enszantów", żeby ich używać ;]

Przy 6 Enchach, przyjdzie do ciebie "ZŁY" Necro lub Mesmer i 1Disencha ntem zjadą ci całe HP:P. Sam mam derva i powiem ze jest to dobra postać na PVP(Moze zjechać 3, duży dmg, selfheal) ale dobry mesmer/necro potrafią być kontrą nie do pokonania.
Znakomicie natomiast mi się dervem farmi. Stworzyłem Aktualnie Build do Solo UW(Cale Chaos Plains, i Bone Pits) ale build jest testowy, a i brakuje w nim 9 skilla(Derv nie ma dobre skilu do runingu który by był w tym wypadku użyteczny). Dobra kończe bo zaczołem odbiegać od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie na pvp chodzę wyłącznie mesmerem - empathy i backfire potrafią zręcznie wyłączyć prawie każdego z gry. Do tego coś do interruptu, jakiś energy burn/surge, dywersja - prosta i silna kombinacja. Derwisz może się schować... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No to nieźle!Jeden Desecrate Enchantments i leżysz :D Ja używam Awatara Lyssy,Eternal Aura,Victorious Sweep,Zealous Attack,Heart of holy flame i pare innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Co się dzieje z cenami w GW! Nie grałem około 1miecha i:
Swój Q13 caster eternal blade kupiłem za 100k+90 , sprzedałem za 100k+110(wtedy to było i tak cięzko za taką cene puścić). Dziś na Guru q13 ma S/B 100k+150 i ludzie ostro się o niego biją.
Następny przykład: Spokojnie mogłem kupić q9 pyroclastic axe za 100k, dziś ma on s/b 100k+10.
Ceny n iektórych itemków także spadły i to kolosalnie. Tak więc ktoś obeznany mógłby mi powiedzieć co jest przyczyną takiego zapadnię cia rynku? Bo itemki w Gw dzielą się na śmiesznie tanie, lub kolosalnie drogie. Kiedyś był jakiś bilans jeszcze a dziś wszystko upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 15:19, Solstheim napisał:

Swój Q13 caster eternal blade kupiłem za 100k+90 , sprzedałem za 100k+110(wtedy to było
i tak cięzko za taką cene puścić). Dziś na Guru q13 ma S/B 100k+150 i ludzie ostro się
o niego biją.
Ceny n iektórych itemków także spadły i to kolosalnie.

To jak było +110 jest +150 to spadło ? ;P

Dnia 23.04.2008 o 15:19, Solstheim napisał:

mi powiedzieć co jest przyczyną takiego zapadnię cia rynku?

Ja bym obwinił ursana, za niedługo tormented itemki będą za 100k +0e oO
Ja teraz zbieram na Chaos Gloves dla mniszki ale nie mam pojęcia jak do chol.. uzbieram te 75e ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli coś kosztowało 100k+110 a dziś kosztuje 100k+150 za to samo, no to spadła wartość pieniądza bo by otrzymac taki sam produkt trzeba dać więcej. Btw Tormented itemki mozna kupić za 100k+1-2ecto(mowie o divine offhandzie/wandzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawie nic nie zrozumiałam z tego co mi napisałeś(:D)
co to są catalysty?!a bios?!
Pytałam jednego z tych wszechwiedzących kolesi z empiku i oni mi powiedzieli żeby ściągnąc nowe drivery z neta,bo może te dostarczone do karty są kiepskie(stare)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę producenta i poszukaj nowych sterowników. Jeśli to nie zadziała to radzę iśc do sklepu i wymienić kartę, bo z tego co widzę na różnych forach problemy z nią sa raczej powszechne i nie zawsze nowe sterowniki pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 17:15, Nahid napisał:

prawie nic nie zrozumiałam z tego co mi napisałeś(:D)
co to są catalysty?!a bios?!
Pytałam jednego z tych wszechwiedzących kolesi z empiku i oni mi powiedzieli żeby ściągnąc
nowe drivery z neta,bo może te dostarczone do karty są kiepskie(stare)



Catalysty to są sterowniki ATI ;).

Bios to... hm, jakby to powiedziec. Taki jeden ''duży sterownik'' który własciwie odpowiada za całą kartę. Tak ściągnij nowe sterowniki, i jeżeli nie Da rady to wymien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnie pytanie(przynajmniej mam taką nadzieję)

mam sterownik: 8.4.1.2.0.0. z października 2007
podajcie mi linka na sronę z nowszymi driverami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 13:16, Jarzy napisał:

Czyżby AN nie szykowało na ten weekend żadnego eventu?Nadal ani słowa o tym na wiki :/


A czy przypadkiem nie jest czas na event urodzinowy?
W zeszłym roku był 27-29 kwietnia, więc akurat teraz by wypadało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emmm...zastanawiałem się czy by nie zrobić sobie czwartej postaci, tylko nie wiem jaką klasę wziąć. Chciałbym przejść nią jedyną nie ukończoną kampanię-NF, wiec Assa i Ryt odpadają. I tak o nich wcale nie myślałem:P Dodam że mam już Mo, E i W. Co brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować